hledám RPG velmi specifické

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

K tomu Dungeon Siege - pokud máš vypěstované melee a sílu, rychleji ti pojede nature magic, pokud obratnost a lukostřelbu, bude to ta druhá (attack?). Nicméně i tak je ten postup relativně pomalý. Jde o to, že melee se zvyšuje úměrnou rychlostí k uštědřenému damage (myslím, nejsem si jist)

Vztah platí zhruba takhle:
Při pěstování bojovníka - maximální rychlost melee a síly, průměrná rychlost lukostřelby a obratnosti, velmi pomalá rychlost magií a inteligence
lučištník - maximální rychlost obratnosti a lukostřelby, lehce podprůměrná rychlost melee a síly, podprůměrná rychlost inteligence a magií
u mága jsou pomalé růsty bojových atributů, lehce podprůměrná obratnost a rychlá inteligence a magie (vždy se trochu zpomalí ta druhá, než na jakou se specializujete); lehce se upravují rychlosi v závislosti na typu magie.

Jsem si jistý, že na netu si to snadno najdete přesně ;-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re:

Příspěvek od Tarreb »

Carlos píše:K tomu Dungeon Siege - pokud máš vypěstované melee a sílu, rychleji ti pojede nature magic, pokud obratnost a lukostřelbu, bude to ta druhá (attack?). Nicméně i tak je ten postup relativně pomalý. Jde o to, že melee se zvyšuje úměrnou rychlostí k uštědřenému damage (myslím, nejsem si jist)

Vztah platí zhruba takhle:
Při pěstování bojovníka - maximální rychlost melee a síly, průměrná rychlost lukostřelby a obratnosti, velmi pomalá rychlost magií a inteligence
lučištník - maximální rychlost obratnosti a lukostřelby, lehce podprůměrná rychlost melee a síly, podprůměrná rychlost inteligence a magií
u mága jsou pomalé růsty bojových atributů, lehce podprůměrná obratnost a rychlá inteligence a magie (vždy se trochu zpomalí ta druhá, než na jakou se specializujete); lehce se upravují rychlosi v závislosti na typu magie.

Jsem si jistý, že na netu si to snadno najdete přesně ;-)

:shock: :applause: :applause:
Tyjo...


Mě Dungeon siege nejvíc bavilo, když jsem se dostal do jsekyní goblinů- tak parádní obšleh hvězdných válek jsem neviděl, ani nepamatuji. Jinak celou dobu hodně solidní nuda, ale zase jsem se smál u těch videových meziscén tomu ,,tajemnému, rádoby staroanglickému hlasu, vyprávějícímu příběh" ( ,,A long time ago, on the continent of Aranna... :lol: :lol: :-) )
Uživatelský avatar
Erina
Sigilan
Příspěvky: 123
Registrován: 26.2.2007 12:57

Re: hledám RPG velmi specifické

Příspěvek od Erina »

Dovolim si taky se svou troskou do mlyna. Ze starsich RPG bych ti doporucila Albion, pokud jsi nehral (nenechat se odradit celkem nezazivnym zacatkem). jsou tam skvele dungeony (mimo jine) a dungeon pod Kamulonem je jeden z nepropracovanejsich dungeonu, co jsem kdy ve hrach videla. Clovek tam musi docela dost premyslet
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“