[Sigil] Recenze: The Bard's Tale

Zde můžete diskutovat o článcích uveřejněných na Sigilu a na příbuzných stránkách.
Zamčeno
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

[Sigil] Recenze: The Bard's Tale

Příspěvek od MCZ »

The Bard's Tale
autor: Ajantis
Bard. Drzé a líné budižkničemu, kterému se nechce pracovat a jen bezcílně bloumá světem. Do civilizace zavítá s předvídatelností morové epidemie a silou náletu sarančat. Svým oplzlým humorem a exotickým vzhledem playboye svádí místní ženy, v lepším případě znásilňuje vesničanům zvířectvo. Přináší s sebou hromady haraburdí posbíraného bůhví kde, jímž rozvrací místní ekonomiku, vypije v hospodě zásoby všeho myslitelného pitiva na měsíc dopředu a jednou v noci namísto složení účtu náhle zmizí. V historkách, které u piva chvástavě vypravuje, je vysvoboditelem ctnostných panen, zachráncem království v tísni a přemožitelem hrozivých nestvůr tyranizujících ubohé obyvatelstvo ve vzdálených končinách, o nichž místní balíci ani nikdy neslyšeli. Ve skutečnosti je však jeho heslem „kdo uteče s pytlem plným peněz, vyhraje, kdo uteče, neprohraje“ a když už dojde na boj, nechá za sebe díky svému charisma, popřípadě své kouzelné loutně, bojovat někoho úplně jiného...
celý článek
Uživatelský avatar
Alnag
Sigilan
Příspěvky: 512
Registrován: 17.9.2006 9:33
Bydliště: dno Propasti
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Recenze vpravdě výborná. Nicméně ze hry jsem hrál demo a musím říct, že i to mi přišlo maximálně nezábavné. A štvala mne kamera a to dost. Ale hlavně teda ta rubárna. Poslední dobou mám ostatně u her pocit, že bych boj nejradši vynechal úplně a šel jen po příběhu... (s čestnou výjimkou takových věcí jako F.E.A.R.) :anxious:
Obrázek
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Alnag: V tom případě si pořiď konzoli (asi PS2 bude nejlepší volba) a vrhni se do vod tamních RPG 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Zamčeno

Zpět na „Diskuse ke článkům“