Anglický překladatelský tým

Translations, textübersetzunge, traductions, umbralar, versioni, переводы.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Pan Bača píše:Tak jak to vypadá s překladem, Nef? Bude někdy dokončen, nebo skončí v propadlišti dějin?
Promiň, že jsem tak dlouho neodpovídala :oops:

No, tak překlad se trochu rozběhl a teď zas stojí - z velké části ale kvůli nefunkčnímu e-mailu :evil: demilich_Rawen posílal svou část překladu, ale ten můj stupidní e-mail to prostě nepřijal :evil: , takže teď čekám, až to pošle znova; pak Katie by teďka mělo končit zkouškové, takže jí budu muset znova napsat, jestli by chtěla pokračovat a lumtra budu muset taky pošťouchnout :lol: možná, že už své materiály posílal, jenže ten můj hloupej mejl to prostě nevzal :(

Vyjádření korektora ještě budu muset získat - dlouho se sám neozval a mě nenapadlo zeptat se ho sama :-? nj, blondýna... :roll:

:!: :!: :!: tímto vyhlašuji, aby se veškerý překlad k Tsujathovi neposílal na můj e-mail na Seznamu, ale na mejl [vercavykuk@centrum.cz] :!: :!: :!: (bez těch hranatých závorek, samozřejmě ;-) )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Takže zase nějaké info k Tsujathovi (když už jsem se na issku musela prozradit :-( ) - co se počtu souborů týče, tak jsou přeloženy všechny menší soubory (= BFLAN, BJAVIN, BPROXY, BSILLAR, BSORKYS, BTJGUARD, Setup-Tsujatha, TSJFLIRT, TSUJ25P, TSUJATH, TSUJATP) a dohromady 2 ty větší (=TSUJ25j, TSUJATJ). Poslední dva (= BTSUJAT, BTSUJA25) jsou ve stádiu překladu. BTSUJAT je ale v pokročilejším stavu - až se dokopu k tomu, abych dala dohromady jednotlivě rozeslané dialogy, bude zbývat jenom několik jednotlivých hlášek a bude to hotové taky; BTSUJA25 je co do kilobajtáže asi v polovině, takže až to upravím, začnu rozesíla dál (takže se těšte :twisted: ) - což bude, doufám, o víkendu, tento týden jsem jela jako šroubek, takže až o víkendu zvolním, začnu zase jednou makat 8-)

Tímto díky především Katie, která toho ze souboru BTSUJAT přeložila opravdu hodně - díky, Katie! :applause:

(a vy ostatní se nevztekejte, že vám neděkuju a netleskám - to přijde až tehdy, až to konečně dám dohromady ;-) 8-) )

A když jsme u toho - pokud někdo chystáte nadšenou reakci z tohohle infa, nechte si to prosím na PM, e-mail, icq nebo cokoliv jiného ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

hele Nef mozná by nebylo od veci, napsat mi tu aktuální stuff Překladatelskýho týmu. Please. ;-)
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

sevencreature píše:Takže? 8-)
Eh? :eh: Jsem jediná, kdo tuhle hlášku nepochopil? :anxious:
Tokkar píše:hele Nef mozná by nebylo od veci, napsat mi tu aktuální stuff Překladatelskýho týmu. Please. ;-)
Á, abys věděl, tak slovo "stuff" se mi nelíbí :-P

Táákže:
- připojila se Katie
- zapojil se i PinHead
- michyho, lumtra, Anreila nechávám na pokoji (už i tak si toho ode mě užili dost :mrgreen: a Anreil navíc projevil přání klidu a míru ;-) )
- Elessara a Eliase jsem odškrtla (sorry, Elessare, ale já na tebe prostě nemám nervy a Elias měl naposledy problémy v práci, takže jeho část /= tu, co měl dělat/ dostal PinHead)
- no a na druhou stranu, spolupráci mi na ISSku nabídl 7c a AlieN :twisted: takže až tohle dopíšu, jdu konečně do kompletace těch jednotlivých dialogů :oops: , ať můžu jejich nabídku náležitě zneužít :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elessar »

Neferit- pockat, ja som mal za to, ze som abdikoval uz cca pred rokom :oops: pokial som to nejak nedal najavo alebo neoznamil (bol som v tom, ze ano), tak sa vazne ospravedlnujem... :oops:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

ani se ti Nef nedivím, měl to být "staff" :oops:

a díky za aktualizaci
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Tokkar píše:ani se ti Nef nedivím, měl to být "staff" :oops:
To mě netankuje, měně se to slovo prostě nelíbí, ať je napsané jakkoliv :roll:
a díky za aktualizaci
No co bych pro svého nadřízeného neudělala :-P (ne, vyjmenovávat to tu nebudu - kdo se s tím má furt vypisovat? :evil: )

Nicméně situace s Elessarem vyřešena a jakmile si zopakuju na zítřek chemii říznutou dějepisem, tak jdu znova do překladu (á! já snad i myslet už budu anglicky :-?)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Drow Assasin
Sigilan
Příspěvky: 81
Registrován: 26.6.2007 20:21
Bydliště: Mezzobarrezan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drow Assasin »

pls mam takej napad o prelozeni itemu Lord of the Rings Item Pack vsechny popisky zbrani jsou v knize pan prstenu pomoh bych vam s tim :-D pac sem cetl vsecky knihy pan prstenu tak ti popisky znam naspamet
Lépe je být po ruce s deseti muži než daleko s deseti tisíci .

Tamerlán


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Sargon píše:pls mam takej napad o prelozeni itemu Lord of the Rings Item Pack vsechny popisky zbrani jsou v knize pan prstenu pomoh bych vam s tim :-D pac sem cetl vsecky knihy pan prstenu tak ti popisky znam naspamet
Tak imo by tohle spíš sedlo do tohohle tématu -> http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?t=1615 , ale mě je to celkem jedno...

No, tak pokud tě to tak bere, co ti brání v tom to začít překládat? ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ondřej
Sigilan
Příspěvky: 40
Registrován: 16.7.2007 22:40
Bydliště: Praha 3

Příspěvek od Ondřej »

Snad jsem tu správně. Rád bych se přidal k týmu, mám teď ještě měsíc prázdniny a spoustu času na překládání. Zatím jsem s Neferit dělal na Divine remixu. Takže pokud máte ještě místo pro překladatele (z angličtiny), jsem tu.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Ondřej píše:Snad jsem tu správně. Rád bych se přidal k týmu, mám teď ještě měsíc prázdniny a spoustu času na překládání. Zatím jsem s Neferit dělal na Divine remixu. Takže pokud máte ještě místo pro překladatele (z angličtiny), jsem tu.
Překladatelů není nikdy dost :-D

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Ondřej
Sigilan
Příspěvky: 40
Registrován: 16.7.2007 22:40
Bydliště: Praha 3

Příspěvek od Ondřej »

Super. Tak máte dalšího. :-D
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Lidi, potřebuju rychle korektora na dodělání korektur u Divine Remixu. Pan Bača nestíhá a BGslayer už to bude potřebovat.

Najde se tu nějaký zachránce? Prosím?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Nef: Do kdy to potřebuješ? Já už dnes nestíhám, ale zítra snad ano...
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

No, tak v zájmu zachování vlastního života bych pochopitelně ráda řekla, že co nejdříve, že. Osobně se ale domnívám, že i ono "zítra" by mohlo celkem v klidu stačit.
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Překlady“