Roztrhané dopisy

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Roztrhané dopisy

Příspěvek od Wazikasi »

Našel jsem, např. na hřbitově u vchodu do nějaké krypty roztrhanou zprávu. Na téhle konkrétně stálo: Zeď na dosah ruky. Předpokládám, že to nějak souvisí se způsobem jak otevřít dveře..
Další podobnou jsem našel v jednom sklepení, kam se dostanete, když v lokaci Černé jezero, v jednom domě projdete knihovnou. Na téhle zprávě stojí: Tříska nesená letem, nebo tak nějak..napadá mě, že by to mohl být třeba šíp..ale nějak nevím co s tím víc.
Můžete mě někdo decetním způsobem bez zbytečných spoilerů navést k řešení... Dík.
Uživatelský avatar
RisQ
Sigilan
Příspěvky: 84
Registrován: 15.10.2006 17:30

Příspěvek od RisQ »

je to k jednemu questu ;) pokial sa dobre pamatam este najdes jednu taku hlasku a ku kazdej bues muset najst spravny item, ktory ti otvori [spoil]
Vole, jseš vtipnej jak bedňa Githú.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Wazikasi: Najdeš speciální "questové" předměty, které budeš moci posléze určitým způsobem použít (ano a jeden z nich je šíp, celkem jsou tři). Doufám, že to nebyl spoiler (osobně mě tyhle věci na NWN celkem štvaly - ten chaos).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Wazikasi
Sigilan
Příspěvky: 65
Registrován: 2.3.2006 7:47

Příspěvek od Wazikasi »

Už to mám :-)
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Já nemůžu najít místo v docích... jinak vše už mám... A ty meče - celkem hnus ... dokonce jsem musel v půlce boje portnout pryč :oops:
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Jestliže si to s něčím nepletu, tak vstup do té hledané hrobky je skrze tamní stoky.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Stoky? To jako tam kde je Charon? Pořád to nemůžu najít :((((((
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

hmm, ja u z na tie veci kaslem :-D
ale zaujimalo by ma co sa stane, ked tie veci odovzdam typkovi v mesacnej maske :-? takze jak sa vratim domov, nasleduje boost charakteru, rychle prebehnutie tych styroch ci kolko kobiek a hura odovzdat to do zlych ruk :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Kong Bao-tan píše:Stoky? To jako tam kde je Charon? Pořád to nemůžu najít :((((((
Ano, je to tuším velmi blízko toho místa, kde na tebe zaútočí ti roztomilí brouci - zhruba na druhé straně oblasti naproti Charonovi, ale přesně si to již z hlavy nepamatuji.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

No stejně je to záhada... ne a ne ji najít... je možný že bych questovou truhlu rozbil? Páč některý truhly rozbít nejdou... a doufám, že to platí i o těch důležitých...

No nic... dopisy jsem opustil a hraju dál. Jen jsem si pro jistotu nechal save v akvaduktu kdybych na to někdy přišel a aspoň si to vyzkoušel dodělat ;)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: Roztrhané dopisy

Příspěvek od Edvin »

Stejný problém, po dlouhé době jsem si hru zase zahrál a v aqvaduktu u charona protě žádná hrobka není.
Je tam jedna hnědá truhla ve které bylo pár zlatých a 3 bedny z různým obsahem.
Navíc jsou tam holé stěny takže ani není jak do případné neexistující hrobky vstoupit.
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Roztrhané dopisy

Příspěvek od Welwet »

Asi vim co myslite, do akvaduktu se muzete dostat dvouma cestama, bud pres obchodni spolecnost stribrna plachetnice nebo pres budovu vzadu v dokach nedaleko hospody.

Kdyz pujdete tou budovou kterou hlida ten kapitan tak tam hrobka neni, je to podobne a je tam charon, ale hrobka ne,
Kdyz pujdete pres stribrnou plachetnici tak tam hrobka bude.A nebo naopak, kazdopadne myslim ze takto je to spravne.
Jinak charon je v obou moznostech a prostredi je podobne.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“