Zoznam slovenských herných e-shopov

Nákup-prodej, nabídka-poptávka, licitování, smlouvání...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Taita
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 1.11.2005 18:45
Bydliště: Elementálna sféra
Kontaktovat uživatele:

Zoznam slovenských herných e-shopov

Příspěvek od Taita »

Rozpísal som zopár známych internetových obchodov PC hier. Nebudem Vám sem písať hodnotenie jednotlivých obchodov, lebo ja si myslím, že je to len vec názoru, či je obchod (a spolu s ním ceny) kvalitný alebo nie. Snažte sa držať pravidla "Dvakrát meraj, raz strihaj." , aby ste sa vyhli zbytočným nepríjemnostiam.

Gameexpres
Rozhodne jeden z obchodov, ktore by ste mali navstivit (virtualne :), ked zhanate hry. Vyber hier je rozsiahli, ale nechybaju ani starsie hry. Baldurs Gate 2 extra klasika za 399,-Sk, Icewind Dale Complete 299,-Sk. Hry su roztriedene podla zanrov a preto je vyhladavanie jednoduchsie a prehladnejsie.
Poštovné: 100,-Sk
Dorucenie: do 3 dni


Cenega
V tomto obchode nehladajte ziadny velky vyber noviniek. Natrafite tu skor na starsie a menej zname hry i ked sem - tam mozete natrafit na starsie novinky, ako napr.: Sacred underworld 599,-Sk. Hry tu nie su rozdelene do kategorii (RPG, Real-time, Akcia), takze sa v nich zle hlada.
Poštovné: 100,-Sk , pri objednávkach nad 3000,-Sk sa postovne neuctuje.


DVD-CD
Velmi malý výber hier, ale sú tu prevažne novinky. Polda5 za 790,-Sk pre tých, čo maju radi adventúry. Pre vyznávačov stratégií sa tu nájde Age of Empires 3 za cenu 2090,-Sk. Ďalej: Worms4 1290,-Sk, Quake4 2290,-Sk.
Poštovné: 80,-Sk , ale pri platbe cez banku (prevodom) je len 40,-Sk.


Hráč
Príjemný vzhľad stránky vnucuje pocit veľkého výberu hier. Bohužial tomu tak nie je. Je tu len male množstvo hier, ktore sa daju hrať na pc. Moju záujem vzbudila jedine hra World of Warcraft 1899,-Sk , ktorá sa zhána docela tazko. So staršími hrami moc nerátajte. Tu tiež nájdete hlavne novinky. Informácie o poštovnom som nenašiel. Je to nejaká divná stránka.


JRC
Je z čoho si vyberať. Hry síce nie su rozdelené podla zánrov, ale aspon tu máme vyhladávanie. BG2 + ToB za 299.-Sk, Icewind dale1,2 za 299,-Sk. Nepíše sa či je to len IWD alebo či tam je aj datadisk, takže neodporučam to tu kupovať. Môžete sa príhlásiť do JRC klubu a po kúpe hier určitej sumy môžete dostať modrú, striebornú alebo zlatú klubovú kartu a mať tak 5%, 10%, 15% zľavy.


Logus
Malý výber hier, ale ak vám zo zbierky chýba zrovna: Hľadá sa Nemo 699,-Sk, Croc 599,-Sk, Fifa 2005 1999,-Sk, tak neváhajte a kupujte :) .


Progamingshop
Solídne množstvo hier, ktoré sú rozdelené podľa žánrov. BG2 platinová edícia 799,-Sk (Rozhodne nekupovať tu!), World of Warcraft 1899,-Sk.
Doručenia: 1 - 6 dní
Poštovné: 100,-Sk a ak ho nechcete platit, stačí si kúpiť slúchadlá KOSS v hodnote nad 1000,-Sk. Výhodná kúpa však? :)


Xgame
Do oka mi hneď padla nízka cena skvelej Age of Empire3 za 1690,-Sk. Je to zatial najnižšia cena, akú som videl. World of Warcraft za 1990,-Sk. Výber sa mi nezdá nijak zvlášt rozsiahly.
Doručenie: do 10 dní
Poštovné: 50,-Sk


Brloh
Túto stránku vrelo odporúčam. Väčšina mojich kamošov objednáva hry na tejto stránke. Máte k dispozícii slušné množstvo hier za rozumné ceny. Tiež tu majú zavedený systém bodovania pomocou ktorého môžete získať rôzne zľavy. Hry su roztriedené podľa abecedy a nie podľa žánrov. Mne to síce nevadí, ale mohlo by to byť aj inak.
Poštovné: 80,-Sk ak platíte v hotovosti, ak bezhotovostne tak 40-,Sk Doba doručenia: do 2 dní



Konkol
V tomto obchode sú všetky hry za 149,-Sk. Výnimku tvoria len tie, ktoré sú za 199,-Sk. To ale znamená že tu nenájdeme žiadne extra tituly. Nájdete tu skôr niečo, čo by nemalo chýbať vo vašej osobnej zbierke. Soldier of Fortune, Gladiators, Cossacks, Runaway.
Naposledy upravil(a) Taita dne 3.11.2005 21:42, celkem upraveno 4 x.
"Practice makes perfect. Nobody is perfect. So, why to practice?"
Uživatelský avatar
Taita
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 1.11.2005 18:45
Bydliště: Elementálna sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taita »

Diakritiku dorobím neskôr Obrázek.
"Practice makes perfect. Nobody is perfect. So, why to practice?"
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Super! :applause: ;-)

Máš to ve vlastním tématu. Název topicu si uzpůsob slovenštině. Tenhle seznam je do budoucna v tvé pravomoci. :-)
Uživatelský avatar
Taita
Sigilan
Příspěvky: 33
Registrován: 1.11.2005 18:45
Bydliště: Elementálna sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taita »

Tancujem od radosti Obrázek
"Practice makes perfect. Nobody is perfect. So, why to practice?"
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

auuu. toto vyzera ako prva dobrovolna slovenska iniciativa na tomto serveri. Blahozelam :applause:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zoznam slovenských herných e-shopov

Příspěvek od Jab »

Kdyby to tady chtěl nějaký slovenský spolucestující na vlastní triko čas od času aktualizovat, tak nechť dá vědět.
Odpovědět

Zpět na „Trhov“