Oblíbené nápoje

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Illuminating »

Když ji miluješ, neni co řešit, ale Fanta mi nikdy moc nechutnala. Navadí mi, ale chutná jako normální pomerančová limonáda. Takže nechápu proč stojí tolik, kolik stojí.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

-koukám dnes na ten úděsnej svět a jdu na metaxu (a hodně silné kafe) ...třeba zasvítí paprsek lepších zítřků :think: :cry:

- no a později, až se sklidním (a rozdýchám dnešek) si uvařím skoro čistý zelený čaj - koupila jsem nějakou novinku v kuličce, co z ní vykvete květinová kreace- znáte to tu už někdo? 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od AlieN »

Sirine: Ty kvetoucí čaje se ručně vážou z čajových lístků. V Oxalisu jsem je snad ještě neviděl, ale jinak se ve specializovaných obchodech prodávají myslím docela často. Ale jsou slušně drahé, takže kupuju jen normální sypané čaje.

Hmm, dnes večer jdu na jeden podnikový večírek a předpokládám že tam vypiju nemalé množství vína... to zas bude ráno bolehlav :twisted:
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od sevencreature »

AlieN: Co já vím, tak z podnikových večírků zpravidla spíš bolí břicho než hlava :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

sevencreature píše:AlieN: Co já vím, tak z podnikových večírků zpravidla spíš bolí břicho než hlava :mrgreen:

-tak z podnikového *večírku u nás asi taky bude bolet břicho (chipsy, vlašák, salám...), ale hlava ani náhodou (možná bude nealko "šampáňo") :shhh:

-*večírek = poledník (začne v jednu po obědě a skončí o půl druhé po obědě....možná i dřív) :-?
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

-AlieN: dík za info, - čaj mi chutnal a vypadal opravdu zajímavě (ale do krabičky vejdou jen tři kuličky :cry: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
scorpioo
Sigilan
Příspěvky: 387
Registrován: 9.3.2008 21:08
Bydliště: Sigil

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od scorpioo »

No pripájam sa k tým firmným večirkom: Teda mňa po firmných večierkoch vždy bolela ráno hlava a mal som upchatý nos :mrgreen: ale už tam našťastie nerobým lebo by som inak skončil velmi skoro na odvikačke 8-)
Hrdinovia umierajú,legendy žijú naveky. - BEOWULF
www.kocogel.info
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od AlieN »

Kupodivu mě nebolí ani hlava, ani břicho. I když faktem je, že jsem toho zas tak moc nevypil... a jedl jsem hlavně sushi :-)
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Minsc »

Dneska jsem poprvé ochutnal Svijany! Hned před odpoledkou jsem si dal 4! Má to výbornou chuť, takže jsem to zbořil během chvíle, obzvlášť to doznívání je zajímavé... Tělocvik byl rázem zajímavější... :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Cesare »

Tělo mi poslední dobou dává čím dál čitelnější signály, že kafe už nechce. Pokud možno nikdy.
Co budu dělat? Bez kafe to prostě nejde - a přece tak mladá nebudu přecházet na instant... :anxious:
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Minsc »

Tak zkus přejít na kofolu! Doporučuje 5 z 5-ti Minsců...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Cesare »

Od Minsců si možná nechám radit, až budu chtít chovat křečky, ale kofolu ať si laskavě strčej za klobouk. Nebo sami vypijou, jestli jim to udělá dobře... 8-)
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

Cesare píše:Tělo mi poslední dobou dává čím dál čitelnější signály, že kafe už nechce. Pokud možno nikdy.
Co budu dělat? Bez kafe to prostě nejde - a přece tak mladá nebudu přecházet na instant... :anxious:

-pořád lepší přejít na instant, než nic nebo Meltu (tu já sice ráda, ale káva to není :cry: ) :think: časem si zvykneš... ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od sevencreature »

Když uvažuješ o přechodu, tak je to znamení, že už zas tak mladá nejsi. Bez ohledu na to, o jakém přechodu je řeč .-) Já jsem pro změnu v posledních měsících tak trochu povolil uzdy svým dlouho pěstovaným kofeinovým blokům a místy se mi stává, že už ji piju jak čaj (kávu jako).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Namelles One
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 20.1.2009 19:30
Bydliště: Tam v jedné úrovni hluboko v Abyssu(Plesná u Chebu)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Namelles One »

jééé tak toho je hodně co piju, ale rád mám pivo, čaje, limonády(coca a kofola rulezz) atd.(tvrdý alkohol není má obliba, a ani na to nemám věk :-D ) jinak táta mne spíš podporuje v pivu než v nějakých colách apod.(prý je to zdravější) :-D
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“