Společný příběh ....

Zde se soustřeďují různí pouliční umělci města Sigilu a prezentují tu svá expresionistická, dekadentní a avantgardní veledílka.

Moderátor: Sadako

Odpovědět
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Drakoland bylo nádhrné město s architekturou 13 století, obývali je většinou otroci rudých draků kteří zde sídlili a Evil Mage Neferit sr. vládce draků a jeho démonická dceruška Neferita. Kdž charon claw přistál na jedné z plání kolem města okamžitě nasadil štít neviditelnosti a osádka včetně Artemise, který už byl rád že je na pevné zemi si vystoupila. Bylo okolo půlnoci, naše skupinka šla městem bez bázně a hany (žádnou hanku nesehnali) když tu se otevřeli skryté příkopy a z nich se začali rojit Ajantisovy vojáci. Družina se okamžitě rozprchla všemi směry a začala zabíjet. Sadako si zrovna pohrála se dvěma kušiníky když tu ji něco znehybnilo a tlusté paže ji chytily kolem pasu a nestydaťe ohmatávali i její atributy.
„Tady jsi,“ zasyčel. „Tady jsi, panenko.“
Sadako se pokusila vytrhnout a vzápětí zasténala, protože ruce, svírající její paže, ji ochromily impulsem pronikavé bolesti. Muž se za-chechtal:
„Nesnaž se uletět, popelavý ptáčku, nebo ti připálím pírka. Mu-sím se na tebe podívat. Prohlédnout si pískle, které má takovou cenu pro 7Creature, nejjasnějšího Vůdce. A pro Ajantise.“
Sadako se přestala zmítat. Muž si olízl rozbitý ret.
„Zajímavé,“ pokračoval skloněn nad ní. „Takový jsi vzácný ptáček, přitom já bych za tebe nedal ani vindru. Inu, zdání klame. Ha! Co kdyby tě, ty můj poklade, nevěnoval Vůdci ani Ajantis, ani Jab , ba ani ten raubíř v helmě? Co kdyby dal Vůdci dáreček starý GM? Jakpak by se mu vděčný Vůdce revanšoval? Co ty na to, upírko? Zkusíš mi to předpovědět?“
Cítila jeho páchnoucí dech. Zavrtěla hlavou, uhýbajíc tváří. Špatně si to vyložil.
„Nechtěj mě klovnout, sivý ptáčku. Já se ptáčků nebojím. Anebo bych měl? Co, fešná upírko? Měl bych se bát ptáčků?“
Sadako ucítila povědomou závrať a roztřásla se náhlou zimou.
„Měl bys,“ zašeptala.
GM zaklonil hlavu a rozchechtal se. V příští chvíli se však jeho smích změnil v bolestný řev. Shora neslyšně slétl pták a zaúto-čil. Velká šedá sova zaryla pařáty do mužova obličeje. Čaroděj pustil Sadako, divokým mávnutím paže odhodil sovu, padl na kolena a chytil se za tvář. Mezi jeho prsty prýštila krev. Sadako vykřikla a začala couvat. GM odtrhl krví zbrocené ruce od rozdrásaného obličeje, zvedl je a trhaným hlasem začal zběsile recitovat zaklínadlo. Nedokončil je. Za jeho zády se zjevila černá postava,čepel zasvištěla a oddělila čaroději hlavu od trupu.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

"Ty zrádná prašivá krvesosko!"
Odněkud se vynořil Cozzinnni a s mečem vysoko nad hlavou se na vampýrku vrhl. Sadako udělala otočku a když dorotovala, držela Cozzinnniho zbraň v ruce a Cozzinnni ležel se šlicem přes tvář na zemi.
"Lamo! Blbe! Imbecile! Korunovanej vole! Ten tvůj bolševik nás právě zradil. Chtěl mě použít jako revanš před tím fýrerem Sevencreaturem, což by mi ani tak nevadilo, ale on mě osahával!"
"A já to viděl, já vše slyšel, já ho krouhnul a já vyvolal tu sovičku." Artemis vyšel ze stínu a ze sihilla mu kapala GMova krev.
Sadako mu neochotně poděkovala: "No tak thanx, ale asi bych ho dala sama."
"Jasně, než bys ho rozsekala na bůček, uškvařil by tě nějakou tou svojí kejklí na netopýří pečínku." ušklíbl se Artemis.
Další voják zběsile zaútočil na Cozzinnniho, který se sbíral ze země. Katana ho připravila o hlavu, sihillum mu otevřelo břišní dutinu a mrtvole rozdrtila genitálie Cozzinnniho bota.
"Hele, já bych zanechal těch keců a šel najít toho drakouše. Už se celkem těším na svoje hódobóžové kartičky." řekl vše pozorující Carlos (o nějž si vojáci lámali své meče a neslušně kleli).
"Pravdu díš, Bendere." řekla Sadako a vrhli se zpět do boje.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

To, co se dělo dál lze popsat asi takto. Skupina utvořila formaci tvaru letícího šípu na jejíž špici byl vlk který trhal na kusy každého protivníka který byl tak hloupý že se mu postavil do cesty. Za ním na pravém křídle řádila Sadako jako černá ruka a na levém křídle Artemis Etreri a svým sihillem páral to, co uniklo vlkovým tesákům. Letky pomyslného šípu tvořili Cozzinni a Carlos dokončujíce svými rapíry dílo zkázy.
Náhodnému letci vznášejícímu se nad městem by se naskytl pohled ne nepodobný pohledu na kombajn jedoucí žitným lánem.
Jen to, co zůstávalo ve stopách tohoto živého kombajnu vypadalo spíše jako jateční kompozice než pokosené lány.
Ani ne po půl hodině boje dorazila naše družina na ohromné náměstí v centru města. Na jeho horním konci stála zdobená budova s kopulí na střeše a fontánou dělící schodiště na dvě stejná křídla. Přímo před budovou stála jezdecká socha Páně 7creaturova (V životní velikosti s přílbou na hlavě a v pravé ruce třímající kopí. Na podstavci se skvěl jakýsi nápis ve švabachu /ne to není písmo švábů/ a říšská orlice. )
Družina vylétla po schodech jako jeden muž .Cozzinni s Carlosem rozrazili vstupní vrata a Liga vedena Artemisem vstoupila do budovy.
Pod velkolepou kopulí na vrcholu obroského schodiště stál červený drak v jehož sedle seděl 7 creature zahalen v červený plášť s třásněmy v pravé ruce třímal uzdu draka a v levé berlu mrazilku která patřila nyní již mrtvému a vykostěnému a vyvrhnutému GM.Na řetěze pověšeném na krku se mu pohupovalo vejce velikosti tenisového míčku.
"Koukám že můj tajný agent selhal. To nevadí, stejně vás tady s bratrem vymažeme z knihy života než bys řekl svastika." Po těch slovech se přímo vedle červeného draka zhmotnil černý drak v jehož sedle dřepěl Neferit alias Luke Skywalker. Ten neřekl nic, jen zamával na pozdrav někomu na druhé galerii. Zraky družiny se obrátily tím směrem. "A do hajzlu" zavrčel vlk. Na galerii totiž stál Bodkin držíce se za tlapu s Neferitou která v druhé tlapě držela zlatý řetěz táhnoucí se ke kleci vysící u stropu. V té kleci byla samozřejmě vlkova rodina. "Takže máme proti sobě dva draky, 7 creature, mága a dva uberwolfy.To bude parádní finální souboj ."Usmála se krvelačně Sadako.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Morty »

Taku zurivost v nom este nikto nevidel. Oci farby krvi, zurive vrcanie, chvost sa divoko meta zo strany na stranu az viri vzduch naokolo. Divoko zjezene chlpy, hlava polozena trochu nizsie, bojovy postoj. Je tazke predstavit si to, kedze malokto kto to videl to prezil.
"Ty zradca! Ja som ti zachranil zivot a ty sa mi takto odplacas?!" Zavrcal na Bodkina Vlk.
"Naozaj si to myslis? Ak je tak, v tom pripade si ma sklamal. To aj tak nic nezavazi na tom, ze som dvojity agent, teda... Dalo by sa tak povedat. Za VAAAULT!" Na tento bojovy pokrik sa za jeho chrbtom objavilo asi desat, az patnast vlkov, roznych velkosti, farieb, poddruhov... Sprvu si Vlk myslel, ze su na zlej strane, no ked zbadal zname tvare, ako komandera Chekotaya, Burlomancera, Qwertyho, Justina, Vaultmurdera, vsetci ti ludia sa tu zisli v tomto finalovom boji proti zlu, a aby pomohli jednemu zo svojej smecky.
Zrazu sa situacia obratila. Strach v ociach krutovadcov na drakoch bol viac nez zretelny. Ked proti vam ide patica nasratych hi-level hrdinov, jedna vacsia smecka vlkodlakov, mate pravo sa obavat o svoj zivot. Skor nez by si povedal "svec" bola Vlkova rodina zasa pohromade, kratke zvitanie, a hor sa do boja.

A medzitym...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Cozzinnni vytásl svůj kord a s šíleným řevem se vrhl na rudého draka. Ten mu jemnou ranou tlapou naznačil, že teď nemá na zábavu čas.
Cozzinnni udělal dva sudy, tři kotrmelce a když se mu srovnal pohled do jednoho směru, drak stál nad ním a s tlamou otevřenou si chystal z kosmoplavce udělal fajnou svačinku. Ve chvíli, kdy si Cozzinnni myslel, že skončil, se náhle okolo jeho těla zvedlo známé modré tornádo...
Cozzinnni otevřel oči...všude modro, jasně modrá barva zářila všude. Zvedl hlavu. Ležel na ničem. Levitoval ve vzduchu.
"Kde to jsem?" zašeptal ustrašeně.
"Toto je..." začal éterický hlas.
"Construct! Chci zbraně! Hodně zbraní!!" rozzářil se Cozzinnni.
"Ne, to není Construct." odpověděl klidně hlas.
"Tak to jsem zůstal někde mezi! Odpojte mě! Nahrajte mě! Pros..."
Modrá barva se přetransformovala v tvar obří dlaně a dala Cozzinnnimu éterickou facku.
"Tohle není Matrix, ty lamo!" řekl hlas nakvašeně.
"A co teda? Warp bez lodi?"
"Ani to ne."
"Tak to už fakt nevím."
Hlas se zase vrátil ke své éteričnosti: "Dostal si se do paralelní dimenze. Zatímco zde uplyne několik hodin, tam, odkud si přišel, uplyne sotva setina sekundy."
"Aha..." Cozzinnni hrabal v paměti chabé znalosti o jiných dimenzíchm časoprostoru atd.
"Prostě jsi v dimenzi, do které se můžou dostat jen ti, co byli Poznamenáni."
"Poznamenáni?"
"Prostě ti, co po silném úderu něčím tvrdým do hlavy měli to štěstí, že se v nich probudila ta upgradovaná část mozku. Tobě se to poštěstilo. Jsi totiž Sci-Fař."
"A to je co?"
"Jsi členem celogalaktického tajného spolku, který sdružuje všechny ty, co se vyžívají v kosmických lodích, dokážou podrobně popsat loď třídy Defiant od warp jádra po trubku od záchodu, pamatuješ si diagnostiky všech zbraní, ať už phaserů, disruptorů, polaronových paprsků a tak dále."
Cozzinnni se vzpomněl na doby na Mozartově zhoubě, kde byl pro svou zálibu v galaktických technologiích terčem posměchu posádky a teď se v něm vzpínalo zadostiučinění... Jsem vyjímečný
"A co z toho budu mít?"
"Dokážeš myslí neuvěřitelné věci, pouze však na této dimenzi. V reálu jsou tvé schopnosti omezené."
"Aha..." Cozzinnni se ze všech sil soustředil na model Dauntlessu. Modrá zář se zavlnila a Dauntless se vznášela před ním v celé své majestnátní velikosti.
Pak k ní přibyl Ha´Tak.
K němu klingonský bitevní křižník.
Nakonec tam levitovala slušná flotila plavidel.
"Jak omezený mám v reálu schopnosti?"
Hlas odpověděl: "Nic většího, než ty sám."
Flotila zmizela.
"Áááách jo." smutně sklopil hlavu Cozzinnni. "Ale co Dauntless?"
"Nováčkovská prémie."
"Aha..." pravil kosmoplavec smutně.
Pak ho něco napadlo: "Musí to bejt menší než já, říkáš..." Myšlenky mu zalétly na Dauntless a na Artemise, jak ukazuje vynález od Q...

Drak rozevřel tlamu a užuž se chystal Cozzinnniho slupnout jako humanoidní malinu, když se Cozzinnnimu zhmotnil v ruce stříbrný váleček, který po stisknutí červeného tlačítka udělal kchššššššbzummmmmm a před drakem teď stál Cozzinnni, stále ještě vedle z toho, co zažil, a v ruce třímal lightsaber s nápisem ARTEMISOVO, VRÁTIT.
Drak po něm vystřelil ohnivý proud, Cozzinnnni bezděčně nastavil zářící čepel.
A ta oheň zastavila a poslala ho zpět.
Drak se sehnul, ale plameny poslaly překvapeného Neferita sr. ze hřbetu dolů, sice mu neublížily (fire resistance), ale pád ze stojícího draka na podlahu zabolí.
Cozzinnni se náhle s řevem: "FEDERACÉÉÉÉÉÉ!!!" vrhl vpřed. Čepel se mihla vzduchem a jeden z mohutných dračích drápů upadl. Drak zařval bolestí a hněvem a začal okolo sebe dupat. Cozzinnnni se obratně vyhnul mohutné noze a jen tak symbolicky po ní ťal. Světelná čepel projela šupiny jako zteplalé máslo a zařízla se do svalstva.
Drak zařval ještě víc a snažil se svůj ocas, opatřený dlouhými trny, vsunout pod sebe. Moc to nešlo.
Cozzinnni otočkou prosekl i drakovu druhou nohu. Drak poklesl na kolena a v tu chvíli mu Cozzinnni vrazil meč do boku. Drak se v křeči zazmítal a hlavu otočil na Cozzinnniho.
Ten, ještě v euforii z toho, co právě dokázal, upřel pohled do vyhasínajících dračích očí a řekl: "Vidět to Yoda..."
Čepel zasvištěla vzduchem a oči vyhasly definitivně, jak hlava odpadla od krku. Cozzinnni chvíli váhal, zda vyříznout jazyk pro krále, ale nakonec od toho upustil a běžel na pomoc zbytku družiny.
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

To, co se právě událo ( Bodkinovo demaskování na galerii a následná totální destrukce princezny Neferity a s ní souvysející vysvobození vlkova klanu, a Cozzinnniho hrdinské antré s černým drakem) pořádně otřáslo nejen zbytkem družiny, ale především Neferitem. Sotvaže se pádem z draka zpitomnělý čaroděj vyškrábal na nohy, vztekle zařval " Vi schmeidi zabili jste mi mou nejmilejschi tochter,die Neferity a mojeho miláschka Siegfrida. Za to mi zaplatíte šifotem!" a tase svou mágskou hůl která byla zdobena žaludem (neboď nebyla žádným přeludem) načrtl ve vzduchu jakýsi vzorec tvaru hákového kříže. Náhle se zablesklo a před zkoprnělým Cozzinnnim a vlkem nevěřícně třeštícím zraky se zhmotnil bílý zajíček kterému z tlamky kapala krev. "Do přesvaté Zarathrustrovy řiti "zařval zděšeně Cozzinnni "Došli mi baterky v lejzrovém meči." " A mě se chce zase děsně močit." zavrčel vlk a zběsile začal couvat za nejbližší sloup, couval tak zběsile že o něj Cozzinnni zakopl a natáhl se na červený běhoum jak dlouhý ,tak široký.
Koukám že jsem na řadě broukl Artemis a zatímco kouzlem Přivolání assasinů vyvolával své učedníky ze zlodějské gildy,malý bílý králík se střelhbitě blížil k Sadako...
Vlčí smečka mezití točitým schodištěm sbíhala dolů do haly za záda nic netušícího 7 creature který se zatím nepokrytě bavil šarádou kterou mu Liga vyjímečných připravila.
Naposledy upravil(a) Mamut dne 14.1.2008 22:23, celkem upraveno 2 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Artemis se s vrahy ze své gildy rozodl vypořádat s Neferitem. Obstopuili ho varovně do kruhu a chladně se na něj dívali. 4aroděj nehnul ani brvou a z úst se nevzdřel ani hlásek. Klid předbouří. Nejmladší z vrahů udělal krok vpřed a nezbilo z neěj témř nic neferit poslal skryté rozložení. Za okamžik (nanosekundu) se na něj vrhly zbytek. Artemis se je pozoroval, bylo mu líto perspektivních zlodějjů ale co se dá dělat. Bojovali s udatně avšak byly poraženi. Neferit jako mág bol příliš silný. Nakonec zůstali proti sobě v epickém souboji sihill versus kouzla jen Artemis s Neferitem. Neferit se v Otitlukově kouli zašklebil a povída: "tak sco her Artemis chcesh taky narez" . Artemis se ohavně usmál stiskl v hrsti amulet o přítele Vesemira a v druhé ruce sihill od přítale Chiavaye a temně pronesl: " Adéla ještě nevečeřela". A vzápětí si pomyslel co to sakra melu zmáčkl medailon a povídá "Nichta blathanna toruvila". Z neferita spadla veškerá magická ochrana a mág zakvílel: Nooo CJ noooo. Proti Artemisovy s ledově klidným ovládámim neměl mnoho šancí. Ale bojoval neůstupně a hrdě. Byl na smrt připraven. Artemis ho po několika kolech odzbrojil i od dýky a usekl mu obě ruce .Nemilostrdně vyskočil a kopl ho snožmo do prsou. Přišel k němu a povídá : Jdeš za dceruškou do pekla. A usekl mu hlavu. Mezitím...
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Mezitím malý bílý zajíček zákeřně zaútočil na upírčin krk. Nikdo dosud neviděl že by králík byl schopen takového skoku. Malá potvora se přikrčila k zemi, uši sklopené do zadu, ostré zuby vyceněné a připravené k vražednému kousnutí, krví podlité oči vytřeštěné bojovým šílemstvím. Ve chvíli kdy Sadako trošičku polevila ve své ostražitosti, zajíček se zadnímy běhy odrazil a vznesl se šikmo vzůru pomáhaje si v letu rozpaženýmy přednímy tlapamy. Během několika vteřin dopadl na upírčino rameno, pevně objal její krk přednímy tlapamy a ... kousl. "Auuuu ,ty sviňko mrňavá". Zařvala napadená upírka a oběma rukama se snažila bojového králíka odtrhnout od své krční tepny. " Do SlipKnotovy řiti pomozte mi někdo!!!" Jenže artemis právě vedl duchaplný dialog s Neferitem, vlk si odběhl za nejbližší sloup vymočit a Cozzinnni se vzpamaovával ze souboje s černým drakem. Nakonec zakročil Carlos. Dvojitá pirueta, trojitá paráda, sexta, tercie, kombo, dvojité kombo a výpad. Zajíčkova krev, mozek i střeva ohodili nejen Sadako a Carlose, ale i většinu všech přítomných. Na upírčině právé tváři se skvělo obrovské krvácející Z. S pusou plnou býlých králičích chlupů Sadako zařvala. "Cos to udělal blbečku ? Tohle nezakreju žádným mejkapem !! " "Chtěla jsi snad říct děkuji ti ctěný zachránče " zašveholil Carlos. "Koukej přestat nadávat a připrav si katanu, hrne se na nás Fairkraag !"
Naposledy upravil(a) Mamut dne 14.1.2008 22:22, celkem upraveno 1 x.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

Rudá masa se šinula vpřed s razancí tankové divize a 7c v sedle zběsile mával berlou mrazilkou. Sadako se připravila do bojového postoje a Carlos klidně stál na místě.
Ve chvíli, kdy drakova noha zaduněla poslední krok před Carlosem, Sadako se prudce odrazila. Za letu se prudce narovnala a katanu napřáhla před sebe, čímž ze sebe udělala improvizovanou střelu z balisty. Carlos skočil stranou a aby draka zabavil, hodil mu kámen do levé nozdry, čímž Firkraaga rozběsnil k nepříčetnosti.
Sadako přesvištěla nad drakovo hlavou a s hrotem katany namířeným na 7creaturovo hrdlo se řítila vpřed. 7c na poslední chvíli zaregistroval černé torpédo a seslal před sebe ledovou stěnu, do které se Sadako zarazila až po jílec katany. Pak stěna i s katanou dopadla na zem a roztříštila se na kusy.
Sadako, která teď seděla obkročmo na šílícím drakovi, teď stála s holýma rukama proti Vůdci s berlou mrazilkou.
"Na tohle jsem se těšil..." pronesl temně Vůdce.
"Já taky." přitakala Sadako. V ruce se jí zableskla zdobená dýka a vampýrka se s řevem vrhla vpřed.

Cozzinnni zasunul již nepotřebný lightsaber za opasek a usilovně se soustředil na obrázek další zbraně...myšlenky mu zalétly opět na Dauntless...
V ruce se mu zhmotnila laserová kuše a Cozzinnni hodil placáka za nejbližší sloup, protože dveře do muzea se rozrazily a stály tam zbytky městských vojáků v čele se svým velitelem, seržantem Roderickem von Zapni-zip (dříve von Suchý-zip)
"Mejdan a my nedostali pozvánku. To je ale drzost." A vojáci zahájili palbu po smečce vlků.
Cozzinnni si do optiky vzal přímo velitele a zaměřil jeho meziočí.
Už si nikdy nepřečteš Broučky, hajzle
Stiskl spoušť a zelený výboj se vydal na svou cestu...
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Roderick von Zapni-zip se jen křivě usmál a hodil šipku na zem, takže Cozzinnniho střela zasáhla desátníka Klause Wagnera stojícího za seržantem Roderickcem. "Sapristi" vyhekl Cozzinnni a zahodil již nepoužitelnou kuši a snažil si rychle představit něco jiného. Ve chvíli kdy už to vypadalo , že Roderick a jeho sedmá rota rozcupují Cozzinniho (který měl stále zavřené oči a marně si snažil vzpomenout na nějakou adekvátní zbraň) , vystartoval zpoza sloupu vlk a jal se cupovat,trhat a kousat desátníka a jeho muže. " Z plnou tlamou kůže, masa a kusů uniforem zařval " Za Vault!" ovšem v jeho podání to znělo spíš jako " za Fallout". Ovšem to už se Cozzonnnimu podařilo zhmotnit dvouruční meč ( který kdysi našel v kanálech Ankthaly a bleskurychle ho tehdy prodal, když zjisttil jak je meč ukecaný. ) Meč se Cozzinnnimu zazmítal v ruce a s výkřikem ( Za princeznu Jasněnku) vtáhl chudáka Cozzinniho mezi Roderickovu soldatesku.
Mezitím už Artemis doosekal Neferita a spolu s Carlosem kroužili kolem naštvaného Fairkraaga jako hladoví havrani.
" Á slečna kouká ráda na filmy asijské provenience " ušklíbl se na druhé galerii Bodkin který právě se zájmem sledoval Sadako poskakující jako baletka po drakově hřbetě a marně se snažící dýkou zasáhnout 7 creature který díky hůlce nahodil Neviditelný štít.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Cozzinnni »

"Na ty asijský šunty se nekoukám ale když už jsme u toho..." opáčila Sadako a vrhla se vzhůru do vzduchu. 7c se zachechtal a namířil na Sadako mrazilku...
BULLET TIME

(kamera se otáčí)
Sadako pomalu plachtí směrem k 7c a přelétá neviditelnou bariéru. Vůdce vystřeluje frost bolt.
(záběr na Sadako)
Sadako se prudce v letu sbalí do klubíčka a modrý paprsek jí proletí nad zády.
(záběr na 7creaturovy vystrašené oči)
Sadako přistává přímo před 7c

NORMAL TIME
Sadako dosedla před arcizloduchem: "Tohle mě naučil nějakej černej plešoun, říkal si Morpheus."
7c se na Sadako obořil holí. Sadako uhnula jeho prvnímu výpadu, když uviděla svojí svištící katanu. Zachytila jí ve vzduchu a zahlédla křenícího se Carlose: "Nemáš zač!"
Vampýrka se otočila na vystrašeného 7c a vrhla se vpřed.
První seknutí se snažil 7c vykrýt mrazilkou. Katana ji hladce přesekla.
7c vydal ustrašený skřek a vytasil svůj maršálský kord. Ten byl přeseknut Sadakiinou druhou ranou.
Ve chvíli, kdy chtěla Sadako poslat Vůdce na onen svět, Firkraag si uvědomil, že na zádech má místo jedné osoby dvě, a prudce se oklepal. Sadako spadla na záda a duchapřítomně se odvalila, když se jí pokusil drakouš zašlápnout.
7c využil, že vampýrka spadla, a zařval na Bodkina: "Sežeň mi něco, co vydrží úder katanou!"
u
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Mamut »

Bodkin se slovy " Ty si fakt myslíš že ti budu pomáhat, když už jsi skoro ve věčných lovištích a já můžu usednout na tvůj trůn ?" hodil po 7 c první věc která mu přišla pod ruku. 7 creature zachytil tu věc v letu a než si stačil uvědomit co že mu to Bodkin hodil, byla násada od smetáku rázným švihnurím upírčiny katany proměněna ve dvě malinkaté násadky od smetáčků. " To si vypiješ hajzle !" zařval 7ctreature a vytáhl ze záhybů roucha šestistrannou kostku a ze všech sil se snažil hodit portál.
Drak se mezitím točil jako čamrda kolem dokola, protože Artemis a Carloss ho za neustáleho kroužení popichovali hroty svých zbraní. Drakovi už se z té honičky za vlastním ocasem začínala točit hlava. Do toho ještě vlkodlačí smečka která právě dorazila sprintem z druhé galerie zmátla draka tím, že mu chňapala po nohou a ocase.
Cozzinnni v závěsu za svým novým mečem pobíhal mezi sedmou rotou a sekal hned tu, hned onde. Halou se nesl řev mluvícího meče. "Ano ,tohle zbožňuju. Spousta krve to je ono. Tohle je lepší než sex!" Už dávno nebylo do čeho sekat, ale zmatený Cozzinnni stále pobíhal sloupovím a máchal mečem kolem sebe. Zastavil ho teprve vlk který mu mohutným skokem a vahou svého těla vyrazil neustále pokřikující meč z ruky. "Díky " zašeptal vyčerpaný bojovník a sesunul se zcela vysílený k zemi.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Artemis Entreri »

Artemis nechal Fikraaga na hraní Carlosovy, schoval se do stínu a jal se obcházet Galerii. Bodkin vše ve svém koutku pozoroval a tlemil se jak nevydařené díťe. Artemis mu přišel přímo do zad postavil se vedle něho a řekl : "Hodláš udělat na sigilu nový pořádek". Bodkin s vědomím možné smrti odvětil: "Ano a jestli chceš tak se s tebou o to podělím" Artemis se ohavně zasmál prudce vytasil meč z pochvi na zádech a rozsekl zděšeného Bodkina na dvě poloviny v pase. Sklonil se k tváři s ještě klapajícími zuby starostlivě mu odhrnul vlasy s obličeje a řekl : "Janže to máš smůlu brácho , Já se s nikým nedělím ". A zabodl mu meč do srdce.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Morty »

Ked sa Artemis otocil, utrel mec do siat a chystal sa odist, stalo sa nieco absolutne necakane.

"Už je pryč?" Bodkin otvoril oci, zdvihol sa na ruky, priplazil sa ku svojej spodnej casti, este stihol vytiahnut creva a pecienku(játra)(aj tak ich nebude potrebovat, pri vlkodlacej regeneracii). Pripojil sa na spodnu cast tela, obe casti sa zrastli dokopy, svoju tvrdu pecienku(jatra) si obmotal okolo criev, takuto provizornu zbran hodil po Artemisovi so slovami:
"Nikam nejedeš, parchante!", Artemis sa posmykol, spadol na chrbat, bol par sekund mimo...

... Ked otvoril oci, necitil si nohy, ruky, nic... Pozeral sa do zkrvavenej Bodkinovej tvare, z ust mu tiekla krv a Artemis mal pocit ze sa tam niekde nachadza aj jeho vlastna DNA.
"Nic neskončilo, právě naopak. Teď začne tvůj boj o život. Nashledanou" - A nechal Artemisa napospas osudu. Nastastie bol hned vedla Cozzinnni, ktory si bleskurychle predstavil invalidny vozicek a hravo ho do neho posadil.

Vidiet Artemisov vyraz v tvari, ked sedel na vozicku, plny nenavisti voci Bodkinovi, ktory uz bol vo vecnych lovistiach, mimo dosahu Artemisovej pomsty... Ten vyraz si zapametalo vela ludi, teda aspon ti, co prezili drakolandsky masaker Ligou Vynimocnych...
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný příběh ....

Příspěvek od Carlos »

Vlkodlačí regenerace je úžasná věc. Bohužel také trochu nevyzpytatelná. Bodkin se při srůstu svých částí nepodíval, jak leží. Jeho špičky bot byly teď na stejné straně jako záda.
,,Doprdele," poznamenal jen Bodkin, když se pokusil udělat krok vpřed a sekl sebou.
Artemis se plazil z posledních sil. Jeho jedinou nadějí teď byla Bodkinova krev - vlkodlačí krev.
Artemisovi se podařilo doplazit až do louže krve, kterou za sebou Bodkin zanechal. Ihned se v ní začal válet a doufal, že se všechno zlepší.
Po pár vteřinách začal cítit, jak mu dorůstá ztracená tkáň.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Odpovědět

Zpět na „Lazzova akademie bujné rozladěnosti“