Film: Letopisy Narnie 2: Princ Kaspian

Centrum kultury města Sigilu, kulturní všehochuť ze všech sfér.

Moderátor: sevencreature

Jaký bude film Letopisy Narnie 2: Princ Kaspian?

Určitě pecka!
1
5%
Nemám nejmenší ponětí.
6
32%
Nevím a ani mě to nezajímá...
10
53%
Stoprocentně propadák!
2
11%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Film: Letopisy Narnie 2: Princ Kaspian

Příspěvek od Carlos »

Jen tak ze zájmu, sleduje někdo dění okolo tohoto filmu? Jste fandové? Osobně mezi fanouška nepatřím a asi ani patřit nebudu, ale vzhledem k tomu, že se v současné době účastním natáčení, zajímá mě, co si o tom myslíte...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Je mi to vcelku jedno - na filmy se nějak moc nedívám. Ale Letopisy Narnie se mi kupodivu celkem líbily - jako pohádka pro děti to je IMO docela dobré. A taky se mi líbil casting - tj. děti byly fajn.

Jo, a ještě jedna věc - je to POVINNÝ film pro fanoušky Heroes of Might and Magic :mrgreen: Protože byly vykradeny snad všechny potvory, které tam jsou :lol: Samotná královna na konci vypadá jako hrdina - barbar :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit Sr.
Sigilan
Příspěvky: 2222
Registrován: 10.6.2006 18:10
Bydliště: Vyrostl jsem v Kloboučkách, vy namyšlení velkoměšťáci! ]:>

Příspěvek od Neferit Sr. »

Tato věc mě moc nezajímá a tak mě to nechává v klidu. Cosi o Narnii jsem viděl a připadlo mi to jako kompilát asi tak 10 filmů. Ale nic proti fanouškům tohoto typu literatury i pohyblivých obrázků.
Naposledy upravil(a) Neferit Sr. dne 14.8.2007 6:40, celkem upraveno 1 x.
"Jde o to, že kdyby o něco šlo, bylo by dobré vědět, o co vlastně jde."

neznámý voják, na kbelíku z protipožární stěny muničního skladu v Žilině, LP 1981
Uživatelský avatar
Vanda
Sigilan
Příspěvky: 845
Registrován: 30.7.2006 22:59

Příspěvek od Vanda »

Nemám nejmenší ponětí, ale docela mě to zajímá, protože celkem jsem na fantazy fiilmy. Jednička nebyla špatná, i když bych ji vytkla totéž, co Neferit Sr. a u bojových scén jsem se celkem zasmála, ty byly jak zmenšenina z Pána prstenů.
My ochotní, vedeni nevědomými, děláme nemožné pro nevděčné.
(anonym?)
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Co se bojových scén týče, můžu slíbit celkem podívanou. Ale zase jak pro koho...
Uživatelský avatar
Vallun
Dabus
Příspěvky: 3463
Registrován: 7.1.2006 19:03
Bydliště: Libiš

Příspěvek od Vallun »

asi se podívám, ale výlučně kvůli autorovi předlohy C.S.Lewisovi, což byl Tolkienův kamarád:)

A pokud má 7c pravdu, tak to bude bonus navíc;) (s tím HoMaM)

A mimochodem - mylsím,že je tu sekce film, kam tohle aptří, enjedná se o tak významnou věc, aby to bylo solo - což platí i pro Gilligana;) Dabusové by měli zasáhnout;)
JRRT: "Jestliže chápeš, buď spokojen."
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Vallun: Carlosovu účast na natáčení dostatečně doceníme pouze v samostatném threadu! :-D

Ale ten Gilliam se časem myslím (snad) rozroste...
Uživatelský avatar
KEBULE
Sigilan
Příspěvky: 919
Registrován: 20.10.2006 11:00
Bydliště: Já jsem doma tam, kde mám svůj hrnek... Tak a tohle není pravda hrnek jsem si rozbil...

Příspěvek od KEBULE »

Carlos píše:Co se bojových scén týče, můžu slíbit celkem podívanou. Ale zase jak pro koho...
Spoustu masivních krvavých scén, kde tečou potoky krve a vzduch se tetelí pachem z obnažených vnitřností... :lol:

No dobře tohle asi opravdu ne co? To by nevydělalo kvůli ratingům... :think:

Ale mohl bys trošku vyspoilerovat jaké ty scény budou prosííím. ;-)
...vždyť zaznívá,
zrána i k večeru.
Ten do srdce nůž zarývá,
do hrudi sekeru...
Uživatelský avatar
Lerek
Sigilan
Příspěvky: 1676
Registrován: 27.11.2005 19:37
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lerek »

Jestli to bude minimálně tak dobré přes "gore" efekty jako Statečné srdce nebo Patriot (obé s mým oblíbeným hercem Melem Gibsonem), tak možná i zvážím jestli se na to vůbec podívat. ;-)
"Vycházelo se přitom ze zcela pravdivé zásady, že určitým faktorem uvěření lži je její velikost..." Adolf Hitler
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Vallun píše:A pokud má 7c pravdu, tak to bude bonus navíc;) (s tím HoMaM)
Těžko říct, jak bude vypadat další film - to s HoMaM bylo ke Lvu a spol. :think: Nicméně Princ Kaspian je docela fajn díl, řekl bych.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Boje jsou vážně celkem dobré, co se týká gore efektů, vím jen o jednom, někomu tam useknou hlavu - otázka, jestli tuhle scénu použijí.
Viděli jsme trailer, ten by měl oficálně být v kinech a televizích někdy kolem vánoc, vedle toho, co jsme viděli vypadala jednička naprosto směšně (je holt vidět osminásobné zvýšení rozpočtu).
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Hmm, mě se první díl nelíbil a neřekl bych, že to bylo rozpočtem (vadilo mi obsazení, a hlavně tedy děj), takový divný mix fantasy, pohádky a bible. Pokud budou na druhý díl lepší ohlasy, dám tomu ještě šanci.

Carlos: a jsi v titulkách? Propašoval jsi tam Sigil?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Carlos: První díl stál afaik cca 150 milionů USD, takže při osminásobné zvýšení rozpočtu by dvojka byla cca pětkrát dražší než Spider-Man 3. To se mi OPRAVDU nezdá ;-)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Údajně (podle různých zdrojů - česká produkce atd. - z hospody)jednička tak měla stát, ale z těch cca 150milionů se jim dostalo asi jen 80, což už je docela rozdíl. Dvojka Narnie by měla stát jako třetí díl Pána Prstenů a ještě o malinko víc, takže solidní pálka...
Jo a ještě je důležité brát v potaz, že režisér do té doby dělal jen Shreky, takže ani moc nevěděl o co jde. Teď můžu říct, že při natáčení si je jistější...

MCZ: Jak bych se dostal do titulků, když ve filmu jsem bezpečně vidět dohromady tak 15s? :-D Jsem tam vidět v táboře coby palácová stráž, při sekání dřeva a jako palácová stráž v hradě... Dohromoady těch 15s.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Carlos: 100 milionů je bezpochyby solidní pálka, ale po úspěchu prvního filmu bych čekal, že do dvojky vrazí až dvakrát více.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Odpovědět

Zpět na „Scéna mořského vánku“