Oblíbené nápoje

Aneb místo k posezení a příjemnému rozhovoru nad jedem dle chuti.

Moderátoři: Sadako, sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
j-35 draken
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 8.9.2007 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od j-35 draken »

Mám tu alkáč který je spíš pro lidi co něco vydrží, jmenuje se takzvaně černá sjezdovka :twisted:

Nebudu psát ingredience postačí recept:

Vemte si půlitrovou sklenici,
5 libovolných lehčích i tvrdších chlastů něco jako zelená,fernet,božkov atd.
Od každého alkoholu nalíjte jeden panák do půllitru, zbytek dolijte červeným víne. :-D

Pak už jenom přeji dobrou chuť a happy večer. (po dopití se držte v blizkosti postele a záchoda) :sick:
Bite my shine metal ass!I don t mean it?
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Carlos »

j-35: Inspiroval jsi mě :mrgreen:
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od AlieN »

Podobné míchání chlastu je pěkná prasárna.

Naposledy jsem něco podobného zkoušel, když mi kdosi na nějaké oslavě nalil vaječný likér a protože jsem mu odpověděl že něco tak hnusného v neředěné podobě pít nehodlám ho "zředil" absinthem - byl to humus, takže k následnému dochucení použil všechno co našel (tak 6-7 dalších tvrdých věcí). Táhnout člověka který to nakonec vypil na trolejbus byl opravdu veselý zážitek.
Uživatelský avatar
j-35 draken
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 8.9.2007 21:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od j-35 draken »

Některé míchání je fakt extrem. 8-)

AlieN: No taky se neni co divit že to je hnus když mícháš crémový (likéry) nápoj s tekutým, :pray: to už je trošku moc. :sick:
Možná tak že si přimícháš ńákou hodně destilovanou slivovici (neochucenou) s baileys, ale i tak to nebude nic moc. :-)
Bite my shine metal ass!I don t mean it?
Uživatelský avatar
Tho0or
Sigilan
Příspěvky: 105
Registrován: 9.3.2008 15:57
Bydliště: Moria
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Tho0or »

Zkuste někdy ZeToR - třetinky zelený, deci rumu a deci toniku, kdo tohle vypije do půl hodiny, a pak se do další půl hodiny nepobleje, je frajer :applause: :applause:
Mrtvej elf, dobrej elf :D
Rangers and hampsters everywhere :D
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

- nejhorší je ovšem tzv. zulu kola :think: - nealko :-) (na jižní moravě neznají kofolu...někde asi nastala chyba) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Zakat »

Sirine: HE? Kde na Jižní Moravě neznáme kofolu?
(A ano, Zulu kola je zlo :drool: )
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

- tak třeba na Cornštejně, Bítově, ve Vranově, pod Děvičkami, pod Frejnštejnem, ve Znojmě, v Mikulově, v Uherčicích a tak kolem - jeden musel do hyper super, když nechtěl umřít žízní (nebo dát kafe, vodu nebo teé) ;-) 8-)
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Zakat »

V Mikulově pracuju a kofolu tam mají v každé ze 150 hospod, putik a restaurací, a vůbec ma Mikulovsku to je snad nejrozšířenější prodávaný nealko nápoj (a ano, i v dírách pod Děvičkami). Ve Znojmě taky nebyl problém. Zbytek nevím, na Vranově jsem nikdy nic nealko nepil :whistle: Ale za Mikulovsko ručím, kdo jiný by to měl vědět, než místní starý kmet a milovník vyhchlazené kofoly ve špinavých půllitrech :lol: Jo jo, co jsme se jí ve Valticích při cestě ze školy napili (pokud jsme si zrovna nedali pivo a fernet :D )...a půllitry byly špinavé fest, však taky čtvrtá cenová...jo jo to byly časy...hezky si při čekání na vlak sednout do pajzlu a hrát poker o cvrnky do čela...sakra, nějak na mě sedl stesk po studentských létech :lol:
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Illuminating »

V Kofole je moc cejtit ta kyselina citrónová, proto mi víc chutná normální Coca-Cola.
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

- hm, tak do čtvrtých cenových nezabloudím - já bloud, v tom to tedy je... :think: jinak co se toho Mikulova týče... dobré tam měli pouze kafe v hotelu Réva (opravdu velmi dobré kafe) a v nějaké irské hospodě (jméno přesně nevím), jinak je to město, ze kterého jsem si moc dobrý dojem neodvezla - v palačinkárně ten den od pěti odpoledne palačinky nedělali, v hospodě u náměstí (výhled na morový sloupek a zbytky hrobky) grilované maso pouze o víkendu, v jiné restauraci pivo litovel kaskádu nemělo už když nám ho nesl ke stolku a -cappuccino - hotovka z pytlíku -děs, který mi nevadí, když si ho vařím sama na vařiči uprostřed lesa...a kofolu tam neměli ani v jediné hospodě, restauraci, cukrárně :-? jen v tom hyper super na kraji města, zabalenou pěkně v plastu :evil:

-ale aspoň jsem okusila jakousi točenou limonádu, co teda měli úplně všude - bez jména a byla žlutá (nebo taková nazelenalá?) hm - zajímavá chuť a tady ji neznám (nebo jen nechodím do těch hospod "správné" kategorie :think: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Zakat »

Palačinek je škoda, jsou tam výborné. A proč sis vlastně nedala Coca Colu, když kofolu nikde neměli? :-) (Což mě je divné, asi se budu zase muset zase projít po mikulovských putikách a očíhnout co se to děje :lol: )

SlipKnoT: To mě právě na kofole chutná 8-)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Sirine »

- coca -cola se mi zdá přesladká :-D 8-) já měla chuť na kofolu (asi ta nostalgie po té točené na nádražích v dávnověku... :oops: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Illuminating »

V Coca-Cole je nějakejch 18 kostek cukru, takže asi opravdu bude přeslazená. Hodně se tomu rovná Pepsi.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Re: Oblíbené nápoje

Příspěvek od Zakat »

Z těhle slaďáků je asi největší zlo Fanta, to je luxusní lepihub. Ale Coca Colu i třeba Sprite mám rád hodně. I když kofola je kofola, to je fakt :-D
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Měděná čelenka“