Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Vallun »

Vanda - v tom případě nezávidím Tvým potencionálním nápadníkům - ani jedna z cest enede k cíli a snažit se o zlatý střed, tak ten chudák endělá nic jiného:D
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Vanda »

Vallun píše:Vanda - v tom případě nezávidím Tvým potencionálním nápadníkům - ani jedna z cest enede k cíli a snažit se o zlatý střed, tak ten chudák endělá nic jiného:D
No ještě je možnost, že by se mi mohl líbit, takže tam platí zas jiné zákonitosti. Já psala, že pokud se mi nelíbí..., když se mi nelíbí, tak jediná cesta je, že je mi kamarádem (taky už 2x přinesla úspěch). Jinak naprostý souhlas, mým nápadníkům není co závidět, neboť rozporuplnost mých reakcí by asi vydala na slušně dlouhý popis. :doh:
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od DerAdler »

Dnes o 15:15 rozšíril rady našeho klanu nový vikingský bojovník, merajúci ozrutných 51 cm a vážiaci ohromných 3,60 Kg, zvaný Ľuboš. Radujte sa, veselte sa :dancing: .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Illuminating »

Jakože máš dítě? No dobrý. .)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od sevencreature »

DerAdler: Kdo je otec? A především, kdo je matka? :think: :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od DerAdler »

Ospravedlňujem sa, že som poskytol mierne zavádzajúcu informáciu... ja som sa stal strýkom, nie otcom. Mladší brat je tvorcom.
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Elessar »

Tak moja prvá skúsenosť s Amazonom dopadla nad očakávanie dobre... V stredu večer som si objednal Creative Zen s tým, že bez poštovného je doba zásielky 5-9 pracovných dní, čiže najskôr mala dôjsť vo štvrtok (minulý štvrtok prijatá objednávka, počítané od piatka)... a ona došla dnes. Je to fajn :)
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Cozzinnni »

Můj život našel nový smysl. Na mém kompu totiž přistála kompletní edice Il-2 Šturmovik se všemi datadisky. Bože, já mám radost :dancing: :dancing: :dancing:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Hupr
Sigilan
Příspěvky: 150
Registrován: 6.8.2006 10:52
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Zajímavé zprávy

Příspěvek od Hupr »

Zrovna dneska jsem se dověděl že kamarád má celou sérii Star Warsu v HD kvalitě :dancing: . To bude nářez až mi bude Darth Vader dýchat z monitoru. :twisted:
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Johohó! Po téměř hodině hraní jsem vyřešil "duhovou" hádanku v Atlantis 2! A to jsem si (jako člověk schopný zabloudit takřka kdekoli) nejednou připadal úplně ztracený. Nádherný rébus! :angel:
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Sirine »

-skvělé :wall: dnes jsem ztratila poslední iluze o odborářích (já blbec to brala, že pomáhat lidem je dobré) ak poslednímu dubnu s odbory i hospodařením za dobré slovo končím :think: a je mi o něco líp :roll:

- a taky jsem objevila češtinu do Spellforce 2 a můžu si to zahrát s tím, že budu vědět co to vlastně dělám (a to mě těší víc) :-) o dost víc :oops: :-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Cozzinnni »

A já mám dobrou náladu z několika důvodů.
a) jsou prázdniny (což stačí samo o sobě)
b) za týden jedu na scoutský tábor (tři týdny v polních podmínkách s buzerací prcků a spoustou srandy se spoluvedoucími :twisted: )
c) ve StarGate konečně moji oblíbení záporáci

Prostě vhodná konstelace :dancing:
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Dnes mám výbornou náladu - zvedl jsem si osobní bench-press rekord (110kg - 3 (6) opakování), naběhal jsem 19,5km a navíc jsem získal práci ve stavební firmě! :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Elessar »

Človek by nepovedal, aký môže mať dobrý pocit, keď po sérií krokov, ktoré (pre mňa ako niekoho s minimálnou geometrickou predstavivosťou) dávajú len matný zmysel, vzniknú dva krásne pravidelné šesťboké ihlany v Mongeovom zobrazení. :mrgreen:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Uživatelský avatar
Elessar
Sigilan
Příspěvky: 1785
Registrován: 1.10.2005 19:39
Bydliště: Desolation Row
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Elessar »

Tak som si splnil jeden zo svojich snov a vyšplhal som sa na Gerlachovský štíť. Dokonalý výstup. :angel:
If every time we tell a lie a little fairy dies they must be building death camps in the garden.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“