Vtipy podruhé

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Vtipy podruhé

Příspěvek od Tokkar »

Když už tady může být Letecká základna a Kódová označení, tak tohle téma sem rozhodně patří.

Dabusům se na první verzi Vtipů nelíbilo, že sem některá individua kopírovala obsahy jiných stránek a zabírala "svými" vtipy celé stránky, které pak nikdo nechtěl číst...... takže se omezujte na jednotlivé vtipy.
Jinak to tu zase zavřou. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 11.5.2006 13:58, celkem upraveno 1 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Prý ze života?

TS: "Halo, jak vam mohu pomoci?"
Z: "Ze zdroje na mem pocitaci se kouri."
TS: "To vypada, ze potrebujete novy zdroj."
Z: "Ne, nepotrebuji! Jenom potrebuji zmenit init soubory."
TS: "Pane, to, co popisujete, je poskozeny sitovy zdroj. Musite ho vymenit."
Z: "V zadne pripade! Kdosi mi rikal, ze staci zmenit init soubory, aby se to spravilo! Vsechno, co po vas chci, je, abyste mi rekl ten spravny prikaz..."

Po deseti minutach usilovne snahy technika vysvetlit podstatu problemu a jeho reseni, zakaznik vytrvale tvrdil, ze pravdu ma on. Frustrovany technik uz to nevydrzel a odpovedel: "Je mi lito. Bezne to zakaznikum nerikame, ale existuje nedokumentovany prikaz DOSu, ktery vyresi tento problem..."
Z: "Ja to vedel!"
TS: "Pouze pridejte radek "LOAD NOSMOKE.COM" na konec souboru CONFIG.SYS a vsechno bude pracovat normalne. Dejte mi vedet, jak to vypada..."

Asi po deseti minutach vola Z znovu.
Z: "Nefunguje to. Ze zdroje se porad kouri."
TS: "Dobra. Jakou verzi DOSu mate?"
Z: "MS-DOS 6.22"
TS: "Aha, tak to budete mit problem. Tato verze DOSu neobsahuje NOSMOKE. Budete muset zkontaktovat Microsoft a pozadat je o update. Dejte mi vedet, jak to dopadlo..."

Priblizne za hodinu telefon zazvonil znovu.
Z: "Potrebuji novy zdroj."
TS: "Jak jste dosel k tomuto zaveru?"
Z: "No, volal jsem na Microsoft a rekl technikovi to, co jste mi rikal. Pak se mne zacal ptal na chovani toho zdroje..."
TS: "A co vam rekl?"
Z: "Rekl, ze muj zdroj neni kompatibilni s NOSMOKE..."
Naposledy upravil(a) Tokkar dne 11.5.2006 14:14, celkem upraveno 1 x.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Kočka a krajíc - jak zrušit gravitaci

Axiom1: Kočka padá vždy na všechny čtyři nohy (dá se zobecnit i na tři a pětinohé, případně n-nohé kočky. Pro n=0 teorie diverguje).
Axiom2: Krajíc padá vždy namazanou stranou dolů.

Nyní když přivážeme kočce na záda namazaný krajíc, namazanou stranou nahoru a necháme volně padat, snadno zjistíme, že dochází k frustraci systému - kočka nemůže spadnout, protože by musela spadnout na obě strany zároveň, což není možné. Efektivně tedy dochází ke zrušení gravitace. Experimentálně je toto dobře pozorovatelné při studiu černých děr - záření, které z černé díry vychází, je způsobeno tím, že některé kočky svůj krajíc nedopatřením sežerou a gravitačně se zhroutí. Konkrétní fyzikální realita každého vesmíru pak závisí na tom, čím jsou krajíce namazané. Pro gravitony z této teorie plyne, že jsou s největší pravděpodobností chlupaté a možná mají ocas.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Šéf přijme blondýnku jako uklízečku a hned ji zaúkoluje: "Umyjete podlahu ve výtahu!"
Blondýnka: "A pane šéfe, v tomhle patře, nebo ve všech?"
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

OTÁZKA: Viete koľko žije na Slovensku ľudí s menom Mečiar???
ODPOVEĎ: No určite o jedného viac ako by malo
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Věříte horoskopům :?:
Ne :?:
Tak tomuhle věřte :!: :twisted: :twisted: :twisted:

Vodnář
Jsi vynalézavý a právě proto to chceš daleko dotáhnout. Hodné lžeš, dopouštíš se stále stejných chyb, protože jsi neuvěřitelně hloupý. Nikdo tě nemá rád a ten tvůj blbý ksicht nemůžou ani vystát.

Ryby
Máš živou fantazii - často si myslíš, že tě sleduje CIA nebo FBI. Máš mimořádně malý vliv na své přátele a známé, často si stěžují, že v jednom kuse demonstruješ svoji sílu. Trpíš komplexem méněcennosti a v podstatě jsi kus hovna. Ryby týrají zvířátka.

Skopec
Máš pionýrského ducha a o ostatních lidech si myslíš, že jsou ovce. Často zahanbuješ ostatní, jsi netrpělivý a podceňuješ jejich rady. Neznáš nic jiného, než pořád nasírat každého ve svém okolí.

Býk
Jsi praktický a vytrvalý. Máš povahu buldoka a strašně moc pracuješ většina lidí si o tobě myslí, že jsi tvrdohlavý osel. Při rozhovoru hodně slintáš a prskáš. Jsi blbý komunista.

Blíženci
Jsi bystrý a inteligentní. Hodně lidí tě miluje, to proto, že jsi bisexuál. Máš sklony požadovat hodně téměř zadarmo. Spropitné, co dáváš v restauracích, nestojí za nic. Jsi prokletá držgrešle. Blíženci se neustále čvachtají v bahně incestu...

Rak
Máš hodně empatie a porozumění pro problémy jiných lidí, takže jsi otravné hovado... Důležité věci stále odkládáš na později, díky čemuž
žiješ na podporách a celý tvůj život stojí za hovno. Ve věznicích sedí jenom Raci...

Lev
Myslíš si, že jsi rozený vůdce. Ostatní si o tobě myslí, že jsi idiot. Většina Lvů jsou násilní provokatéři. Jsi namyšlený a nesneseš upřímnou
kritiku, tvoje arogance je do nebe volající. Lvi jsou zlodějské kurvy, co mají raději onanii než skutečný sex.

Panna
Ty jsi ten logický typ, co nesnáší nepořádek. Tvoje malicherné hovnožroutství vyvádí z rovnováhy tvé přátele a kolegy. Jsi chladný, nemáš city, při souloži často usínáš. Z Panen se stávají dobří politici a pasáci.

Váhy
Jsi umělecký typ - to proto, že se neumíš vyrovnat se skutečným světem. Jestli jsi chlap, tak jsi určité buzerant. Tvoje šance získat dobrou práci nebo hodně peněz jsou někde mezi nulou a minus pětimiliónem. Většina žen ve znamení Vah jsou kurvy. Každý člověk narozený ve znamení Vah chcípá na pohlavní choroby.

Štír
Nespolehlivý a podle všeho vychcaný. Vrchol dosáhneš jen díky tomu, že nemáš v sobě ani gram morálky. Jsi ten největší špinavec v celém zvířetníku díky bohu většinu štírů ještě včas vodkráglujou...

Střelec
Jsi nadšený optimista. Tvrdohlavě se spoléháš na štěstí, ale to jedině proto, že ti chybí jen náznak talentu. Většina Střelců jsou alkoholici a ostatním lidem jsou jenom pro srandu. Jsi malý bezcenný sráč.

Kozoroh
Jsi konzervativní a z rizika se vždycky nasereš. V podstatě jsi bezcharakterní spekulantský hovňák. Nikdy se nikdo důležitý v tomto znamení nenarodil - kromě Arnolda Benedikta. Naštěstí je většina Kozorohů impotentní...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

něco málo o počítačích, nejprve básnička :-D :

Ztuhlo to zase,
vzteky bych vylít,
Bill Gates je prase!
Control, Alt, Delete.

************************************************
Otazka v diskusní skupině o unixu:
Jaký je rozdíl mezi chattr a chmod?
Odpověď počítačového šílence:
man chattr > 1; man chmod > 2; diff -d 1 2
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Poblinkal se pavouček,
vyblil čtyři kýble.
A to všechno protože
našel mouchu v jídle.

(btw - tohle je jedna z básniček, které jsem měla nachystané na ISSkovskou chvilku poezie, jenomže jelikož si naštěstí nikdo nevzpoměl :angel: , že něco takového mělo být, tak ji dávám až sem ;-) )
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ave
Sigilan
Příspěvky: 1073
Registrován: 30.11.2005 8:04
Bydliště: Chrám Vědění

Příspěvek od Ave »

V klášteře jsou jeptišky a matka představená najde prezervativ,a proto svolá všechny sestry a říká:,,Sestry, u nás v klášteře jsem našla prezervativ," a na to sestry:,,Oooo!" a jen jedna ,,Chi chi chi..." ,,a co je nejhorší ten prezervativ je použitý!" A sestry na to :,,Oooo!" a jen jedna ,,Chi chi chi...." ,,A sestry co je nejhorší ten prezervativ je protržený!" A na to jedna sestra:,,Oooo!" a ostatní ,,Chi chi chi..."
Plá plamen věrné lásky,
prýští slzy a nad hlavou hoří hvězdy
... a pak už nic... a pak už nic...
Uživatelský avatar
Tokkar
Dabus
Příspěvky: 1737
Registrován: 26.9.2005 11:28
Bydliště: cerna O.....a cerna

Příspěvek od Tokkar »

Dnes ráno jsem byl v pekárně a to sotva 5 minut.
Když jsem vyšel ven, stála tam policistka a vypisovala blokovou pokutu.
Šel jsem k ní a povídám: "Ale no tak zlato, to takovýmu fešákovi jako já nedopřeješ ani malou přestávečku?"
Ignorovala mě a dál vypisovala pokutu.
Nazval jsem ji nenažranou policajtkou.
Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za ojetý gumy.
A tak jsem ji označil za blbou krávu.
Ona začala psát další pokutu!
.
.
Tak to šlo dalších 20 minut.
Čím víc sem jí nadával, tím víc pokut napsala...
.
.
...mně to ale bylo jedno... já tam byl pěšky.
The Oldest King's Knight At Realm is like a shadow on Sigil's street at moonless night.
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cesare »

Obědvají spolu Gándhí a Dalajláma. Gándhí navrhne: "Tak si dáme ještě jeden hovězí steak, ne?"
A dalajláma na to: "Jasně, žijeme jen jednou."
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cesare: :-)
Gulde píše:
Troy píše:
Gulde píše: :twisted: Tim se řídim, a začal sem ve svejch 10ti letech :twisted:
cos ukrad?lizatko v obchode :?: :twisted: :?:
Kamarádovi pár paňáčků z lega :twisted: :twisted: :twisted:
Nicméně jinej kamarád je potom u mě viděl, a napráskal mě, xindl jeden, a to sem mu jednoho paňáčka nabízel když bude mlčet :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Divoký západ, dva kovbojové se baví: "Já mám nejrychlejší ruku na celém Západě." - "A to já zase dávám přednost ženám!"
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
AlmSiVi
Sigilan
Příspěvky: 579
Registrován: 29.11.2005 8:20
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlmSiVi »

Ptá se syn otce:"Tati, je pravda že internet degeneruje lidi?"
a otec chvíli přemýšlí a pak odpoví:"IMHO, LOL."
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“