Film: Největší filmová zklamání

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Film: Největší filmová zklamání

Příspěvek od Ajantis »

Nu, co nějaký film, na který jste se hrozně moc těšili a pak vás o to víc zklamal? Nebo nějaký film, na který jste z různých důvodů obzvlášť naštvaní... Zkrátka největší filmová zklamání.

Já jich zažil už celkem dost, ale jako nejvýraznější, na který asi nikdy nezapomenu, se mi vybavují tyhle 4: (Kromě LotRa je zklamání způsobeno především tím, že jsem nejdříve viděl ranější díly dané série a od pokračování tedy čekal "něco na podobné úrovni.")
- Lord of the Rings - dle mého úděsná adaptace, ze které vyšel nezajímavý hollywoodský akční film. A od adaptace jedné z mých nejoblíbenějších knih jsem čekal úplně něco jiného. Film na její motivy se nikdy točit neměl.
- Sympathy for Mr. Vengeance - Mám pocit, že OldBoye točil úplně jiný režisér než zbývající 2 díly trilogie o pomstě. Tento film je totálně prázdný a nudný.
- Klan létajících dýk - Jako by režisér nepochopil, co bylo na jeho snímku tak okouzlující, zaměřil se pouze na grafickou stránku, a to ještě způsobem, který mi hrubě neseděl.
- Star Wars I-III - Filmová tragedie se vším všudy. Změna kurzu o 180 stupňů, zcela jiné filmy než stará sága.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Ani nevím... Jo, možná SW 3 - poslední film, na kterém jsem byl v kině - čekal jsem popcornovou zábavu se super efekty a přišla popcornová nuda s trapnými roboty :evil: :roll:

Od LotRa jsem čekal jen to nejhorší - což se pochopitelně vyplnilo :twisted: , o Klanu létajících dýk jsem si taky iluze zrovna moc nedělal :lol:

Ale nešlo o žádná extra překvapivá zklamání - od žádného z výše uvedených filmů jsem nějaká zázraky nečekal - spíš zábavu.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
CrowX
Sigilan
Příspěvky: 1436
Registrován: 24.9.2005 22:58
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CrowX »

Modernejšie prerobenie Duny do krátkej TV-série - to ma skutočne naštvalo - tfuj.
Matrix 2&3 - oproti jednotke iba trápny odpad slúžiaci na lákanie peňazí od dúfajúcich ľudí.
Terminator 3 - od filmu som nečakal nič, ale sklamal ma Arnie, že s tým súhlasil.
SW I-III - po tom čo som videl I, som si myslel, že horšie to byť už nemôže - po zhliadnutí pomsty shitov som zmenil názor (ale bol som skôr zhnusený ako sklamaný)
There is a limit to stupidity.
182
Uživatelský avatar
SiNuHeT
Sigilan
Příspěvky: 544
Registrován: 30.9.2005 22:28
Bydliště: Lihový doom

Příspěvek od SiNuHeT »

Noční hlídka - slátanina, ze začátku zajímavá pouze vizuálně, posléze vůbec
Jsi-li něčím nesmírně roztrpčen nebo zkrušen, pak se rozpomeň, že lidský život je mžik a že všichni co nevidět odejdeme.
-Marcus Aurelius
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Matrix Reloaded, Matrix Revolutions
Uživatelský avatar
Lumtr
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 30.9.2005 8:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lumtr »

Já se připojuji s Noční hlídkou. Byl jsem zklamán především kvůli veskrze dobrým recenzím, které film měl. Těšil jsem se také proto, že kniha se mi hodně líbila a ruské filmy, které běželi nedávno ve filmovém klubu byly IMHO velmi dobré. Nicméně takovej paskvil jakým je filmová noční hlídka asi hned tak zase neuvidím.
QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Matrix Revolutions - v kině jsem se smál tak nahlas, že jsem rušil všechny lidi okolo, kteří pak po mně stříleli zlými pohledy...
EDIT: Ještě Blade II. Tak uznávaný akčňák... A tak debilní. Po skvělé jedničce bych tohle vážně nečekal.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Matrix Reloaded ještě jakž takž šel, ale Revolutions byla filmová tragédie
Terminátor III byl těžký podprůměr...
Star Wars I - Nesnáším Jar Jar Binkse a toho herce co hraje Anakina...naštěstí jde nová trilogie směrem nahoru, takže pak spíš překvapení :twisted:
A pak filmy jako Troja nebo Alexander Veliký - Troja má debilní scénář(být tam bohové...) a Alexander je meganuda.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Grakchus
Sigilan
Příspěvky: 48
Registrován: 18.7.2006 16:12

Příspěvek od Grakchus »

Matrix 2,3
Sw 1,2
Final Fantasy
Uživatelský avatar
Sadako
Sigil Team
Příspěvky: 4552
Registrován: 25.9.2005 12:58
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sadako »

Zatím jen z poslední doby:

Star Wars 2 & 3 - ona ani jednička nestála za mnoho, ale v porovnání s těmi děsy, co se děly v těchto filmech, se ještě dala...

Silent Hill - naprosto nepovedená adaptace hry.

Flandres - znělo to velmi zajímavě, bohužel to zprasila režisérská i scénáristická impotence.
Naposledy upravil(a) Sadako dne 25.8.2007 21:31, celkem upraveno 1 x.
Chtěl jsem říci, přerušil jej ředitel, čím trávíte svůj čas?
Svůj nejsvětlejší čas trávím tím, že jej dělám tmavým.
Pročpak? vyzvídal pokleslým hlasem ředitel.
Protože světlo mě dráždí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

SW 2 se mi z nové trilogie líbila nejvíc - ale přiznávám se, že to asi bude tím, že jsem na ní byl se super lidmi. Ep 1 je čistě pro děti z mateřské školy - ale jinak celkem dobrý dětský film, ze zábavného hlediska (asi).

Terminator III - film, který mě příjemně překvapil, IMO povedené dílko - smálo se celé kino :lol: :-) A konec mi opravdu hodně připomněl atmosféru Falloutu...

Noční hlídka - první polovina byla IMO po visuální stránce paráda. Pak už to šlo do háje i v tomhle směru. Kniha se může líbit lidem, kteří mají rádi Rusko, Rusy a jejich pohled na svět typu Rusko&Rusové > všechno ostatní. Celkem zábava, ale nic zázračného (IMO).

"Pokračování" Matrix - :lol: :lol: - radši bez komentáře :lol:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Jeste jsem si vzpomnel na AvP, taky naprosta ptakovina :) :lol: .
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

necrotising_: A ty jsi od toho čekal více? ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
necrotising_
Sigilan
Příspěvky: 1648
Registrován: 3.10.2005 7:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od necrotising_ »

Aspon o trosinku vic urcite :).
Uživatelský avatar
Arthalion
Sigilan
Příspěvky: 981
Registrován: 29.9.2005 14:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arthalion »

Jednoznacne Sin City. :twisted: Mimo inych na ktore si este nespomeniem, ma sklamali aj pokracovania Matrixu.

Vseobecne nikdy od ziadneho filmu vela neocakam, preto nebyvam casto sklamany. :-)
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“