ICQ, Qip, Miranda a další

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ, Qip, Miranda a další

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, ICQ sice používám jednou za uherský rok, ale pořád funguje (Miranda custom pack). Jediné, čemu se vyhýbám jak čert kříži je radikální upgrade, protože zařídit, aby potom všechny komponenty (tj. hlavně IEView) fungovaly tak, jak mají, je pěkná otrava.

Navíc je IMO velice dobré, se u těchle extrémně chaotických (ač dobrých) programů založených na pluginech - jako je Miranda nebo foobar2000 - řídit heslem, co není rozbité to neopravuj a upgradovat (program a pluginy) jedině, pokud vám to přinese nějakou funkcionalitu (či opravu) kterou chcete. A i potom hlavně zálohovat před upgradem :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ, Qip, Miranda a další

Příspěvek od MCZ »

paw.ouk: i QIP (Infium) je multiprotokolový (byť toho neumí tolik, co Miranda).

Je ale zvláštní, že ty problémy Mirandu nepostihly (popravdě už dost dlouho čekám na to, až postihnou, abych s tím ICQ konečně mohl praštit :-) ).
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ, Qip, Miranda a další

Příspěvek od Morty »

Infium tiež šalie v podobnom duchu, naštastie funguje stále :-) No pre istotu ho nevypínam, lebo sa častokrát vôbec nechce zapnúť, posielanie súborov nefunguje prakticky skoro vôbec(iba s najbližšími susedmi, ktorým by som to mohol do minúty odniesť aj sám, a ešte aj so Zakatom väčšinou :mrgreen: ) a jabber mi nefunguje vôbec... :roll:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ, Qip, Miranda a další

Příspěvek od PinHead »

Zdravím, mám menší problém.

Na kompu mi v pohodě jelo icq 6, na všech profilech se šlo přihlásit. Pak jsem si na svůj profil (s admin. právy) nainstaloval qip. Vše jelo v pohodě jako předtím. A pak jsem si stáhl qip infium + nějaký ruský plugin na zobrazování hudby ve statusu. Mně se jde, na mém profilu, přihlásit bez potíží. Ovšem na ostatní profilech to nelze ani přes jednu z jmenovaných aplikací.

Co s tím mám sakra dělat? Nerad bych se s tím babral týden, a vyřešit to nějak musím...tak pokud některá zdejší IT vzdělanější osoba ví jak na to, napište to prosdím sem:-D

Díky moc,
PinHead
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Jéé, vymazal jsem většinu mého Contact Listu a cítím se... opravdu skvěle. Jako uvolnit špunt vany, v níž se koupalo dvacet cikánských otrhánků. Vřele doporučuji!
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
PinHead
Sigilan
Příspěvky: 193
Registrován: 8.1.2007 19:51
Bydliště: pláž v Nikdyzimě
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ, Qip, Miranda a další

Příspěvek od PinHead »

zdravím.

při přihlašování na qip se mi objevila hláška: this icq account temporarily blocked.......co sakra s tím? na fóru icq je takových lidí spousta...nestalo se vám to taky někomu? jak to mám vyřešit? mám v adresáři strašně moc lidí a nechci se zakládat nový účet

díky
Miluju ŠPENDLÍKY A HLAVY!!!!!!!!!!!
Adun Toridas!
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Re: ICQ, Qip, Miranda a další

Příspěvek od MCZ »

Zkus novou verzi... anebo můžeš čekat, když je to "dočasné" :-).
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“