Tashia (NPC mod)

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Tashia (NPC mod)

Příspěvek od sevencreature »

No celkově se mi Tashia jako NPC opravdu líbí, ale je tu jeden "menší" problém - nevím, jestli se autor zbláznil, či co, ale to co provádí ve finální části romance podle mého názoru soudnost celkem vylučuje.

V závěrečném boji, který byl vcelku primitivní - například dva Rakshasa mágové málem zabili sebe navzájem a ještě bosse, protože kouzlili Sunfire aniž by byl ten druhý chráněn proti ohni :roll: - a i dialogy celkem upadly.

No ale hlavní problém - získal jsem asi 3x Amulet of Power, 3x Ring of Acuity a Cloak of Protection +2 a boss měl na sobě 3x Malakar +2 :roll: :roll: :roll: :roll: Píšu jen ty nejvýznamější věci. Když už jim *mermomocí* chtěl dát tyhle předměty, proč je alespoň neudělal undroppable? WTF!?

No alespoň že neměl každej Robe of Vecna a boss 4x Celestial Fury :roll: :roll:

Myslím, že by tenhle mod potřeboval ten konec radikálně upravit :-x
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Zkus napsat na příslušné fórum - třeba s tím něco udělaj'. ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Neferit: To byla druhá věc, kterou jsem udělal 8-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

A už ti stihli odpovědět, nebo na tebe hážou větev?
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Uvidíme. Momentálně řeším důležitější věci - třeba co s těma všema věcma dělat :lol: :lol: Tomu říkám devalvace :lol: Už mě to ani nebaví sbírat. Mám plné inventáře. Asi budu muset nainstalovat Item Upgrade a smíchat věci dohromady, aby se mi uvolnilo místo :-x Už začínám chápat, proč Weimer IU vlastně dělal :lol:

Edit: Wow :shock: Tak nejlepší věc na IU je rozhodně Celestial Fury +5 :-P Ten nový popisek je naprosto skvělý :-P :applause: (už chápu, proč si ji CrowX tak oblíbil :-) )
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 18.2.2006 16:08, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Sákryš, začínám uvažovat, že Tashiu taky vyzkouším... ale né, nejdřív vyzkouším Xana ;-)
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

No Tashia je zatím nejlepší NPC mod, který jsem zkoušel. Popravdě ostatní mě moc nelákají - no možná ten Berserker/Thief, protože v BG II nejsou žádní normální zloději 8-)

Navíc má Tashia spoustu prostoru na vylepšování - základ je prima, stačí dodat víc questů, banters, dialogy a tak dál.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Já ji moc rád nemám. Kelsey je lepší (promakanější, soudnější). Nejlepší v Item Upgrade je Water's Talon, mnohem lepší vecička než CF.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Velehal: Já nemám rád Kelseyho jako osobu - dialogy, hlas a všechno kolem :-)

Jo, Water's Talon je nejsilnější, ale CF +5 má ten naprosto skvělý popisek ;-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Velehal
Sigilan
Příspěvky: 307
Registrován: 28.9.2005 15:47

Příspěvek od Velehal »

Tashia má ale lépe vybraná kouzla.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

Velehal píše:Tashia má ale lépe vybraná kouzla.
no to aki viber kuziel je lepsi , to je skor otazkou herneho stilu a ten sa moze u inich hracov dost lisit, ja osobne NPC modi vobec nepouzivam, takze sa ku tashii neviem velmi vijadrit, i ked nad tim tak rozmislam tak jeden NPC mod bi sa mi zisiel a to taki co bi mi umoznil naverbovat sarevoka o trochu skor (o hooodne trochu skor)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Neferit
Šifrovač
Příspěvky: 2323
Registrován: 29.9.2005 16:53
Bydliště: terra incognita
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neferit »

Je to trochu OT, ale něco podobného jsem někde zahlédla - není to sice úplně mód, myslím, že to bylo na Sorcerers.net
http://gh.ffshrine.org?r=23256
deviantART - place, where deviancy comes to play

Pokud máte něco, co po mně chcete, tak mě kontaktujte pomocí PM, emailu nebo ICQ. Vše je zde uvedeno. ;-)
Uživatelský avatar
Assassin
Lim-Lim
Příspěvky: 254
Registrován: 30.1.2006 21:32
Bydliště: Cech zlodějů

Příspěvek od Assassin »

dodo: To by mělo jít pomocí konzole.
Zlodějovou školou je sám život. Hřbitovy jsou plné těch, kteří propadli u zkoušek.
Obrázek
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Tashia (NPC mod)

Příspěvek od Geralt »

sevencreature píše:IMO nejlepší NPC co jsem poznal je Tashia. Za prvé perfektní povolání, které ve hře chybí a za druhé je to asi nejméně otravná NPC ze všech - tj. romance je docela prima. Plus myslím, že už jsou opravené ty bugy (eh, ty "bugy" byly ty, že v určité části hry absolvuješ souboj se skupinou mágů, kteří mají dost silné vybavení a po jejich smrti ho můžeš sebrat - tj. měl bys třeba 3x Amulet of Power :anxious: - čili trochu silné :-) ).
sevencreature: V poslední verzi už je mrhání s předměty poupraveno, ačkoliv i tak mi příjde ta záplava lektvarů a uniformního vybavení poskoků zbytečná. Ale na druhou stranu, alespoň se člověk otrká a připraví do budoucna, že po hře se ještě bude válet spousta lákavě vyhlížející veteše. :-)
Nicméně je to asi jediná výhrada, kterou bych vůči Tashii měl. Snad ještě kdyby na hádanky neodpovídala Yup a Nope, tak jsem zcela spokojený. 8-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Tashia (NPC mod)

Příspěvek od sevencreature »

Geralt: Nope :mrgreen: Jako osoba mi vyhovuje. Prima slyšet, že už je to ok - když jsem tam posledně psal, tak si stěžovalo víc lidí a autor měl v plánu dolaďování a o tomhle věděl.

Hmm, co ten Berserker/Thief? :think: Musím zkontrolovat, jak mody postoupily, zdá se :-)
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“