Dobrá nálada

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Sirine »

-zavařila jsem švestky na tři způsoby (kompot, džem a relish) a lečo (bude co baštit :lol: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Vallun »

Sirine píše:-zavařila jsem švestky na ... relish ...
Što eto?:)

Jiank dobrou budoucí chuť;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Sirine »

- relish je něco jako chutney (jen je vše krájené jemněji, tudíž se vaří kratší dobu), je to můj letošní experiment pro přílohu k masu :oops: (zatím chutná velice dobře) :lol:
- a právě mi došlo, že jsem v receptu vynechala cukr i ocet (hm... :think: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Vallun »

Čatný ze švestek?? To jsou mi novinky...:) Ani nevím, zda chtít ochutnat nebo hlasitě vymítat zlé duchy:)

Hmmm, tak koukám, že mám ještě stále v čem rozšiřovat obzory - já žil v domění, že čatný je pálivá zeleninová omáčka... a ono to nemusí být jen zeleninové a už vůbec ne jen pálivé:)

Každopádně, ale dělat z toho přílohu je originální:)

Chutney - definice
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Sirine »

- já dělala chutney z mirabelek (před pár lety) a nebylo vůbec špatný :oops: :lol: takže jestli se někdy potkáme, sklenka na ochutnání bude (jestli tomu nebude chybět ten cukr a ocet :think: ) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Carlos »

16ti kolový trenink, nateklé oko, namožený prakticky každý sval, před sebou ještě tři přednášky a přesto se cítím naprosto skvěle :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Carlos »

Dnešní show naší skupiny v Duchcově byl nářez, kluci, co to pořádali, byli až neuvěřitelně v pohoodě. Těším se na neděli, kdy budeme vystupovat v Praze. Nebýt několika rváčů a zbytečných výhružek, mohlo to být dnes o něco málo lepší (taky by bylo supr, kdybysme jednou nespěchali z koncertu domů) :mrgreen:

Ale musím říct, že cigáni moc dobře ví, jak zapařit na živý rap :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Sirine »

-tak ten švestkový relish je super (a zdá se, že mu chybějíci ingredience nechybí :lol: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Jab »

Zbožňuji vědecké konference! Příští týden jedu už na třetí a stále se jich nemohu nabažit. A pokaždé mi to platila škola! Ještě že vás mám, vy moji milovaní daňoví poplatníci. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Vallun »

Jab píše:Zbožňuji vědecké konference! Příští týden jedu už na třetí a stále se jich nemohu nabažit. A pokaždé mi to platila škola! Ještě že vás mám, vy moji milovaní daňoví poplatníci. :mrgreen:
Budiž Ti to přáno:) Kampak jedeš?

huhly huhly já do Brna na dny práva /huhly huhly
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Jab »

Do Budějic. :)
Uživatelský avatar
crovax en-vec
Sigilan
Příspěvky: 396
Registrován: 28.9.2005 16:14
Bydliště: "Kráter"

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od crovax en-vec »

Polovinu mé dobré nálady z poslední doby těžím z úspěchů a nehorázného štěstí při hraní karetní hry Magic: the Gathering. Po sérii turnajů v naší čajovně, kdy se mi startovné zaplatilo z otevřených boosterů většinou dvoj až trojnásnobně, následoval postup do TOP8 při Magic Day Zendikar v Ostravě, kde jsem získal promo foil kartu asi za 300kč a navíc tři další boostery, ve kterých byly Réra v hodnotě 790, 450 a 120kč. Kamarád, který skončil taktéž jako já v prvním kole TOP8 si otevřel karty sotva za 150 :-D A konečně poslední booster draft v úterý mi přinesl opěvovanou mylady Standart formátu, Baneslayer Angela, jejíž cena, jak jsem dnes zjistil, dosáhla už 890kč. O to větší radost mám z toho, že ji vlastním 4x... :dancing:
Život je hra, která se nedá vyhrát. Na konci téhle mise stejně všichni zařvem...

Vyassaultujem a všechny rozzassaultujem!!! je kompletně napsané!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od sevencreature »

Gratuluji :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Jab »

Docela příjemný 17. listopad. Desetitisícové davy a i toho Václava Havla viditelně dojalo, jak byl přijat. :-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrá nálada

Příspěvek od Sirine »

-dnes jsem já, antitalent jazyka anglického pokoušela štěstí v testech na rozřazení na rekvalifikaci s názvem obchodní referent s rozšířenou angličtinou ;-) ze všech otázek 8 stran textu jsem vypracovala polovinu a z té poloviny měla polovinu dobře :-), ústně to bylo ještě rychlejší (a česky)...takže to vidím na již schválený kurz pc zaměřený na DTP (již schválený, ale neotevřený) a další samostudium děsu jménem jazyk anglický) :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“