Film

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Na pařbu kašli, pařit se bude tam!

Field Mouse: Mecker má pravdu! Máš u sebe doma místo? :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

NE...to bude pařba miho dobrýho kamoša...
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Tak ať jde hrát taky! Může hrát třeba velkýho vypatlanýho zlobra! čím víc rolí, tím líp! :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

nikdo nepojde už hrát, ptal jsem sa všech...
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Jestli chceš hrát hlovní roli, tak nesmíš zapejkat ani jeden den! Na to nezapomeň! Nebo tě degraduju na Jaheiru :twisted:
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

taky sa ti na to mužu vysrat a sem zvědavej jestli najdeeš lepčího herce
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Minsc
Sigilan
Příspěvky: 323
Registrován: 19.5.2008 16:55
Bydliště: Celý Faerun je mým domovem!!!

Re: Film

Příspěvek od Minsc »

Lepčího herce? Zapomínáš na to, že jsem tu ještě já.... :twisted: Ale mě se hlavní role nechce hrát, takže asi jeden den nebude natáčet a bude se holt jen pařit a smažit!
"Měli bychom si odpočinout, Boo začíná veverkovatět", Minsc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Anomen
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 4.8.2009 8:27

Re: Film

Příspěvek od Anomen »

boze ked som si kukol co tu pisete tak sa mi zda ze minsc ty si dostal do hlavy rovnaku ranu ako ta postava v hre ... heh akosi rychlo ty vzyslo s tych tvojich planoch natocit film :D ... heh najskor si cel fil s pomocou bioware a teraz chces natacat sceny za pomoci hercou co maju sotva 12 rokou :roll: ... lol ten kto by do toho siel s tebou je asi rovnaky retard ako ty ... na to aby som zistil aky kkt si mi stacilo precitat si ze najskor si posielal spravu do firmy a potom si si nevedel prelozit odpoved ... neni to tak trocha na hlavu???
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Anomen píše:boze ked som si kukol co tu pisete tak sa mi zda ze minsc ty si dostal do hlavy rovnaku ranu ako ta postava v hre ... heh akosi rychlo ty vzyslo s tych tvojich planoch natocit film :D ... heh najskor si cel fil s pomocou bioware a teraz chces natacat sceny za pomoci hercou co maju sotva 12 rokou :roll: ... lol ten kto by do toho siel s tebou je asi rovnaky retard ako ty ... na to aby som zistil aky kkt si mi stacilo precitat si ze najskor si posielal spravu do firmy a potom si si nevedel prelozit odpoved ... neni to tak trocha na hlavu???

"Jaká opovážlivost, jaká drzost, jaká nestoudnost, jaká nafoukanost." (Max von Sydow)

Tohle je opravdu síla taková drzost. Tady na Sigilu si ani ten největší tvrďák nedovolí napsat "kkt", či někoho takto urážet (ale já udělám vyjímku), natož takový "retard" jako ty. :evil:
12 roků? Asi sis neprohlížel naše profily co lamko? Co si vůbec zač? Nejaký "lowík" co chtěl točit vlastní film a nemá na to?
Přístě mě do svých trapných keců netahej.
Uživatelský avatar
Anomen
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 4.8.2009 8:27

Re: Film

Příspěvek od Anomen »

"Jaká opovážlivost, jaká drzost, jaká nestoudnost, jaká nafoukanost." (Max von Sydow)

Tohle je opravdu síla taková drzost. Tady na Sigilu si ani ten největší tvrďák nedovolí napsat "kkt", či někoho takto urážet (ale já udělám vyjímku), natož takový "retard" jako ty. :evil:
12 roků? Asi sis neprohlížel naše profily co lamko? Co si vůbec zač? Nejaký "lowík" co chtěl točit vlastní film a nemá na to?
Přístě mě do svých trapných keců netahej.[/quote]



mno pokial si si nevsimol nepisal som o tebe ale o minscovi a nevrav mi ze sa ti to nezda na hlavu postavene ... jeden napisal ze ma postavu na zensku ulohu ale ze ma len 12 rokov :lol: :lol: :lol: ... a povec na co si budem kukat profily ked mu este davas za pravdu ... tak mi povec to je z nas retard ja co si radsej pockam na "mozno" raz film o BG alebo ty co by si cel s nim ist pichat drevenim mecikom do masa a crev :think: :naughty:
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Film

Příspěvek od Borg »

Film o BG je doopravdy nesmysl a z části souhlasím s Anomenem, člověk kterej nemá zkušenosti a nepřeloží dopis, je bez vybavení a bez herců s aspoň drobek talentu... Je to blbost, nereálné... Kdyby se do toho pustil Black Isle, Holywood či něco podobného, tak neřeknu, bude to nejspíš pěknej film, ale tohle je blbost... Ale fakt je, že i Anomenovo vyjadřování :-? by chtělo drobeeek... hmm... nic neříkám :-) ...
Uživatelský avatar
Anomen
Sigilan
Příspěvky: 8
Registrován: 4.8.2009 8:27

Re: Film

Příspěvek od Anomen »

nie dobre sry ja sa ospravedlnujem za to ak som niekoho urazil s vyjadrovanim ... ale ludia co do toho idete ak chcete si zrobit nejake amaterske video tak prosim sak to vam nikto neberie ... sak treba desi zacat ale ako to robil minsc sak to uz hranicilo s blaznovstvom ... ved keby chcel nikto zrobit film tak by urcite neladal ludi len na tomto fore ale verboval ludi co sa vyznaju v jednotlivych oblastiach na 10-tkach for ... ale ja sa uz tu uz radej vyjadrovat nebudem ... este raz sorac
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Mecker »

Ok, v pohodě, už to nebudeme rozebírat.
K tématu: A četli ste vůbec celé téma, nebo jen to co psal Minsc. Nejedná se o pravý film o BG, nýbrž o "parodii" na motivy Baldur's Gate I. Čili jde o nízkorozpočtový film s minimem herců a techniky a bohužel nedostatkem volného času.
Jsme prostě parta nadšenců a pokud se nechcete k nám připojit, tak si své negativní myšlení vypusťte jinam a nekažte nám naše odhodlání.
Sice nevím, zda-li se to nakonec natáčet vůbec bude.
Uživatelský avatar
Zalox
Sigilan
Příspěvky: 49
Registrován: 24.1.2009 16:17
Bydliště: Panství De´Arnise

Re: Film

Příspěvek od Zalox »

taky nevim jestli do toho pojdu, dyby bylo něco čim sa to bude natáčet :lol: , ale co na mobil sa dá natáčet taky :lol:
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.

J.R.R. Tolkien
Uživatelský avatar
Target
Sigilan
Příspěvky: 449
Registrován: 22.3.2006 12:43
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: Film

Příspěvek od Target »

:wall:
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“