Sporty II

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Sporty II

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, příjemný pocit, zamykání threadu Sporty :mrgreen: Nj, už je tu další, no :-x :lol:

Kvůli případným problémům s rozsáhlejšími thready (a taky to usnadňuje mazání :whistle: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Target »

Včera sem byl na dostizích ve Varech a prosázel jsem tam něco přes 200kč, mohlo to být lepší, protože jsem v posledním dostihu celou dobu civěl na koně a rozhodoval jestli kůň 1 nebo 3, měl jsem poslední dvacku, takže abych něco vyhrál tak jsem musel vsadit na vítězství.
Celou dobu sem si říkal že vsadim trojku, líbila se mi a měla kurz 8/1 na vítězsví, ale na poslední chvíly sem se jako blb rozhodl pro jedničku, nevim proč! A samozřejmě vyhrála TROJKA! :evil:
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Je potřeba to tady trošku rozproudit.. - přijďte se podívat na boj o první místo v tabulce KAPR ligy :!: 8-) :arrow:

Obrázek
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

hahá, doufám, že jednou uvidíme co proti vaší red white power zmůže náš negr! :lol:
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

Ale kuš s tou Slavii :roll: :lol:

Obrázek
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Podpora KOFiho! Ty zalez, Ariane! :-D
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Adieu, Kofi: kvůli vám půjdu na Letnou až bude Sparta se Slávií hrát a budu tam provokovat hučení na negra :-D aby v ČT2 zrušili přenos ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Lerek píše:Adieu, Kofi: kvůli vám půjdu na Letnou až bude Sparta se Slávií hrát a budu tam provokovat hučení na negra :-D aby v ČT2 zrušili přenos ;-)
tywe ty ses vazne idiot :roll:
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

coby182 píše:
Lerek píše:Adieu, Kofi: kvůli vám půjdu na Letnou až bude Sparta se Slávií hrát a budu tam provokovat hučení na negra :-D aby v ČT2 zrušili přenos ;-)
tywe ty ses vazne idiot :roll:
já být dement, já neudržet moč, já se pochcat :-? 8-) :lol: ale jen málem a smíchy
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Arian píše:Ale kuš s tou Slavii :roll: :lol:
...atd
Tfuj co to je - já myslel že když odněkud stále slyším ''baníčku jsme s tebou, neopustíme tě'' tak že to tedy hraje jinčí tým :mrgreen:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

No ne, my máme v týmu dokonce i černošku, kam se na nás hrabe Sparta :lol:
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Ty nové dresy Baníku jsou otřesné, ale je aspoň vidět, co všechno jsou současní majitelé udělat pro peníze :-?
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, tohle video už jsem někde viděl - mám dojem... (takže to je v podstatě ilegální fotografie s upravenou grafikou - vložená vlajka Baníku - nebo se nějak mýlím?) :think:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Tak nám Slávie v zápase století porazila černého koně poháru UEFA Karvan (nebo to byl snad Kavan? :think: :lol:) 2:0. Ať žijou kluci naši jedni sešívaní (nezaměňovat s Frankensteinem)!
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
emo_freak
Sigilan
Příspěvky: 309
Registrován: 29.9.2005 21:39
Bydliště: Ohio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od emo_freak »

Adieu píše:Tak nám Slávie v zápase století porazila černého koně poháru UEFA Karvan (nebo to byl snad Kavan? :think: :lol:) 2:0. Ať žijou kluci naši jedni sešívaní (nezaměňovat s Frankensteinem)!
jj, pekne chlapci (mel sem na slavku vsazeno :lol: ), ale radost mi udelala Armedia, ktera otocila zapas z 0-1 na 2-1 (taky sem mel vsazeno 8-) )
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“