Svéprávnost a nesvéprávnost

Oznámení, návrhy a vychytávání "brouků" na fóru.
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Svéprávnost a nesvéprávnost

Příspěvek od Jab »

Prosíme všechny uživatele, kteří nejsou momentálně či trvale příčetní, aby po dobu své indispozice na fórum nelezli!
Co zde někteří (Nechci jmenovat Yachika, xrage či Yoshi Snipa) v alkoholovém rauši "vyvrhnou" pak musí uklízet jiní.
Uživatelé, kteří se nebudou schopni tímto upozorněním řídit, dostanou minimálně týdenní BAN na vystřízlivění, který může v případě nouze nabýt i trvalejšího charakteru.
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Re: Svéprávnost a nesvéprávnost

Příspěvek od nuke »

Jab píše:Prosíme všechny uživatele, kteří nejsou momentálně či trvale příčetní, aby po dobu své indispozice na fórum nelezli!
Co zde někteří (Nechci jmenovat Yachika, xrage či Yoshi Snipa) v alkoholovém rauši "vyvrhnou" pak musí uklízet jiní.
Uživatelé, kteří se nebudou schopni tímto upozorněním řídit, dostanou minimálně týdenní BAN na vystřízlivění, který může v případě nouze nabýt i trvalejšího charakteru.
Veď som vám radil, zriadiť tu niekolkodňovú basu pre alkáčov ;-) . Sigil prison tu máme, stačí zariadiť, vymalovať a bude pripravená na použitie :lol:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

ono by skor bodol poriadny nesvojpravny topič :-D
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

xRage píše:ono by skor bodol poriadny nesvojpravny topič :-D
Nebo systematicky důsledné vyhlazování. ;-)
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

co je jednoduhsie? spravit si topič a tams a vyburit a neskor ho maznut, alebo hladat vsetky spravy a tie systematicky mazat?
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

xRage píše:co je jednoduhsie? spravit si topič a tams a vyburit a neskor ho maznut, alebo hladat vsetky spravy a tie systematicky mazat?
Já nemyslel zprávy. :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

aha :anxious: :-D
spam :-P
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Tohle forum uz ma fakt dost :lol:

Tak forum uzavrete jen pro Vas par inteligentnich a budete mit klid.. :roll:
Kua vzdyt by tady byla nuda kdyby kazdej psal k tematu, strizlivej atd.. A kdyby jsme nedelali pravopisne chyby tak ani nemuzete napsat jak jste oproti nam nevzdelancum chytri a vubec jaky jste nadlidi.. :lol:
Jdete do hajzlu s timhle systemem.. Kompenzovat si male prirozeni nebo mrtvolenj vzhled timhle zpusobem je ubohost! Stydte se :lol:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Musím se přidat na stranu Sigil teamu (teda jestli nějaké strany jsou :think: ). Pořádek a řád musí být. A nezdá se mi, že by v těchto věcech byly nějak, "hmm jak to říci?: špatní? nebo spíše despotičtí?, ne ne to bude jiné slovo, ale já nevím jaké". Teda já jsem nic takového nezaznamenal a nikdo mi zatím nic nevytýkal, leč možná někdy byla malá neshoda. Ale myslím si že je zde dobrá komunita, ale poslední dobou to tu opravdu upadá a měla by se nechat "větší volnost". Kdyby tu nebyla Čelenka, tak je tu prázdno. :-(
:idea:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jab »

Firkraag píše:Tohle forum uz ma fakt dost :lol:

Tak forum uzavrete jen pro Vas par inteligentnich a budete mit klid.. :roll:
Kua vzdyt by tady byla nuda kdyby kazdej psal k tematu, strizlivej atd.. A kdyby jsme nedelali pravopisne chyby tak ani nemuzete napsat jak jste oproti nam nevzdelancum chytri a vubec jaky jste nadlidi.. :lol:
Jdete do hajzlu s timhle systemem.. Kompenzovat si male prirozeni nebo mrtvolenj vzhled timhle zpusobem je ubohost! Stydte se :lol:
Pokud se ti na fóru nelíbí, tak na něj nechoď. Beztak je jediným tvým přínosem to, že sem moc nelezeš. Nad tvým definitivním zmizením rozhodně nikdo nezapláče.
To jak vedeme Sigil je naše věc. Tvé právo vyjadřování jde ruku v ruce s tvými vyjadřovacími schopnostmi.

P.S. Stačí hezky požádat a odchod ti usnadním znemožněním tvých návratů. Snad se pak půjdeš ze svých nešťastných lásek kompenzovat někam jinam. :twisted:
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Tak delej! Dej mi ban! :lol:

Bylo to dost hezky?

Aneb kolik mas banu, tolikrat jsi clovekem 8-)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

:shock: Dostal ho teda? Myslím že by to byla škoda kdyby jo. Zdál se mi jako správný týpek a podle smajlíků to vypadalo že si dělá srandu ne? ":lol:"
Uživatelský avatar
Firkraag
Sigilan
Příspěvky: 1131
Registrován: 29.9.2005 19:31
Bydliště: Umar Hill's
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Firkraag »

Jeste ne :-)
Asi jsem nepoprosil moc pekne..
Ale tak mi ho teda nedavejte.. :lol: Ja zas budu chvilku jen cist ;-)

A mimo to, uz se blizim k 1000emu prispevku 8-)
Vzhledem k faktu ze z 90% se moje prispevky mazou je to obrovsky vykon.. Vhodny obdivu.. :drool:
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mecker »

Firkraag píše: ...A mimo to, uz se blizim k 1000emu prispevku 8-)
Vzhledem k faktu ze z 90% se moje prispevky mazou je to obrovsky vykon.. Vhodny obdivu.. :drool:
:applause: :salut:
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

uh huh... a sa tu dlho neukazal yachikooo :-P a na icq ma status ze ma ban... vraj na rozum, no tak teda neviem :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Odpovědět

Zpět na „Fórum“