Zvěčňujeme se na srazech

Zde se sbírá odpad z celého Sigilu. Klidně si přidejte i svoji hromádku, ale počítejte s tím, že věci se zde ztrácejí...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Zvěčňujeme se na srazech

Příspěvek od Sirine »

-taky umí naštvat, když pustíš foťák na chvilku z ruky a nastavení, které máš rád, Ti někdo vymaže (a nastavuj pak třebavyrovnání bílé, sílu blesku, barevné provedení a tak dále zase :wall: ) (trochu spamu neškodí :shhh: )
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re: 7. O-P sraz

Příspěvek od KEBULE »

A nebo když jak blázen čekáš, až přijde ten správný okamžik a foťák zapípá "Vybitá baterie"...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. O-P sraz

Příspěvek od Sirine »

- a náhradní baterie je kaput už od minula :wall:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Pokud na Sigilu nenacházíte vhodné téma pro diskusi o problémech s fotoaparáty, založte si ho.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Re:

Příspěvek od KEBULE »

yenn píše:Pokud na Sigilu nenacházíte vhodné téma pro diskusi o problémech s fotoaparáty, založte si ho.
Ale no tak Yenne nebuď, na nás tak přísnej... Aspoň tohle dávno mrtvé téma trochu obživlo. :-D

Ano Sirine to je nejhorší. Ale taky je pěkně na pytel, když čekáš jedouce v nějakém dopravním prostředku na ten správný okamžik a když přijde, vleze ti tam třeba zákaz vjezdu...
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: 7. O-P sraz

Příspěvek od Sirine »

:-)
-tak jo, téma bude :?: vy a focení :idea:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvěčňujeme se na srazech

Příspěvek od Sirine »

-no, to jsou mi tu věci....téma jsme založili a tady je taky...super... :shhh: :think: :applause:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Odpovědět

Zpět na „Hadrníkovo náměstí“