Barvičky

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Barvičky

Příspěvek od Tarreb »

PsT: :lol: Heh, asi tak. Navíc už jsem v průběhu svého krátjého života absoluvoval cca. 3 přednášky na toto téma a byly všechny identické. Všichni ti přednášející asi berou ty texty z wikipedie.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Barvičky

Příspěvek od Carlos »

Podnětnou přednášku na toto téma jsem zažil jednu. V šesté třídě, kdy přišla mladá policistka (neuvěřitelně sexy mimochodem :-) ) a ptala se nás na naše kontakty s drogami. Potom přiznala (vykázala učitelku pryč), že má za sebou zkušenosti s trávou a úspěšně přestala kouřit. Vůbec nám netlačila do hlavy, jaké je to zlo, spíš nás upozorňovala na nemoci apod.. Docela dobře jsme si s ní tenkrát pokecali. Bohužel velká část mých bývalých spolužáku si frčí v současné době na perníku.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Barvičky

Příspěvek od PostTrauma »

My jsme snad žádnou takovou přednášku neabsolvovali. Na základce možná jednu, ale to si už opravdu nepamatuju. Na gymplu už jsme pak měli tak akorát přednášku o vážkách od Dana Bárty nebo o jaderné energii od někoho z ČEZu : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Barvičky

Příspěvek od Tarreb »

Carlos: No, abych řekl pravdu, tak ten chlápek říkal v podstatě to samé jako ta vaše policejní kočka- taky kouřil a jel na trávě, přestal a žije radostný rodinný život, má vnoučata a sqělou práci, to vše samozřejmě jen díky tomu že přestal kouřit. Přesto, ačkoliv je obsah jeho slov v jádru dobrý, tak má maník charisma na úrovni porouchaného stroje na výdej jízdenek hromadné dopravy.

PsT: O jaderné energii? :shock: ? Proč ne třeba spíše ,,sex, AIDS a vztahy, abych nechodil daleko. ;-).

Mimochodem, jsme OT. Mě osobně to nevadí, velice rád s Vámi pokecám, ale hoďte sem rychle něco, co se alespoň okrajově týká barev, jinak nás smažou ;-)
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Barvičky

Příspěvek od Cesare »

Je fakt málo barev, který by se mi vůbec nelíbily.
Silně ale upřednostňuju černou, tmavé tóny červené, modré a zelené, hnědou, stříbrnou a studené, světlé odstíny modré.
Nemusím zlaté věci, jásavé žluté a oranžové a hodně cukrkandlové tóny růžové (na druhou stranu, starorůžovou nebo lososovou mám *velmi* ráda).

Zřídka obleču cokoli, co není černé, ale to už je dneska hlavně otázka zvyku - a svého druhu závazek (kdybych se někde zjevila v modrých džínách nebo světlém triku, neobejde se to bez tuny komentářů a blbých dotazů, na které nejsem ani v nejmenším zvědavá... :-P ;-) ).
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Re: Barvičky

Příspěvek od Cozzinnni »

Pro mě jasné:
Modrá (barva nebe díky mé stíhačofilii, barva mých očí jakožto jediné hezké věci na mě, barva asgardských plazmových paprsků a Avatar :mrgreen: )
Kovově šedá (jsem technoidní typ)
Zelená (militarismus, nevím proč ale pro plazmová děla mám zafixovanou zelenou barvu výbojů)
Červená (záření rudých světelných čepelí z temnoty je cool)
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Schleitr
Sigilan
Příspěvky: 85
Registrován: 17.10.2008 21:51

Re: Barvičky

Příspěvek od Schleitr »

Mám rád modrou a černou.Modré je moře, černá je temnota :-P
Jinak taky přírodní barvy-hnědá,zelená.Ale ty jenom přes léto.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Barvičky

Příspěvek od PostTrauma »

Tarreb píše:PsT: O jaderné energii? :shock: ? Proč ne třeba spíše ,,sex, AIDS a vztahy, abych nechodil daleko. ;-)
Protože jsem chodil na gympl : ) Dělání dětí a nějaké pohlavní choroby jsme probírali na biologii (někde mezi geologií a botanikou).

Když si člověk uvědomí, kolik toho po vystudování v našem neefektivním systému ví, tak se nediví ideálu renesančního člověka : )

Modrou mám taky rád, spíš tmavší odstíny. A bílá je též dobrá, zvlášť v přiměřené kombinaci s černou : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Barvičky

Příspěvek od Sirine »

- když beru barvy jako barvy, tak mám ráda žlutou a pomerančovou, přednost má černá a nesnáším hnědou a červenou... 8-)
- oblékám černou, odstíny šedé a k džínám cokoliv (mimo hnědé a červené) :think:
- čokoládu mám hodně ráda (tady se hodnocení barvy zdržím :shhh: ) :-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Barvičky

Příspěvek od Sirine »

- v podstatě pořád stejně, jen nemám ráda klasickou zelenou (kdo probůh vymyslel, že uklidňuje?)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“