hromadné posílání PM

Oznámení, návrhy a vychytávání "brouků" na fóru.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

hromadné posílání PM

Příspěvek od Neferit »

No, abych se přiznala, podobná funkce by se mi celkem hodila, protože je opravdu otravné a zdlouhavé, když člověk (ehm, v mém případě Plutoňan, omlouvám se, že vnáším zmatky ;-) ) potřebuje rozeslat jednu zprávu se stejným zněním několika lidem a musí je posílat zvlášť. Nešlo by nějak nastavit, aby bylo možné hromadné rozesílání soukromých zpráv?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit: Pochybuju - tohle je jedna ze základních ochran proti spamu...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Pokud by to bylo opravdu hromadné (tj. opravu HROMADNÉ ;-)), šlo by požádat někoho z db adminů a ten by mohl dát dávku přímo do databáze. Takže... jak moc hromadné to je?
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vlasák píše:jak moc hromadné to je?
Podle toho, kolik mám šifrujících hříšníků :twisted:
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

To je zase ignorace......z vlastní zkušenosti mám dojem že to jde (povolit jednomu člověku H PM) . A taky se samozřejmě předem omlouvám za pravděpodobně blbou zprávu.
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Ithralsiel: v základu to afaik nejde... ale samozřejmě, že to *jinak* jde ;-) Jde třeba stáhnout nějaký mod, jde ten mod pro Sigil proprietálně napsat, lze to jednorázově poslat přes sql, lze to zatrikovat tím, že by se tu vytvořila dočasná uživatelská skupina (adresáti té hromadné PM) a jim by se poslal hromadný mejl (tedy ne PM), ale vše je otázkou toho, jak velkou perspektivu ta změna bude mít, popř. jak efektivní bude ten jednorázový zásah... časem tu z releventních lidí ze Sigil týmu pro tuhle věc nikdo moc nedisponuje, a tak když neni poptávka, není důvod se zrovna tímhle zabývat.

Potřeba posílání hromadných PM tu nikde explicitní není a jediný, kdo sem hodil jednorázový požadavek, byla Neferit, která ho ve finále ani nerozvedla ani nijak blíž nepožadovala...

mno...? ;-)
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Vlasák píše:Potřeba posílání hromadných PM tu nikde explicitní není a jediný, kdo sem hodil jednorázový požadavek, byla Neferit, která ho ve finále ani nerozvedla ani nijak blíž nepožadovala...

mno...? ;-)
Nerozvedla a nepožadovala, protože mě stejně část možných adresátů ignoruje (nezávisle na formě, v jaké je kontaktuju). Nebylo by sice špatné mít možnost posílat vícenásobně zprávy, ale jenom kvůli mně se to koneckonců zavádět nemusí ;-)

btw, Vlasáku, používej trochu míň cizích slov, začínám mít problémy s porozuměním toho, co vlastně píšeš :evil: :-P
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Fórum“