NwN 1 Character Creator + modifikace

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

NwN 1 Character Creator + modifikace

Příspěvek od Sayboot »

Existuje nějaký program na tvorbu vlastního povolání? Tak jak je mág či klerik tak bych chtěl vytvořit vlastní povolání (např. ninja, smauraj) a importovat ho do výběru během tvorby postavy.... Nevíte někdo o něčem?

Pak sháním novy modely těla, vlasů a obličejů. Ve Vaultu nemůžu nic najít. Pomůže mi někdo? :pray:

A ještě nějakyho joinable nemrtvyho kostlivce. Nejlepší by byl ten Demilich (lítající hlava) aby měl možnost přidání se do party, nebo vůbec model kostlivce, za kteryho by šlo hrát. Díííky :-)
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: NwN 1 Character Creator + modifikace

Příspěvek od Bhaall »

Mno model postavy si můžeš změnit pomocí LETO, pokud se nepletu, jinak nový vlasy atd...snad jedině Vault... :-?

Jinak slyšel si o PRC? To do hry přidává mega moc povolání i ras :) http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha ... il&id=4560

EDIT: Vzpoměl sem si, že mám na hadru CEP hlavy a prsty :) kdybys chtěl, můžu upnout...
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: NwN 1 Character Creator + modifikace

Příspěvek od Sayboot »

LETO zkusím. PRC sem zkoušel ale po jeho dlouhé instalaci mi nešla načíst žádná kampaň, takže reinstall ale povolání sem tam viděl. Pěkny no... CEP halvy a prsty? Jj, budu rád za upload :-)
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: NwN 1 Character Creator + modifikace

Příspěvek od Bhaall »

U toho PRC musíš ty kampáně nějak impletovat do PRC, taky sem to nějak zkoušel, pokud si pamatuju...

Btw, sweb se zase nějak po*ral, mám tě na Qčku, autorizuj mě a já ti to pošlu, ok?
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“