Film II

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Odpovědět
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Film II

Příspěvek od Miros »

Líbil se vám Dragonlance: Draci podzimního soumraku? Pro mě velké zklamaní. Knihy sem sice nečetl, ale po tomhle mě ani nelákají. Sturm a vlastně všechny postavy tu byli maximálně nezajímavé a nudné a ta animace! Skutečně by neměli američané brát řemeslo japoncům, kteří to již umí dokonale... Plus to má za klasické DnD věci jako knězové, léčení, bohové apod.
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Film II

Příspěvek od Miros »

Mimochodem slyšeli jste, že se bude natáčet film Mass Effect a anime film Dragon Age? :dancing: :applause:
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Ani jedno se mi nelíbí. Anime mám obecně celkem v řiti, nesleduji to, nemám rád většinu kreseb (i když jsou i vyjímky). Film Mass Effect bude kravina, protože neinteraktivní scénář ani zdaleka nedokáže pojmout dílčí prvky, které tvořily výborné dílo. Jediné, čeho se obávám je, že třeba bude Mass Effect film obsahovat věci z pozadí hry (nebude-li tedy podle knih) a já se něj tedy chca nechca (v tomto případě nechca) budu muset podívat.

Ždímačka peněz, nic víc. Rád bych se mýlil, ale čerpám ze zkušenosti s ostatními filmy podle videoher.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: Film II

Příspěvek od Miros »

Mass Effectu moc taky nevěřím, ale na Dragon Age se těším. Mají se na tom podílet i japonci :-) . Anime mi vytvořilo zatím nejlepší momenty, které sem měl možnost shlédnout. Umí udělat i z pitomého příběhu nadprůměrný seriál. A má to být prý krásně temné. Jen se bojím, aby to nebylo příliš komerční a děláno pro co nejširší záběr lidí.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Film II

Příspěvek od sevencreature »

Obrázek
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“