Kam vás osud zanesl?

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Cesare: Gratuluji k dokopání se k pohybu. Mně začala loni takových způsobem odcházet záda a vůbec bolet všechno, že jsem pokorně našla nějaké cviky pro kriply, pořídila sobě činky a vlastně už téměř rok každý den (kromě momentů, kdy jsem nemocná nebo někde pryč) cvičím. Endorfiny se neprojevují a nezačalo mě to ani trochu bavit, nicméně zlepšení kondice a ústup bolavých věcí je gut.

A nějaké novinky...mám práci, spokojenost nemalá.
Taky jsem se konečně ostříhala a jsem z toho vyloženě nadšená. Dlouhé vlasy ke mně imho zas tak moc nejdou a měla jsem roky akorát z lenosti. Barva porostu zůstává stejná, sice byly plány na nějaké experimenty i s ní, ale lenost pořád funguje.
V únoru jsem se přestěhovalo z jednoho konce Prahy na druhý.
Loni jsem začala nějak víc koukat na seriály, takže se ze mne stal milovník Doctora Who, Torchwoodu (nesmrtelná buzna!) a Lexx (Kai rychle rozšířil řadu mých platonických lásek).
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od sevencreature »

Sadako píše:Endorfiny se neprojevují a nezačalo mě to ani trochu bavit, nicméně zlepšení kondice a ústup bolavých věcí je gut.
Takže budoucnost v tomhle stylu neplánuješ? :-?
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Bralo bych spíš něco takového. Což je asi tak jediné, na co bych ohledně svalů mohla pomýšlet, kdybych tedy začala opravdu vážně dřít (na což jsem asi moc líná). Coby kostnatý chcípák blbě nabírám hmotu.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Cesare »

Se přiznám, že mě to úplně normálně baví a ty endorfinový šlehy jsou fajn...:-) Jinak bych u toho asi nevytrvala.
Nedávno jsem se přiměla přihodit ke šlapacímu kanapi i Jillian Michaels a všelijaké jiné cvičmevrytmelidi a už u sebe pozoruji mírný ale znatelný nárůst svalové hmoty. To takhle zvedám přepravku se zavařovačkama a najednou - bum ho, biceps. Trochu jsem se ho lekla.
Bylo to poněkud komické. :-}

Ale budu si muset pořídit kvalitní a hlavně vysoký psací stůl a slušnou židli, neboď moje současné hrbení u notebooku úspěšně podrývá těžce vydobyté plody mého usilovně usilovného úsilí. :-P
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Já teď kvůli sérii nemocí chvíli necvičila a věru je to znát, záda mě žerou jako už dlouho ne. Ale bavit mě pohyb opravdu nezačal, endorfiny na mne nějak nefungují - ovšem kdybych měla čekat, až mě to bavit začne, tak teď už asi chodím v předklonu, pokud vůbec chodím. Nicméně až se dám trochu dohromady, je v plánu najetí na něco výživnějšího a asi pouvažování nad jídlem, pokud chci trochu budovat svaly. Blbé je, že dost věcí jíst nemůžu a ještě víc jich jíst odmítám, protože mi nechutnají.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
Red
Sigilan
Příspěvky: 63
Registrován: 16.5.2006 13:21

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Red »

Heh mě cvičení nebaví. Kdyby konečně existovalo něco co by mi žralo tuky a dělalo svaly....:twisted: Dělám teď wing chun, mírně posiluju a tejdně si tak 2x zaběhám, ale už se mi tak rok dělá takový to pivní bříško. V jídle se prostě omezovat nedokážu :-(
Ať žije BG a PT!
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od AlieN »

To mě zase kupodivu docela ano, alespoň v poslední době jsem už docela obrátil od stylu hrdého celoživotního antisportovce. A jednak doma cvičím - tak jednou týdně hodinu u nějakého seriálu (posilování není moc zábava, ale zase se to hodně projevuje) a také běhám - tak jednou týdně aktuálně kolem deseti kilometrů (což mě baví naopak velmi, ale projevuje se to spíše negativně... taky jsem chcípák, měl bych na váze raději přibírat než běháním shazovat)
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Frosty »

Tedy nutno říci, že jsem momentálně trochu..... mimo. Nevím co mě překvapilo a potěšilo víc - zda to, že tu stále ještě vidím přispívat známé tváře (u některých alespoň známé profily), nebo skutečnost, že v okamžiku, kdy už jsem chtěl začít tento post psát coby neregistrovaný pouze s podpisem (jak bych si sakra po těch letech mohl vzpomenout na heslo) jsem to zkusil a... vyšlo to :shock: ......
Mé poslední přihlášení sem proběhlo 13. 3. 2010 - tedy 4 roky nazpět a od té doby se toho u mě změnilo dost (někdy možná více než bych chtěl).
+1, změna bydliště, rozšíření sportovních aktivit o horolezectví a skydiving, dvě změny zaměstnání, se změnou prostředí a lidí kolem mě nutno konstatovat, že jsem se nejspíše krapet 'poupravil' i já (v něčem k lepšímu, v něčem k horšímu).
Co se naopak nezměnilo je můj herní apetit (ač nyní dosti limitován snížením mého volnočasového fondu), mladistvý vzhled :mrgreen: (sem tam mi někdo hádá i o 8 let méně), a také pořádný, někdy až nezdravě velký prostor v hlavě pro nostalgii 8-)

PS: a stále jsem také ještě dlužen Ajantisovi a Yenovi odvetu v kulečníku :-D Pánové, bude li některý z vás toto číst, vězte, že se vám omlouvám za svůj 'komunikační výpadek' způsobený... řekněme negativní životní indispozicí. Chystám se to napravit.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Po dokončení fakulty jsem zůstal v Praze, a jelikož žádný dostatečně bohatý předek nezesnul, ba se ani neobjevil, našel jsem si - poměrně zajímavou a morálně čistou - práci v oboru. Nadále se ztotožňuji s tvrzením, že lze odpustit člověku, když dělá něco užitečného, pokud se tomu neobdivuje.

Dřívější zájmy mi víceméně zůstaly, trochu se změnily jen poměry mezi nimi. Hry stále hraji, za podstatně přínosnější však stále - a snad ještě více - považuji čtení knih; filmy jsem naopak sledovat téměř přestal.

Když čtu příspěvky Sadako a Cesare, také si uvědomuji, že mě to jednou čeká. Nejspíš pořád těžím z někdejšího dlouholetého aktivního sportování, ale záda už se také čas od času ozvou. Netěším se na to, sic tuším, že endofriny se u mne nedostaví.

Frosty: Odveta bude. 8-)
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Vanda »

Já pořád hrála Lineage 2 a v osobním životě se nic nehýbalo. Pak jsem přes tu hru poznala svého nynějšího přítele (jsme spolu dva roky) a přestala hrát, protože nebyl čas. V práci mě nyní povýšili a já asi spíš přístí rok nebo tak nějak začnu asi pracovat na potomkovi a už teď se těším, že až budu těhotná, tak si sem tam něco zahraju. :lol: Taky jsem začala nějak víc sportovat, hlavně dlouhé procházky a občas chodím cvičit freestyler. Endorfiny se dostavují, po cvičení bývám děsně akční než mi druhý den dojde, že jsem z toho totálně zničená a celá namožená. ;-) No ale největší zábava pro mě zůstavá sjezdové lyžování, jezdím téměř každý rok do Francie a nemá to chybu.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Dalcor »

Stále v Praze, opakovaně u ČSA nyní jako manager Cargo Operations...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od sevencreature »

Hmm, takže až se bude chystat nějak Sigil maraton, doufám, že se do dozvím včas :-P
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Arian »

Dnes vychází Baldur´s Gate 3. Vlastně bych to ani nezaregistroval, kdyby na mě nevyskočil náhodný článek ve feedu na mobilu (smutné). Dojalo mě to natolik, že jsem večer potřeboval zjistit, jestli ještě existuje Sigil forum. Tak tu všem zbloudilým duším mávám :salut:

Btw, BG3 vydává Larian studios. Náhoda? Nemyslím si
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od Mecker »

Arian: trochu off topic ale chápu :-) BG 3 mimichodem vyšlo už o 2 roky dříve v předběžném přístupu na steamu :think: , ale začali to masivně prezentovat až teď s finální verzí.

K tématu: před 10 lety jsem se přestěhoval do Brna kvůli lepší práci, paradoxně jezdím pracovat mimo Brno (stavebnictví). Občanku po mě v obchodě chtěli naposled před 2 lety, takže mladý vzhled mizí. Ale lidé mě tipují na 25 takže pěkný. Přibyly i nové záliby a sport, ale hraní her je stále na špici.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam vás osud zanesl?

Příspěvek od sevencreature »

Arian píše: 3.8.2023 22:55Btw, BG3 vydává Larian studios. Náhoda? Nemyslím si
:anxious:

:salut:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“