Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Dobrá nálada

Příspěvek od sevencreature »

Překvapivě pokračování.

Já mám teď náladu naprosto normální - PISS skončil, je tu zima jak na PISSu a zítra to zas začíná. Prima :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Dneska mi ta dobrá nálada ještě vydrží, protože Vás mám ještě pořád žive před sebou. Zítra už to bude horší :-P
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Já mám po PISSu též dobrou náladu, ale když si představím, co všechno mě od zítřka opět čeká.. :roll:
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Uděláme příští týden druhý PISS :lol: Ať se máme zas na co těšit :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

I přes nepříjemnosti ve škole mám docela dobrou náladu, neboť Telecom zdarma zrychlil své ADSL, takže všechny PISSové fotky budu mít staženy během necelé 3/4 hodiny.. :dancing:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

KOFi: Mně prej domů volali, že se bude zase ADSL zrychlovat. Nevíš o kolik a proč, popř. jaké to bude mít negativní kompenzace?

A mám též dobrou náladu, začalo to ráno triumfem Oilers nad Detroitem. A jelikož jdu ven, doufám, že mi ta nálada nadále vydrží. :angel:
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

No ja konecne asi po 2 mesicich odevzdal vykresy do technicke dokumentace, tak to je celkem fajn :) :lol: .
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Ajantis: Jsem si už včera všimnul, že je to připojení nějaké rychlejší a dneska jsem si poslechl v záznamníku vzkaz od Telecomu o tom navýšení - stránku, na které můžeš najít podrobnosti, tam sice také zmiňovali, ale já si tu zprávu poslechl, smazal a víceméně zapomněl.. :roll:
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Pořád ještě mám dobrou náladu z PISSu, venku je pěkně a navíc nám posunuli termín zkoušky :-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirine »

tak, krátká zpráva ze sletu čarodějnic na Petrákách je hotova ;-) (na adrese http://www.ost.nzn.cz)... 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Včera byl taky fajny den. Vypad jsem brzo z práce a vyrazil do přírody.

Proběhl se, "zatancoval si" :-), natáhl se na mezi a poslouchal polétavce, sežvejkal pár čerstvých listů všelikého býlí, prošel se bosky po louce a moc si to všechno užíval. Po půl roce.

A svět byl schön und fantastisch. :-D :-P

Nechápu, proč některým lidem tak záleží na tom, aby vám zkazili náladu. :-?
viz. Blbá nálada :roll:
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Konecne sem dostahnul Full DVD Requiem For A Dream 8-) Se skvelejma bonusama :dancing:
Když jsem byl malý, byl jsem namyšlený…. ale teď už nemám chybu.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tokkar: Hodně obdivuju schopnost takhle relaxovat :!:

I když já dnes odpoledne strávil asi hodinu čekáním na jednom venkovském vlakovém nádraží. Svítilo slunce, bylo příjemně polo-teplo, lehký vánek... Tak jsem se jen tak procházel kolem, meditoval a též mi to docela zvedlo náladu.
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

:-D :-D Tak azjtra znovu začína to šialenstvo. Už sa nepredstaviteľne teším. Myslím, že do konca MS sa tu asi veľakrát nekukážem...
Len na pozadí tohto všetkého strašia všetky tie mnou spomínané funkcionárske kauzy a nie príliš veľká ochota našich hviezd z NHL reprezentovať... :-?
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Taky se připojím ;-) Dnes jsem měl den špatných časových odhadů - asi 3/4 hodiny jsem čekal na Wendeeeho (Wendeee přišel včas, to jen já tam byl brzo ;-)) skrz sigilské tričko na václaváku střídavě pod a před koněm - sedět tam mezi těmi pendlujícími turisty je docela zvláštní druh relaxu ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“