Star Trek

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun: Dobou natočení to je nejnovější Star Trek pokud vím.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

sevencreature píše:Vallun: Dobou natočení to je nejnovější Star Trek pokud vím.
aha, díky za info, potom doufám, že bude brzo rozšířenej digitální signál tak,a bych se mohl taky podívat:)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Ta poslední řada už skončila po 24 dílech. A skončila jaksi divně, takže si myslím že už další díly nebudou. Je to škoda, dalo se na to dívat.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Neferit Sr. píše:Ta poslední řada už skončila po 24 dílech. A skončila jaksi divně, takže si myslím že už další díly nebudou. Je to škoda, dalo se na to dívat.
Jestli to byla čtvrtá řada a skončila tím, že Riker vylezl ze simulátoru, tak je to skutečně konec. Důvodem je nízká sledovanost (jako obvykle). Nicméně dobrá zpráva je, že se bude točit Star Trek XI film.
Obrázek
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

No tak to je dobrá zpráva. Ty poslední se mi líbily. Ale u mě je problém že ten seriál mám rád všeobecně takže jsem zaujatá osoba.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Morty
Sigilan
Příspěvky: 1147
Registrován: 25.3.2007 15:36
Bydliště: Cassovia, City of Ravens
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morty »

Desperado píše:
Neferit píše:Kapitánem je Archer - a tahle Enterprise je ještě ta, co byla před Kirkovou originální sérií ;-) (dějově)
a tamější důstojnice T'Pol je děsně sexy ;-)
a desperado sa napadne podoba na hawkeye :lol:

ale ano, ta herecka je sexi, ale skor s dlhymi vlasmi... aj ked ta star trekovska kombineza tiez nieje odveci :-P

mno a slubujem, ze prv nez budem nabuduce vraviet nieo zle o ST, najprv si pozriem aspon ejdnu seriu komplet a troska sa do toho vzijem... :lol:
Fama nihil est celerius.
Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.
Uživatelský avatar
Javor
Sigilan
Příspěvky: 420
Registrován: 29.9.2005 20:43
Bydliště: Ve skleněné vitríně
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Javor »

Nikdy jsem nebyl žádný zarytý Trekie, popravdě, vše, co jsem z ST viděl, by se dalo spočítat na dřevorubcově ruce. Snad ale nebudu samotný, komu přijde divné, že jediný, kdo v novém filmu nevypadá jako metrosexuální teenager, je Simon Pegg ala Scotty. :roll:
Feed your head
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Jab »

Btw pokud jste ještě neviděli dva díly z Enterprise (s kapitánem Archerem) ze čtvrté série z paralelního vesmíru (In a mirror, darkly), tak je vřele doporučuji. U Star Treku jsem se snad nikdy tak nezasmál. Jde o naprosto stylové béčko, jež celému seriálu přidává tak 10% na hodnocení. :applause:
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Jab »

Že tak drze oživuji tohle téma... Star Trek XI (viděl jsem ho chvilku po premiéře u nás) je zatím ten nejlepší film, jaký byl z tohohle univerza natočen. Je totálně jiný, děsně akční a fakticky cool. Bavil jsem se od začátku až do konce. Zatím ostatně chytám jen a jen pozitivní reference. :-)
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Star Trek

Příspěvek od Hamster »

Jab píše:Zatím ostatně chytám jen a jen pozitivní reference. :-)
Tak to akorát nevíš kam se obrátit. :arrow: link
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Jab »

Hamster píše:Tak to akorát nevíš kam se obrátit. :arrow: link
Slyšel jsem, že se některým Trekkies film nezdál. Prý je moc akční, mainstrem atp. Jejich problém (/zatížení).
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od sevencreature »

Jab: Počkat, tam nejsou žádní důchodci v teplácích? :shock: Fuj, beztak půjde o nějakou podbízivost jako byl Voyager :hand:

Well, jediný rozumný reboot série by samozřejmě byl vytvořit pořádnou Kirk/Spock romanci, řekl bych :mrgreen:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Hamster
Dabus
Příspěvky: 1815
Registrován: 29.10.2005 1:04

Re: Star Trek

Příspěvek od Hamster »

Jab: Tak teď si tedy fakt nejsem úplně jistý, jestli jsi to vzal vážně, nebo ne. :-)
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od AlieN »

Nový Star Trek... well, pokud ho nebere člověk vážně tak ve srovnání s žánrově totožnými Transformers je to sice trochu horší, nicméně pořád ještě vcelku zábavná a místy i vtipná akční komedie, ale není to Star Trek... když už, tak spíš takový hybrid mezi Star Wars, Lost a Top Gunem. (pro mě, 7/10)
Starší Trek filmy jsem skoro žádné neviděl a ty co ano jsem si nepamatoval, takže jsem se během posledního měsíce podíval na Star Trek: Film, Khanův hněv, První kontakt a Pátrání po Spockovi - a vyjma toho posledního bych je všechny s klidnou duší označil za lepší filmy než je jejich nový pohrobek, obzvláště ten první (byť se až moc snaží vypadat jako 2001:SO)

Samozřejmě, pokud bych se ho brát vážně opravdu snažil, tak je to dementní sračka prznící slavné jméno :-)
Uživatelský avatar
Jab
Sigil Team
Příspěvky: 3603
Registrován: 24.9.2005 23:01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Trek

Příspěvek od Jab »

Mně přišly všechny Star Trek filmy (krom snad Prvního kontaktu) jako totální šmejdy. S Transformers se to opravdu dá srovnávat a vychází mi z toho o něco lépe Star Trek. V kině to byla opravdu podívaná. A že tam nejsou ty dědkové v teplácích (= není to ten náš ryzí Star Trek omfg!), tak to je jedině dobře.

P.S. Oni i ty seriály (přirozeně až na výbornou DS 9) povětšinou až tak za moc nestály. Čestná výjimka je samozřejmě TOS. To byla celá naprosto úděsná až tak (řekněme) na jeden díl. Opravdu nevím, co by mohlo mohlo tohle jméno poškodit. :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“