Otázky, připomínky

Quest Mod pro BGII.

Moderátor: BGslayer

Odpovědět
Sniperwolf
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 19.9.2009 23:00

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Sniperwolf »

Tak tento projekt sleduju uz vic jak rok takze me velice potesila sprava ze je hotov.
Mel sem sice menci problemy s instalaci ale nakonec se me na potreti povedlo stahnout neporusenej instaler :-)
Proc pisu....zasek sem se a to hned v prvni lokaci :-)
Nejsem uplna lama a bg sem dohral hodnekrat ale todle fakt tezce nepobiram :-D
Zbavil sem doky Luskancu, vycistil barak, pomohl carodejovy, zachranil slapku, a asi 8x sem pokecal stim stejnym typkem (pokazde byl nejde jinde), vzdy za +1 rep takze tet mam 20 :-)
A co dal? Mam nekam jit a sejmout tam luskanskyho carodeje...nikdo se se mnou nebavy a po celym obvodu zony nani ani naznak "jakozetadybysedaloodejit" :-)
Omluvte pisu jak buran, sem ponekud v rozpacich :anxious:
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Borg »

Máme stejně toho jednoho člověka, poté sem se s nim už nebavil... Ale jinak to zatím nevypadá tak hrozně, uvidíme, kam se prokoušem... Mimochodem, není to moc mimo? Zabiju kapitána a nabídne se mě ku pomoci trpslík a bojovník/mág o dost silnější jak já?
Sniperwolf
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 19.9.2009 23:00

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Sniperwolf »

Borg píše:Máme stejně toho jednoho člověka, poté sem se s nim už nebavil... Ale jinak to zatím nevypadá tak hrozně, uvidíme, kam se prokoušem... Mimochodem, není to moc mimo? Zabiju kapitána a nabídne se mě ku pomoci trpslík a bojovník/mág o dost silnější jak já?
Napis jestly se ti podarilo opustit tu lokaci a kdyztak jak :-)
Dik
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Ten bug s tím člověkem o tom už vím. Jinak lokace se opustit dá ( když splníš všechny Q ) a ten úkol najít toho čaroděje je v rámci té jedné lokace. Z této lokace se odejít nedá - to souvisí s questem ,ale je vše v pořádku.

Jinak vážně, nehraj to tak horlivě a zkus trošku hledat. Questy jsou určitě vpořádku - to bylo několikrát testované...
Sniperwolf
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 19.9.2009 23:00

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Sniperwolf »

Jaj, ja prolezl 4x vsechno kam se dalo vlezt ale dobros, prolezu popate :-)
Stema questama si nejsu jistej, to co kdosi uz psal v bugs reportu, ze ten kouzelnik nechce lektvary se me stalo taky
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Borg »

Všechno jde, zatím o čem vím, jediné co mě zatím schází jsou životopisy a že nevím co mě s NPC čeká, ale to přijde :-)
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Sniperwolf píše:Jaj, ja prolezl 4x vsechno kam se dalo vlezt ale dobros, prolezu popate :-)
Stema questama si nejsu jistej, to co kdosi uz psal v bugs reportu, ze ten kouzelnik nechce lektvary se me stalo taky
Právě jsem sám otestoval Městký Q v Letohradu a naprosto vše je funkční - i quest s lektvary. Jediné co mi opravdu blbne je tam reputation šlechtic :)
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Borg píše:Všechno jde, zatím o čem vím, jediné co mě zatím schází jsou životopisy a že nevím co mě s NPC čeká, ale to přijde :-)
Vše co se týče NPC bude doplněno ve verzi 1. Je to tam dokonce i napsané :)
Sniperwolf
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 19.9.2009 23:00

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Sniperwolf »

:-D Tak sem to rozehral od znovu a tet sem si krasne uzil s kapitanem :-D
V panice zacal nekam zdrhat a skoncilo to tak ze sem ho pak musel hledat po celym meste.
Tenhle mod me asi dostane do blazince :-D
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Borg »

Zatím nejsem nějak moc daleko, ale líbí se mě to, musím pochválit ikony kouzel, sice chvilku trvá než si je šlověk zapamatuje, ale jsou z jistého pohledu srozumitelnější (vyvolání vzduš. elementála je nejlepší :-) ), také mě připadá, že je to mírně náročnější na HW, není to moc poznat, ale když si pustím BG2 bez PoF a s, tak to poznáte... Uvidíme, jak to bude pokračovat, zatím mě to baví... ;-)
Sniperwolf
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 19.9.2009 23:00

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Sniperwolf »

Borg píše:...... také mě připadá, že je to mírně náročnější na HW, není to moc poznat, ale když si pustím BG2 bez PoF a s, tak to poznáte... Uvidíme, jak to bude pokračovat, zatím mě to baví... ;-)
U me to vypada tak ze asi nebudu moct pouzivat spech, dostavam pekny fps lagy. Obcas to jede na 5 fps :wall:
Atlon 1800 / 768 ram / radeon 9550
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Teda, to je zvláštní. Ten mód byl zkoušen i na starém počítači a všechno fungoval perfektně, občas teda to bylo pomalejší, ale jak říkám velice starý počítač. Jinak já to mám na svém notebooku, který je pomalejší než ten tvůj a to o hodně a spech normálně funguje. Nic se neseká. Buď máš zasekanou paměť úplně, nebo špatnou instalaci. Každopádně určitě to funguje normálně i na nižších sestavách než máš ty.
Uživatelský avatar
HiHi789
Sigilan
Příspěvky: 129
Registrován: 13.3.2009 23:27
Bydliště: Nepovím a nepovím.

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od HiHi789 »

Podle mě je to způsobeno novými ovladači Ati. Stačí vypnout dx3D akceleraci.
Uživatelský avatar
Bhaall
Sigilan
Příspěvky: 547
Registrován: 29.9.2005 1:19
Bydliště: Šedozem
Kontaktovat uživatele:

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od Bhaall »

Zdravím zajímalo by mě jestli lze na tuto verzi nainstallovat ten PoF Kitpack v5? Nebo ho už obsahuje?
...There is no path too perilous, or hazard too great.
The specter of death does not daunt me...for I am already dead...
Giving birth to this nightmare is my most coveted dream.
I will see them all burn!
As my pain ends...theirs begins.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Re: Otázky, připomínky

Příspěvek od BGslayer »

Tahle verze, co je ke stažení už ten Kitpack obsahuje... Verze bez kitpacku ještě není ke stažení.
Odpovědět

Zpět na „Paladins of Faerûn“