NwN II - ovládání kamery

Další příběh ze světa Zapomenutých říší. Ujměte se meče, připravte si kouzla.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od Sayboot »

Nemůžu si zvyknout na kameru. Ať nastavuji jak chci, nejblíž se starému ovládání kamery přiblíží Mód objevování s vystředěným obrazem na postavu. Co mě ale doslova vytáčí, tak je pohyb kamery nahoru a dolů při najetí myši na horní, či dolní okraj obrazovky. Pohyb doleva a doprava je v pořádku. Nějaký způsob jak zrušit pohyb kamery po ose y? :think:
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od Girtmen »

skus mod hledání
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od Sayboot »

Mód objevování = mód hledání :mrgreen:
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od HiHi789 »

Vadí to na naklápění kamery nahoru a dolů? V normálním nastavení to zrušit nejde. Možná v ini.
Uživatelský avatar
Sayboot
Sigilan
Příspěvky: 39
Registrován: 2.1.2009 13:47

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od Sayboot »

HiHi789 píše:Vadí to na naklápění kamery nahoru a dolů? V normálním nastavení to zrušit nejde. Možná v ini.
Přesně přesně, nehorázně mě to vytáčí! :wall: Až tak, že jsem musel prozatím hru nechat, prostě si na to nezvyknu. Ini možná, jenže jaké řádky přidat? :think:
Moudrý člověk kritizuje názor, hloupý autora. │ Jen mrtvé ryby plavou s davem. │ Nikdo není dokonalý! I hovno má své mouchy. │ Být idiotem v očích blbce je rozkoší labužníka.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od HiHi789 »

Možná změnit nějaké hodnoty. Mně naklápění vůbec nevadilo. Zvykl jsem si na něj ze strategií.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od PostTrauma »

Mně zas dělá problémy otáčení kamery. Sotva najedu ke kraji obrazovky, už se mi kamera otočí o 180°. Všechny speedy mám na minimu. Tenhle problém se objevil až s datadisky.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
kaiyara
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 11.6.2013 12:08

Re: NwN II - ovládání kamery

Příspěvek od kaiyara »

Shanim nejaky skript, mod ci navod jak mirne zvyssit XP nasobek (samozrejme Diablo z toho rozhodne nechci )... Radsi si tuhle hru vychutnavam sam, bez spolecniku a druziny. Vim ze mi i tak bude pribyvat vice XP ale cekat 10 hodin hry na jeden level me moc nebavi... Prosim, nevi nekdo?
I have not taken this exam yet, so could not resist checking out this braindump from http://www.pass4sure.org/VMware/VCP-510.html .For more information about this product visit http://www.avaloq.com/ .best wishes.
Odpovědět

Zpět na „Neverwinter Nights I & II“