Film

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Film

Příspěvek od Borg »

Minsc píše: Svět přeci není jen o penězích... :angel:
Svět o penězích jenom není, ale co se týče filmu za několik milionů (tedy pokud nebude pětiminutový) je jenom o penězích. Nechci zpochybňovat obsazené ,,herce" ale na tohle nemaj. Pak to chce toho super placeného grafika na efekti kterej bude stát ze všeho nejvíc. Potom to chce nějakou propagaci a ta je taky statisícová. Nemáš šanci. Nemáš peníze, zkušenosti, herce, grafiky, známosti, apod...
Návrh pěknej, ale bude z toho prd :hand: . A jestli o tom filmu někdy uslyšim (a že je českého původu to tam určitě řeknou taky) tak si zatim vymysli odměnu.
edit: Všimni si kam přesunuli tvoje téma a podle toho zvaž důvěru v tvůj návrh vloženou.
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Film

Příspěvek od Borg »

Minsc píše: Svět přeci není jen o penězích... :angel:
Svět o penězích jenom není, ale co se týče filmu za několik milionů (tedy pokud nebude pětiminutový) je jenom o penězích. Nechci zpochybňovat obsazené ,,herce" ale na tohle nemaj. Pak to chce toho super placeného grafika na efekti kterej bude stát ze všeho nejvíc. Potom to chce nějakou propagaci a ta je taky statisícová. Nemáš šanci. Nemáš peníze, zkušenosti, herce, grafiky, známosti, apod...
Návrh pěknej, ale bude z toho prd :hand: . A jestli o tom filmu někdy uslyšim (a že je českého původu to tam určitě řeknou taky) tak si zatim vymysli odměnu.

edit: Všimni si kam přesunuli tvoje téma a podle toho zvaž důvěru v tvůj návrh vloženou.
edit2: mám tu nějak moc editů :-D
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Film

Příspěvek od Borg »

Chjo, tak tohle se nepovedlo, nějak sem nepřišel jak smazat příspěvek, tak kdyby se toho prosím někdo zhostil. Berte jako správný příspěvek prosím ten poslední :-D :-D .
Uživatelský avatar
Slay3r
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 2.2.2009 21:36
Bydliště: PO
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Slay3r »

Amatersky fan film sa da natocit aj lacno, nemusite tu hadzat hned miliony (priklad) a propagaciu. No aj tak mam vazne pochybnosti o vzniku tohto filmu, takychto projektov uz bolo veeeela... aspon kym neuvidim aspon nejake vysledky.

edit: nemusite to hned hadzat do kosa, na diskusnom fore sa ma diskutovat a nie ako teraz, ked je sice forum takmer mrtve, ale hlavne ze je poriadok :roll:
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Ale, žádnej problém! Akorát potřebuji někoho s kamerou, protože mi připadá jako blbost točit to celý na telefon- nahrává to vždycky max. 2 min.... No, co se peněz týče, brzy napíšu do Biowaru! Sice neumím moc anglicky, ale "Money, please" zvládnu! ;-) Že nemáme žádného profesionálního grafika? Cha! Znám člověka, který chodí na výtvarku od 6-ti let! Všechno mám v malíku! :applause:

Akorát jeden problém- jak se bude jmenovat hlavní postava?
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od 90210 »

hej natocit film podle BG me uz taky napadlo. jdu do to! ne jako investor, ale mohl bych hrat treba hlavni roli. nebo sarevoka.:0)
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Zajímavé, někteří lidé jsou vážně schopni uvěřit tomu, že Minsc je nadšený kretén... Přijde mi poněkud pravděpodobnější, že je to jen pomálu originální recesista, který by potřeboval dopilovat nejen detaily svých nápadů, toť vše. Ovšem každý někde začínal, že ano. :mrgreen:
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Mílíš se Adieu! Je pravdou, že ten film beru trochu s nadsázkou, ale opravdu už na tom pracuji! Našel jsem už nějaké lidi na efekty, kulisy a bojový výcvik! Chybí mi ale kameraman, což je docela problém! Chce to někoho s technikou- mikrofony, kamery apod. Když nebudem spolupracovat, daleko nedojdem! Takže jdeš do toho?

90210: Hlavní postava? Chceš trochu moc,ne? No u toho Sarevoka popřemýšlím...

Už vím, kdo by mohl hrát Viconii, ale ten člověk tu dlouho nebyl...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Balduran »

Máš ještě volnou hlavní postavu? Jestli ne tak mi stačí když budu hrát Anomena nebo Valygara. Ještě dotaz kde se to bude natáčet?
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Tááákže, nevím přesně, jak hlavní postava bude vypadat... Ale Anomena ti zcela jistě dám, protože neznám v BG většího úchyla(o hraní jeho role se moc lidí nepopere, ale vybral sis ho)...

A kde že se bude natáčet? No, dal bych sraz s celým týmem někde v Plzni, kde by se zamluvil sál a nad místním mokem bych probral návrhy, plány apod. Ale zcela jistě vím, že Podtemno bude Praha... :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Balduran »

Aha tak to bude problém. Já totiž bydlím úplně na druhým konci republiky.
A glory for Amn.
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Co bys pro film neudělal...?! :-D Peníze se ti samozřejmě vráí, až to natočíme...
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

A víte že k vytvoření filmu je potřeba i scénář? :lol: Pochybuju Minscu, že pak lidem budeš říkat na place dialogy, které si zesmolil v hlavě za pár vteřin a oni si je hned zapamatují. Bez scénáře nenatočíš ani jediný pohyb (a nejen to). Jelikož choreograf nebude vědět kam herce postavit a herec může stát maximálne někde opřený o zeď. Zábavné jak se hlásíte o role a řešíte drobnosti, když nemáte ještě navrhnuté základy.
Minscu kolik že to máš roků?
Uživatelský avatar
Sonny
Sigilan
Příspěvky: 25
Registrován: 3.1.2009 23:14
Bydliště: Lorien
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Sonny »

My mame amatersku filmovu skupinu a mne sa tento napad paci... treba len spravit scenar a ideme... a vsetko zvladneme bez nejakeho rozpoctu... niektore veci si mozeme aj pozicat alebo zohnat nejakeho sponzora ktory by nam zafinancoval aspon pivo na placi... a ja by som bol za to aby sa to tocilo u nas na slovensku :D aspon take tie kanaly alebo tak :D jedna dedina tuto blizko pri bratislave vyzera jak kanal v athkale :D :D
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

No konečně! Perfektní nápad! Má jeden malý háček- film se bude točit za každou cenu u nás v čr, je mi líto... ;-)
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“