Mod: Renovation

Vydali jste nějaký mod a chcete jej ukázat světu?

Moderátor: Razfallow

Odpovědět
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Mod: Renovation

Příspěvek od Razfallow »

RENOVATION
Icewind Dale WeiDU modification pack - version 2.00
Autoři: Tokkar, Razfallow, MCZ
Fórum: Http://addoncz.jinak.cz/viewforum.php?f=13

POŽADAVKY: Icewind Dale s nainstalovaným datadiskem Heart of Winter

INSTALACE:
První věc, kterou byste měli po stažení archívu modu udělat, je samozřejmě antivirová kontrola tohoto balíku.
Kdo ví, co jste stáhli? Kdo ví, co vám kdo podstrčil?
No a pokud máte správný archív, není nic jednoduššího než ho rozbalit přímo v hlavní složce hry.
Dále spusťte soubor setup-Renovation.exe
Stiskem [y] na klávesnici spustíte instalaci. :twisted: (tak nevědomý snad nikdo není, ale co kdyby)
V průběhu instalace máte možnost instalace volitelných součástí modu:
- Renovation
- Vylepseny Belhifet
- Vylepsena Yxunomei

Pokud budete chtít mod odinstalovat, opět spusťte soubor setup-Renovation.exe a postupujte dle výzev WeiDU instalátoru.

KOMPATIBILITA:
Kompatibilita s ostatními mody pro IWD nebyla zatím testována.
Renovation není kompatibilní s modem Auril´s Bane.

OBSAH:
1) Renovation
- nový quest Nymův trest - Kinder Surprise aneb překvapení, které Vám nehodláme prozradit
- nový quest Nahatý nás nedostanou - máte navíc krunýře z roháče obřího a nevíte co s nimi?
- nový quest Už je ti teplo děvče? - máte navíc kůže z yettiho či vlka a nevíte co s nimi?
- nový quest Kůže na trh - máte navíc kůže z klepetnatců okrových a nevíte co s nimi?
- UB quest Hlas Durdel Anatha - chybělo někomu z vás brnění Glory? Máte ho mít! Možná :-)
- UB quest Orrickův štít
- doplnění obchodu v Ruce o Bezedný vak
- odstranění bugu nesmrtelného Belhifeta
- odstranění bugu pohřešované Egenie

2) Vylepšený Belhifet
- pokud se Vám zdá původní Belhifet příliš slabý, můžete přitvrdit

3) Vylepšená Yxunomei
- pokud je pro Vás původní Yxunomei mejdlo, tak s touhle budete namydlený :twisted:

HISTORIE MODU:
v1.00 beta - 15.06. 2005 - první vydaná verze
IWD je fakt sqělá hra, ale jakožto LG osobě mi ve hře chybělo jisté rozuzlení STRAŠLIVÉ :twisted: nespravedlnosti,
které se dopustil neblaze proslulý drow Nym. Dost jsem o tom přemýšlel a něco málo mě napadlo.
Ja osobně nemám na modding přiliš času, ani se mi moc nechtělo učit se to. :dancing:
Chtěl jsem tedy svůj nápad postoupit někomu, kdo to UMÍ.
Shodou okolností, právě tou dobou, snad v průběhu jediného dne vytvořil Razfallow minimodíček Orrickův štít. Šikula
TAk jsem se s důvěrou obrátil na něj a na Vlasáka (jak jinak u nás doma v Čechách 8) ).
Slovo dalo slovo a dohodli jsme, že to zkusíme. (Jóó kdepak pražské srazy, ty jsou na to nejlepší)
A tak začal Razfallow za mého neustálého otravování a za Vlasákovi psychické podpory pracovat na tomto dílku.
To bylo někdy v březnu 2005.
Protože ani jeden z nás nic takového doposud nedělal, učili a učíme se za pochodu.
Něco přece jen nezvládneme a tak jsme Vás žádali o pomoc. Ta se našla v podobě MCZeta.
Uplynuly tři měsíce a ne že by bylo hotovo, ale přece jen chceme jít s kůží na trh s tím, co doposud máme.
Vybuchlo nám totiž betatestování. :twisted: Nebojte se, přece jen jsme to trochu protestovali.
Hlavně ale, to co jsme chtěli na začátku udělat, už je hotovo.
Máme však v rukávu další nápady a tudíž i spoustu další práce. Takže by to bylo ještě na dlouho.
Ale vy se přece můžete bavit už TEĎ, no néé!

v2.00 - 15.09. 2005
- opravy četných chyb, které jsme napáchali v první verzi
- doplnění obchodu v Ruce o Bezedný vak
- rozšíření a dokončení questu Nymův trest
- odstranění bugu pohřešované Egenie
- přidána další volitelná komponenta Vylepšená Yxunomei

A je to tady :!: Na světě je další verze modu Renovation.
Hned v úvodu musím říct, že se opravdu výrazně změnila oproti verzi předchozí.
Narazíte zde na nové lokace, nové potvůrky a nové vybaveníčko.
V této verzi jsme v podstatě dokončili quest Nymův trest a doladili spoustu věcí.
Vidím, že změny lze shrnout relativně stručně, ale věřte mi, změnilo se toho opravdu moc.

Jednou takovou změnou je následující oznámení:

Jelikož nápadů nám zdá se neubývá a tudíž ani práce, vývoj tohoto modu bude nadále pokračovat.
Abychom mu dali nějaký řád, rozhodli jsme se přijmout jistý závazek a tím je pravidelné uveřejňování nových verzí v dvouměsíčních intervalech.
Budete tak moci posoudit, zda si raději zahrajete verzi stávající anebo se Vám vyplatí počkat si na novou.
Každá verze bude dále rozvíjet příběh verzí předchozích.
Tudíž pro Vás hraní nových verzí Renovation nebude jednotvárné a vždy narazíte na něco nového.
Mohu Vám prozradit, že už nyní máme náměty a nápady, které nám vystačí i na verzi 5.
Takže se máte opravdu na co těšit. :-P

Kdo všechno se podílel na tvorbě modu?

Ano i zde došlo ke změně. Máme nového člena týmu - Wazikasiho.

Exekutor: Razfallow
Inhibitor: Vlasák
Grafikátor: MCZ
Technický poradce: Dalcor
Helper: Vlasák
Betatester: Wazikasi
Iniciátor: Tokkar

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Odpovědět

Zpět na „Mody“