Otázky, připomínky

Quest Mod pro BGII.

Moderátor: BGslayer

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Ehm, a nebylo by jednodušší domluvit se s autory modu Subraces o dovolení použít jejich práci? ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
MCZ
Sigil Team
Příspěvky: 3926
Registrován: 25.9.2005 1:01
Bydliště: prázdná plechovka od barvy (černé)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MCZ »

Určitě bych doporučoval mod vlastní, kde si uživatel prostě v dialogovém okně vybere přesně subrasu, za kterou chce hrát. Subraces jsem zkoušel, tenhle mod je naprosto špatně pojatý.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Příspěvek od BGslayer »

MCZ píše:Určitě bych doporučoval mod vlastní, kde si uživatel prostě v dialogovém okně vybere přesně subrasu, za kterou chce hrát. Subraces jsem zkoušel, tenhle mod je naprosto špatně pojatý.
Plně souhlasím s MCZ, chtělo by to vlastní, takže proto se prám znova, jestli by nám někdo chtěl/mohl pomoci...
Uživatelský avatar
Dalcor
Sigilan
Příspěvky: 982
Registrován: 30.9.2005 8:53
Bydliště: Černá skála, Nightlund, Solamnie, Krynn, Mnohavesmír
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Můžu ti pomoci s elfy.

Jsem největší žijící český odborník na elfy ve FR (kecám, ale znělo to krásně narcistně a arogantně, že??)
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Příspěvek od BGslayer »

Dalcor píše:Můžu ti pomoci s elfy.

Jsem největší žijící český odborník na elfy ve FR (kecám, ale znělo to krásně narcistně a arogantně, že??)
No to jo... :lol: Tak jestli mi můžeš pomoci tak se mi ozvi buď na mejl nebo mi pošli PM, však už víš :-)
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

jak to vypadá s těmi podrasami?(hlavně me zajímají elfové) :-)
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Příspěvek od BGslayer »

Castamir píše:jak to vypadá s těmi podrasami?(hlavně me zajímají elfové) :-)
Mám informace, ale ještě se do toho nikdo z POF teamu nepouštěl...
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

Jak by to asi melo vypadat :-P :?: :-o
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
Kong Bao-tan
Sigilan
Příspěvky: 483
Registrován: 11.10.2005 13:11
Bydliště: Svět Ideí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kong Bao-tan »

Subrasy jsou skvělý nápad... už dlouho jsem neměl možnost hrát za svého krajana :twisted: ... navíc bych mohl dodat návrh na jeden kit určený jen jim - naznačil jsem v sekci "KITY"

EDIT: mluvím o drowech 8-)
Dost již bylo ostrých uší, na čase tasit nosy!
Něco málo o Svirfneblinech: http://forum.sigil.cz/viewtopic.php?p=125332#125332
Reynevan
Sigilan
Příspěvky: 54
Registrován: 11.7.2006 19:13

Příspěvek od Reynevan »

I don't want to combine subraces with kits. The better idea will be apply Subraces mod to PoF. I'm thinking about 'racial' kits like a Ghetto fighter (thief), Outcast (fighter) and Cleric of Moradin for Dwarf etc.
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

jenom kontrolni otazka, neposunulo se zase datum dokončení? :-?
ARCANINE is known for its high speed. It is said to be capable of running over 6,200 miles in a single day and night. The fire that blazes wildly within this POKéMON's body is its source of power.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Mám taky dotaz :angel: - ohledně Kevhorna.

Bude mít Kevhorn dialog s Celvanem nebo Kveroslavou??? (a btw, bude vůbec mít takové ty vnitřně-družinové interakce?)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

Taky mám dotaz:
Všechny naznačené lokace na této mapě z modu bude možno navštívit? Asi je to blbá otázka, ale přijde mi to jako slušný počet
:shock: -ale čím víc tím líp

EDIT: Ještě mě napadlo, setkáme se v Baldurově Bráně s lordem Eltanem?Na konci BG 1 ho vždy odnáším na léčení ke správci přístavu, tak by mě zajímalo, jak na tom je... a doufám že aspoň poděkuje ;-) A co další postavy z BG 1 jako Narlen Darkwalk, Černá Líly, Ragefast...
EDIT 2:Nevím jestli se to už řešilo, ale bude mod upravovat i léčebnu a Brynlaw?Nebo podtemno?
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Uživatelský avatar
BGslayer
Dabus
Příspěvky: 283
Registrován: 12.12.2005 20:17
Bydliště: Neverwinter

Příspěvek od BGslayer »

Castamir píše:jenom kontrolni otazka, neposunulo se zase datum dokončení? :-?
Ano posunulou, ale ještě vám přesně nemůžu říci přesné datum vypuštění.
Neferit píše:Bude mít Kevhorn dialog s Celvanem nebo Kveroslavou??? (a btw, bude vůbec mít takové ty vnitřně-družinové interakce?)
Ne, nebude -
ano ty mít bude
Zakat píše:Taky mám dotaz:
Všechny naznačené lokace na této mapě z modu bude možno navštívit? Asi je to blbá otázka, ale přijde mi to jako slušný počet
-ale čím víc tím líp
EDIT: Ještě mě napadlo, setkáme se v Baldurově Bráně s lordem Eltanem?Na konci BG 1 ho vždy odnáším na léčení ke správci přístavu, tak by mě zajímalo, jak na tom je... a doufám že aspoň poděkuje A co další postavy z BG 1 jako Narlen Darkwalk, Černá Líly, Ragefast...
EDIT 2:Nevím jestli se to už řešilo, ale bude mod upravovat i léčebnu a Brynlaw?Nebo podtemno?
1) Počet nových lokací je velký - ale ta mapa je taková, protože až vyjde PoF v.1.0 budu pokračovat dál v přidávání nových lokací, kreatur, předmětů, questů a NPC do PoF v.2.0 + nějaký podnadpis. Ale i tak první verze je doceka hodně obsáhlá.

2) Například v Baldurově Bráně je přístupná pouze jedna čtvrť jako součást hlavního příběhu - takže odpověď je ne - nebude

3) Ano mód bude opravovat Brynlaw, podtemno a spoustu dalších lokací - budou se tam přidávat small questy - upravovat už existující, přidávat obchodníci atd.
Uživatelský avatar
Zakat
Sigilan
Příspěvky: 940
Registrován: 25.6.2006 19:19
Bydliště: Kavárna u ztracených snů...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zakat »

AD 1) Aha, a v POF v 2.0(nebo i v dalších verzích) budete upravovat i Throne of Bhaal a Watcher's Keep ?
AD 3) Upravovat existující...to vypadá dobře, některé úkoly jsou docela nudné.
Ještě jsem se chtěl zeptat na náhodné setkání.Budou v modu nové a upravíte stávající?(pořád potkávat v Athkatle vlastně tu samou slaboučkou bandu otrokářů je docela nuda)
The moon blinds my eye with opal cataracts
As I cut through the saw-mills and the stacks,
Leaping over the gully
Where I would one day take Lucy
Then wash up my hands in the gutter and the moon...
Odpovědět

Zpět na „Paladins of Faerûn“