Film: Největší filmová zklamání

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Uživatelský avatar
Jamal
Sigilan
Příspěvky: 50
Registrován: 1.10.2005 10:22
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jamal »

Ciste ze zvedavosti jsem se podival na Superman Returns. Vetsi debilitu uz jsem dlouho nevidel.
I hold the key, I open the door,
and I decide who goes in and who doesn't
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Jedno z mých největších filmových zklamání byl film Tmavomodrý svět. Absolutně mě to znudilo a otrávilo; osobně myslím, že hůř vyhodit peníze se mi ještě nepovedlo :-?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Neferit píše:Jedno z mých největších filmových zklamání byl film Tmavomodrý svět. Absolutně mě to znudilo a otrávilo; osobně myslím, že hůř vyhodit peníze se mi ještě nepovedlo :-?
kup si Nebeské jezdce a sprav si náladu ;)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Neferit píše:Jedno z mých největších filmových zklamání byl film Tmavomodrý svět. Absolutně mě to znudilo a otrávilo; osobně myslím, že hůř vyhodit peníze se mi ještě nepovedlo :-?
Souhlasím, i mě film docela zklamal, sice ne až tak moc, ale dle recenzí a počtu nominací na Lva jsem čekal nějakou bombu.I stalo se tak, že Nebeští jezdci jsou nad Tmavomodrým světem o dvě třídy výš.
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

A to já mám Tmavomodrý svět velmi rád. Srovnání s Nebeskými jezdci imho není na místě, protože se každý film zaměřuje na něco jiného.
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Adieu píše:A to já mám Tmavomodrý svět velmi rád. Srovnání s Nebeskými jezdci imho není na místě, protože se každý film zaměřuje na něco jiného.
ne, Tmavomodrý svět je víceméně stejně zaměřený jako Nebeští jezdci a je jejich vykradením
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Lerek píše:
Adieu píše:A to já mám Tmavomodrý svět velmi rád. Srovnání s Nebeskými jezdci imho není na místě, protože se každý film zaměřuje na něco jiného.
ne, Tmavomodrý svět je víceméně stejně zaměřený jako Nebeští jezdci a je jejich vykradením
Hmm, jsou tam letadýlka a vztahy mezi letci, což je asi pochopitelné. Je fakt, že je to již nějaký ten pátek, co jsem Nebeské jezdce zhlédl, ale právě ty vztahy mi přišli v obou snímcích o něčem trochu jiném. Podobnost? Bezesporu. Ale vykradení?
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

...

Příspěvek od KEBULE »

Tmavomodrý svět se mi celkem líbil, ale lva za kostýmy? Troška byl tehdá nasr... právem. Dostat lva za uniformy je blbost.

A moje největší filmové zklamání - Mission Imposible II

Já vůl jsem na to tehdá šel do kina... Kdybych ty prachy spláchl do hajzlu byla by to lepší podívaná...

S pozdravem a ...

7creature:
Já musel, abych se potrestal a a víc už na něco tak stupidního nešel :-D
Naposledy upravil(a) KEBULE dne 2.11.2006 15:10, celkem upraveno 1 x.
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KEBULE: :lol: :lol: :lol: To je k MI 2 - obdivuji, že jsi dokázal v tom kině vůbec vydržet 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

sevencreature píše:KEBULE: :lol: :lol: :lol: To je k MI 2 - obdivuji, že jsi dokázal v tom kině vůbec vydržet 8-)
Na nudné filmy do kina zásadne len so ženským doprovodom ;-) ;-) ;-) .
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
Cozzinnni
Sigilan
Příspěvky: 651
Registrován: 1.3.2006 9:39
Bydliště: Kontrolní stanoviště duálního 350 mm pulzního děla.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cozzinnni »

Tmavomodrý svět...uvítal bych více bojových scén
Mě osobně nejvíc zklamala Kamufláž s Nielsenem. Jelikož mám Nielsena docela rád (u Utopence na útěku jsem se válel smíchy. Geniálnější parodii na americké detektivky jsem ještě neviděl :-D ), tak jsem čekal film, u kterého budu slzet smíchy a nakonec jsem celý film prozíval a čekal, až se něco stane :-?
So now, we have easy choice: Our and Earth's death, or their and Praia Prime death.
Admirál Gilbert, těsně před bitvou o Proximu Centauri, kde Aliance zastavila praianský postup ke Sluneční soustavě
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tmavomodrý svět? Ten film a diváci co na něj šli jsou obětí pokusu o vyrovnání se s minulostí, který se moc nepovedl. Já byl velmi zvědavý na to, co to bude zač. Vybaven znalostmi z přednášek a besed s lidmi jako byl Fajtl nebo Liška a už v nové době s tím úžasným člověkem Peřinou, jsem odešel z kina hluboce zklamán a myslím, že ho podruhé vidět nepotřebuji.
Nakonec mě zkamalo i rozdávání Českých lvů - zase jsem měl pocit, že se tedenčně oceňuje něco co zdaleka nemělo kvalitu, která byla lidem do hlav tlučena.

Nebeští jezdci jsou sice podobným pokusem ze 60-tých let, ale myslím si, že jsou podstatně lepší.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Drow Assasin
Sigilan
Příspěvky: 81
Registrován: 26.6.2007 20:21
Bydliště: Mezzobarrezan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drow Assasin »

Největší filmové zklamání? urcite alexander sice pekne bojové scény ale zbytek 100procentně nudný navic alexandra hrala taká třasořitka
Lépe je být po ruce s deseti muži než daleko s deseti tisíci .

Tamerlán


Obrázek
Uživatelský avatar
Mamut
Sigilan
Příspěvky: 337
Registrován: 24.11.2007 22:06
Bydliště: Praha Bubeneč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mamut »

Aktuálně? Po dnešku Beowulf. Jediné co tam stojí za řeč je fakt dobrá scéna souboje s drakem.Až je mi líto,že se Gaiman nevěnoval radší Sandmanovi ,než takovému filmu. Technické provedení celý film totálně zničilo,ale za to Gaiman naštěstí nemůže.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas.
http://garden.mujblog.atlas.cz/
Uživatelský avatar
Artemis Entreri
Sigilan
Příspěvky: 368
Registrován: 7.9.2007 18:53
Bydliště: Kalimport
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artemis Entreri »

To mě se Beowulf dost zamlouvá ale každý máme jiný vkus.
Obrázek

With each kill I grow wiser, and with added wisdom I grow stronger.

Artemis Entreri
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“