Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Vydali jste nějaký mod a chcete jej ukázat světu?

Moderátor: Razfallow

Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Field Mouse »

Ano, kolit elementály je na nic, možná by bylo lepší mámení nebo vyvolávání, ale u elementálního mnicha je hlavní elementální zranění. Bral jsem to jako alternativu pro lidi, kteří nepoužívají jednorázové omračování atd. a mají raději nějaký permanentní bonus k útoku, který je navíc super proti mágům se SS. U toho mnišského mnicha jsem chtěl udělat něco typu malé staty - větší výhody - se silou, obratností a odolností 14 ty jeho bonusy dlouho nebudou až tak super a projeví se víc až v ToB.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

K Vánocům jsem dostal dvě knížky o goblinu Jigovi a tak mě napadlo, jestli by někdo nechtěl třeba pro IWD2 udělat mod, kde by šlo hrát za skřeta? (IWD2 mi přijde jako nejvhodnější).

Promyslel jsem i speciální dovednosti a propojení nové rasy s hrou. Pokud by měl někdo zájem, dejte mi vědět :-)
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Welwet »

napadla me jedna vecicka , ktera by myslim stala za zvazeni , neni to nic lehkeho

udelat hru (MoD) pro vice lidi na PS:T , co si o tom myslite ??

kdyby to nekdo zvazoval ,tak muzu pomoct, ale jen s jidlem uklizenim a jinacimi pracemi ,o tom ostatnim nemam ani paru :lol: :lol:
Obrázek
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Borg »

Přátelé!
Mám pocit, že jsem to tu už psal, ale po delší pauze jsem se rozhodl opět propagovat svůj návrh. Co je jedna z věcí, která vás v BG2 naštvala? Nevíte?
Dám vám nápovědu.
Kdo na vás všechno svalil, kdo vás neustále okrádal, kdo vás zneužíval k vlastnímu prospěchu, kdo na vás všechno svedl, kdo zbaběle zdrhal?
Pořád nic?
A kdo na vás poštval Amkethranské vojáky kvůli botám? Kdo vás vydal do rukou Bathazarových mnichů?
Jsem si jist, že všichnni vědí.
!Saemon Haverian!

A proto vznáším koncept, vytvořme mód, který nám tohoto podlého pašeráka, jehož proradnost předčí tu Bhaalovu dovolí zničit a ulehčit světu pro vždy!
Toť vše.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od HiHi789 »

V základním BG2 jsem ho kuchl, myslím 2x. V datáči mi ale vždycky zdrhl. Zmrd.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Tarreb »

Borg píše:Přátelé!
Mám pocit, že jsem to tu už psal, ale po delší pauze jsem se rozhodl opět propagovat svůj návrh. Co je jedna z věcí, která vás v BG2 naštvala? Nevíte?
Dám vám nápovědu.
Kdo na vás všechno svalil, kdo vás neustále okrádal, kdo vás zneužíval k vlastnímu prospěchu, kdo na vás všechno svedl, kdo zbaběle zdrhal?
Pořád nic?
A kdo na vás poštval Amkethranské vojáky kvůli botám? Kdo vás vydal do rukou Bathazarových mnichů?
Jsem si jist, že všichnni vědí.
!Saemon Haverian!

A proto vznáším koncept, vytvořme mód, který nám tohoto podlého pašeráka, jehož proradnost předčí tu Bhaalovu dovolí zničit a ulehčit světu pro vždy!
Toť vše.
Do rukou Balthazarových mnichů? NEVYDAL, Balthazara zradil mnohem více tí, že mě dostal do kláštera. Nebo vážně čekal že ti 2 trapní magové(nebo co to bylo) mě zastaví? :twisted:
Jinak dobrý nápad, Borgu.
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od PostTrauma »

Nenarazil jsem zatím na mod, který by dával možnost najmout Corana. Přitom jeho výskyt ve hře to docela nabízí (snad až na to, jak je to pozdě). Navíc by to byl jediný F/T, nejsilnější multiclass s Dex 20.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Gotrek
Sigilan
Příspěvky: 32
Registrován: 30.7.2010 10:44

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Gotrek »

čo tak spraviť mod, kde by kúzlo detect alignment vypísalo aj to, či je npc (pc) chaos-neutral-lawful?
veľa modov totiž upravuje zbrane(alebo mení ich štatistiky), takže pár zbraní zranuje napr. lawful príšery, alebo naopak chaotic

popripade ďalšie kúzlo, ktoré by vypísalo komplet štatistiku príšery :) niečo ako awareness vo Falloute
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od PostTrauma »

Gotrek píše:čo tak spraviť mod, kde by kúzlo detect alignment vypísalo aj to, či je npc (pc) chaos-neutral-lawful?
Takový mod už existuje. Myslím, že je to součást některého tweak packu (snad aTweaks).

Když už, tak by bylo potřeba překopat těch kouzel mnohem víc, protože jich je půlka naprosto k ničemu.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Gotrek
Sigilan
Příspěvky: 32
Registrován: 30.7.2010 10:44

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Gotrek »

dikes, tento mod mi usiel. zbezne som prebehol readme, je to tam :) (presnejsi detect alignment)

niektore "known" kuzla uz prekopane modmy su, co som si vsimol davaju bonusy k AC alebo k thac0
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od PostTrauma »

Co myslíš těmi "known" kouzly? Já vím akorát o překopávkách kleriků (Divine Remix a Enhanced Goodberries), ale kouzla mágů nic moc neupravuje. Z každýho levelu používám tak 2-5 kouzel a zbytek je buď do velmi specifických situací nebo naprosto k ničemu.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Gotrek
Sigilan
Příspěvky: 32
Registrován: 30.7.2010 10:44

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od Gotrek »

spell revision mod
Know Opponent - replaces Know Alignment; reduces target's AC by 2 and physical resistance by 10%

http://www.gibberlings3.net/readmes/rea ... l_rev.html
len sa to neda pouzivat s divine remix, pozitivne je, ze si vies vacsinu kuziel upravit v instalacii, nemusis potvrdit vsetky zmeny

napr taky Clairvoyance je tiez uz vyuzitelny - limited foresight, caster is immune to backstabbing and gains +2 to AC and saves vs breath (cannot be dispelled)
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: Nápady na patche, itemy, NPC a módy

Příspěvek od PostTrauma »

Jo, ale to je jen pár kouzel z Divining school. Tam by to bylo potřeba překopat celý - summoning je na prd na vyšších levelech, spousta kouzel není použitelná ani na nižších (všemožné doteky), většina ochran taky nemá valného užití.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Odpovědět

Zpět na „Mody“