Problémy s grafikou

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Problémy s grafikou

Příspěvek od Killdozer »

nazdar. mám takovej celkem velkej problém. od minulýho tejdne mi nějak blbne grafika v NwN. vypadávají stíny, vypadávají místy textury, kompas se chová taky dost divně, postavy podivně mění své natočení(jdu si takhle se svým zaklínačem, a on se najednou otočí čelem vzad. ale pokračuje v cestě. a stejně tak poskakují i ostatní NPC). pořád se to ale ještě dá celkem hrát. nejhorší ale je, že každých 10 minut vypadnou textury úplně, a celá mapa je hnědá/modrá/červená -jak kdy. na mě to ale spíš působí dojmem, že se posunula kamera někam hodně daleko, protože když dám TABulátor, v levým dolním rohu se objeví nápisy postav(jméno a zranění). zkoušel jsem si vyhrát s nastavením hry, skouřel sem jestli fachá dobře Direct3D a celkově, ale nějak tomu nemůžu přijít na kloub. hardwarový nedostatek na grafárně jsem vyloučil, protože všechno ostatní fachá vpohodě. díky moc za pomoc

P.S. nechtěl sem bejt OT ve fórech, protože sem to neměl kam napsat. kdyžtak to pak smažte.

EditRazfallow: Upraven nadpis
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

1. skús pozrieť nejaké oficiálne fórum, resp. daj do vyhľadávača kľúčové slová tvojho problému a možno niečo nájdeš
2. preinštaluj NWN
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Killdozer: Jakou máš grafickou kartu? Případně zkus nainstalovat novější ovladače (pokud máš nVidii, zkus starší :twisted: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

sevencreature píše:Killdozer: Jakou máš grafickou kartu? Případně zkus nainstalovat novější ovladače (pokud máš nVidii, zkus starší :twisted: ).
GeForce2 MX400. dik, zkusim.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“