Jakou školu navštěvujete?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět

Na jakou školu chodíte?

Na ZŠ
6
8%
Na SŠ
31
40%
Na VOŠ
1
1%
Na VŠ
22
28%
Jsem nezaměstnaný
1
1%
Již pracuji
17
22%
 
Celkem hlasů: 78

ЇЯMA

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od ЇЯMA »

Hahahahah, notyvole, to je škoda že mě přestalo bavit po třech dnech přednášení argumentů přednášet argumenty a to zrovna ve chvíli kdy se diskuze přenese absolutně mimo jakýkoli argumenty. Doboha.. Co s tim má společnýho že to další bezvýznamný idiot v diskuzi předpoví? Neni tak těžký manipulovat diskuzi, jestli to na tebe platí tak běž litovat někoho jinýho. Ted se snese nudná vlna arogantních názorů o idiotovi a matice. Úžasné. ASpon se snažte, třeba mě budete bavit.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Tarreb »

Teď se IMHO stanou 2 věci:
a) všichni začnou ЇЯMAovi(nebo jak se to skloňuje) nadávat. :twisted:
b) někdo si to vezme osobně a IRMA bude mít ban. :roll:



:lol:
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Cesare »

Hlasuju pro
c) bavit se třeba o filologii nebo přednostech informačního systému MU... :-P 8-)
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Tarreb »

To je dobrý nápad :applause:
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Sirine »

- a... 8-) 2+2= 4 (většinou) :lol: :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Field Mouse »

VŠE v Praze a je to nejlepší škola co jde, vřele doporučuju! Kam se na nás hrabe karlovka :-D (objektivně ale musím uznat, že karlovka nás předčí v menzách :-) )
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od AlieN »

Jab píše:Btw zdržme se těch osobních invektiv. Většinou to pošle diskusi dříve či později do háje
V pořádku, rozumím ti a obecně i souhlasím, ostatně ani tohle nebyla snaha o urážení... Nicméně, jednak zastávám názor že čas od času jedno ostřejší slovo vydá za tisíc jiných i v seriozní diskuzi, druhak byla tahle "diskuze" v háji už pěkně dlouho. ;-)
Ale mám dojem že tu zmizelo víc příspěvků než jen ten můj a tudíž příště prosím tyhle výmazy směrovat aspoň do Hadrníka.
Field Mouse píše:VŠE v Praze a je to nejlepší škola co jde
BWAHAHHAAAHAHA!!!!! :lol:
(kde je ten Sevencreatureův ROFLující smajl když ho člověk potřebuje :-P )
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Field Mouse »

VŠE v Praze je nejlepší ekonomická VŠ v ČR a za tím si stojím.
Proti nám hovoří vtípek o nejtěžším gymplu v Praze, který vymysleli lidi, co se nedostali dál než do druháku. Pro nás hovoří ocenění 1st Business School in the Eastern European Zone. Máme v Praze šest ekonomických fakult, což je množství, o kterém si mohou jiné univerzity nechat jen zdát.
A nejsme jednostranně zaměření - věříme, že opravdu plodnou spolupráci s ostatními obory můžeme dosáhnout pouze jejich pochopením. Kromě ekonomicky specializovaných dovednostech tak máme běžně solidní základy v obecné psychologii, sociologii, historii, politice, informatice, dopravě či právu.
A jako bonus se učíme tajemné umění managementu, které těm nejzručnějším dovoluje ovládat samotnou podstatu existence.
Muhehee :twisted:
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od AlieN »

Field Mouse píše:VŠE v Praze je nejlepší ekonomická VŠ v ČR a za tím si stojím.
To už je něco trochu jiného než to co jsi předtím napsal... a těžko s tím polemizovat, jinou ekonomickou VŠ u nás snad ani neznám :-P

Jinak mám tu pochybnou čest docházet na místní fakultu Informatiky a statistiky, takže trochu vím jak to na VŠE vypadá :lol:
(ale mohlo by být i hůř, wtz)
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Field Mouse »

Zdravim tě kolego :-D
Nevim jak na fakultě informatiky, ale já skoro nevim, co na naší podnikovce extra vylepšit - snad kromě těch pitomých menz, které mě ale alespoň naučily vařit si sám :-)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od PostTrauma »

Field Mouse píše:VŠE v Praze je nejlepší ekonomická VŠ v ČR a za tím si stojím.
Proti nám hovoří vtípek o nejtěžším gymplu v Praze, který vymysleli lidi, co se nedostali dál než do druháku. Pro nás hovoří ocenění 1st Business School in the Eastern European Zone. Máme v Praze šest ekonomických fakult, což je množství, o kterém si mohou jiné univerzity nechat jen zdát.
A nejsme jednostranně zaměření - věříme, že opravdu plodnou spolupráci s ostatními obory můžeme dosáhnout pouze jejich pochopením. Kromě ekonomicky specializovaných dovednostech tak máme běžně solidní základy v obecné psychologii, sociologii, historii, politice, informatice, dopravě či právu.
A jako bonus se učíme tajemné umění managementu, které těm nejzručnějším dovoluje ovládat samotnou podstatu existence.
A ty tam studuješ nebo děláš náborového pracovníka? : D
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Sirine »

- a co ekonomie v Brně ? :think:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Field Mouse »

PT: studuju - a jsem rád, že mě o chlup kdysi nevzali na Masaryčku (kam jsem se hlásil jen proto, protože bych to z ní měl o dost blíž domů) :o)
Ekonomii v Brně nemohu objektivně hodnotit a mimochodem kterou ekonomii? Na Masaryčce, nebo jinou?
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

[Pokračování z Volné diskuse.]
Trandul píše:yenn. Tam zrovna zejtra jedu na den otevřených dveří. :-)
Uvažuješ i o jiných fakultách? (Počítám, že ano, když jdeš na den otevřených dvěří.) A zajímalo by tě všeobecné lékařství, nebo stomatologie?

Mimochodem, pokud by ses rozhodl pro 1. LF UK a dostal se na ni, možná bych tě ve třetím ročníku učil patologii :-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Re: Jakou školu navštěvujete?

Příspěvek od Trandul »

yenn: Přihlášky si budu dávat na 1.,3. a do Plzně. Jsem teprve ve třeťáku, tak mám ještě čas, ale chci to mít zmapovaný už předem hlavně kvůli přípravnýmu kurzu. Známej na druhý straně barikády by se určitě hodil. :-) Ty hned po promoci začínáš učit?
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“