Baldur's Gate - Enchanced Edition (BG:EE)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Baldur's Gate - Enchanced Edition (BG:EE)

Příspěvek od Mecker »

BG:EE má po dlouhé době nový patch.

Nevíte, jestli EE nějak upravil základní dovednosti zlodějů pro jednotlivé rasy oproti původnímu BG? Nějak se mi totiž nezdá, že by trpaslík a další tak moc převažovali nad půlčíkem. :think:
PetraMoulikova
Sigilan
Příspěvky: 4
Registrován: 30.9.2014 16:12

Re: Baldur's Gate - Enchanced Edition (BG:EE)

Příspěvek od PetraMoulikova »

Pokud vím, tak neupravil.
Momentálně jsem rozehrála starou babičku Baldurs Gate.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Re: Baldur's Gate - Enchanced Edition (BG:EE)

Příspěvek od Edvin »

Mecker píše: Nevíte, jestli EE nějak upravil základní dovednosti zlodějů pro jednotlivé rasy oproti původnímu BG? Nějak se mi totiž nezdá, že by trpaslík a další tak moc převažovali nad půlčíkem. :think:
Tady je problém jednak ve verzi češtiny a jednak v tom, že je v tom pěkný bordel. Zjistilo se totiž, že původní BG obsahovalo hodně chyb. A tím myslím chyby v pravidlech, které tam udělali už původní vývojáři (tabulky podle kterých se řídili, neodpovídali skutečnosti ve hře). Zrovna trpaslíka a půlčíka jsem asi 4x přepisoval, podle toho, jak se to měnilo. Pokud nemáš aktuální verzi češtiny, tak je možné, že to tam máš špatně napsané. (I když máš aktuální patch, nemusíš mít aktuální češtinu)
Skipi
Sigilan
Příspěvky: 5
Registrován: 2.12.2007 0:34

Re: Baldur's Gate - Enchanced Edition (BG:EE)

Příspěvek od Skipi »

Neví některá ze zdejších kapacit zda-li lze nějakým způsobem zrušit zkušenostní limit na droidí verzi? (hraju solo a dost mě to omezuje... vůbec celej ten limit mi přijde velmi nešťastná korektura obtížnosti... )

A ještě jsem snad neviděl kladnou reakci na Black Pits, takže musím říct že mi toto rozšíření příjde velice užitečné. Velmi jsem si oblíbil povolání bojovník/druid, za jiné snad ani hrát neumim. :-D (ještě možná bojovník/mág, pač nevim kde by charnejm získal od Goriona druidí průpravu...) A Black Pits je právě idealní na vyzkoušení si všech možných kombinací povolaní, ras... a tak vůbec. ;-)
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re: Baldur's Gate - Enchanced Edition (BG:EE)

Příspěvek od Mecker »

Baldur's Gate: Enchanced Edition nyní na Steamu s 75% slevou, samozřejmě jen v zimním výprodeji. Neodolal jsem a koupil jsem si BG2:EE taky ve slevě. Jen ten datadisk na jedničku mi příjde stále drahý.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“