Zbraně, zbraňové dovednosti, výzbroj...

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

azbest-Lovec nemrtvych píše:
nuke píše:Na beholderov je predsa plášť zrkadlenia. ;-)
a na tych krpatych gaustov ci ako sa volaju, ti do teba strielaju elektrinu, nie ?
Hmm - no já myslím, že to elektřina není. Tuším mají též magické útoky jako beholdeři..?
Ale mlžně si vybavuji jednu hru, kdy jsem přesně takhle suveréně s tímhle pláštěm do nich naběhl.... a už nevyběhl :lol:
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Cloak of Mirroring neodráží, ale pohlcuje. Kouzla odrážela v SoA. V ToB už "pouze" pohlcuje.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Arian
Lim-Lim
Příspěvky: 2147
Registrován: 28.9.2005 20:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arian »

nuke: ;-) To byla reakce na příspěvek nad tím, protože jsme ho psali skoro sučasně
Vidíš-li na konci černého tunelu světlo, pak je to obvykle na tebe letící fotonové torpédo
Uživatelský avatar
azbest-Lovec nemrtvych
Sigilan
Příspěvky: 87
Registrován: 4.3.2006 9:40

Příspěvek od azbest-Lovec nemrtvych »

vsak preto sa pytam lebo aj mne sa raz stalo ze som takto suverenne nabehol a za 10 sekund som bol mrtvy :lol: :lol:
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Nejlepší je na ně Balduranův štít
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

michy: CoM je lepší. Ale obě dvě věci jsou relevantní pouze na nízkých levelech - na vyšších je nepotřebuješ. CoM nepoužívám vůbec a SoB jedině při Unseeing Eye questu - na Hive Mothers či skupinu Elder Orbs ti stejně houby platný.

Ehm, ne že bych je nepoužíval z toho důvodu, že by mi to přišlo jako cheatování nebo tak něco, ale prostě mi ty předměty přijdou dost slabé a radši mám něco jiného.
Naposledy upravil(a) sevencreature dne 8.3.2006 15:35, celkem upraveno 1 x.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
michy
Šifrovač
Příspěvky: 354
Registrován: 11.2.2006 15:59
Bydliště: Tam kde jsou holky :-)

Příspěvek od michy »

Odrazí zpátky i kouzlo zkaměnění,vběh jsem mezi matky úlu, bum bum bum a ze všech byl kámen :lol:
Ježíš přichází, tvař se že pracuješ.

Koukněte sem jen na vlastní nebezpečí!
Uživatelský avatar
azbest-Lovec nemrtvych
Sigilan
Příspěvky: 87
Registrován: 4.3.2006 9:40

Příspěvek od azbest-Lovec nemrtvych »

sevencreature píše:michy: CoM je lepší. Ale obě dvě věci jsou relevantní pouze na nízkých levelech - na vyšších je nepotřebuješ. CoM nepoužívám vůbec a SoB jedině při Unseeing Eye questu - na Hive Mothers či skupinu Elder Orbs ti stejně houby platný.

Ehm, ne že bych je nepoužíval z toho důvodu, že by mi to přišlo jako cheatování nebo tak něco, ale prostě mi ty předměty přijdou dost slabé a radši mám něco jiného.
a co ineho pouzivas miesto nich. podla mna je plast zrcadleni jedna z najsilenjsich veci v hre. ozaj, teraz som si spomenul , minule som isiel zabit draka v strazcovej a len tak zo srandy som nanho pacol hulku zazrakov a co sa nestane ? skameneny :lol: :lol: aj stastie treba mat :-P
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

michy: Jo, a nedostaneš za ně žádné zkušenosti :roll:

azbest: Cloak of Balduran nebo Cloak of Sewers nebo CoP +2 - záleží na postavě a ostatním vybavení.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

sevencreature píše:azbest: Pod Asylem, ta finální místnost, kde ti lidé sedící u stolu dávají hádanky - je tam v jedné polici.
Je na stole - police tam ani žádný nejsou.. ;-)
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

KOFi: Hehe, díky za opravu :-)

Jinak k těm předmětům - pro mě byl největší šok Ring of Lock Picking - o kterém jsem se dozvěděl jedině díky Item Upgrade (jinak bych vůbec netušil, že v BG II něco takového je :lol: :oops: ).
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
azbest-Lovec nemrtvych
Sigilan
Příspěvky: 87
Registrován: 4.3.2006 9:40

Příspěvek od azbest-Lovec nemrtvych »

praveze je tam aj jedna polica, uplne malicka, bez tabka s tobom nevsimnutelna, ale tu som prehladal a boli tam len nejake peniaze a este nieco. stol som si asi nevsimol :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Trandul
Sigilan
Příspěvky: 540
Registrován: 26.10.2005 19:16

Příspěvek od Trandul »

michy píše:Nejlepší je na ně Balduranův štít
Nebo oboje. I když nevim jestli můžu používat oboje naráz.
Jak jste to mohli se mnou vydržet? Já byl tak strašně blbej. :-D
-------------------------------------------
Flower power
Uživatelský avatar
AlieN
Sigilan
Příspěvky: 2932
Registrován: 4.10.2005 13:31
Bydliště: Zlín, Brno, Praha a tak podobně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlieN »

oboje zároveň nepotřebuješ, jejich efekt je velmi podobný
Uživatelský avatar
nuke
Sigilan
Příspěvky: 1783
Registrován: 2.10.2005 14:24
Bydliště: Arulco
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nuke »

sevencreature píše:Cloak of Mirroring neodráží, ale pohlcuje. Kouzla odrážela v SoA. V ToB už "pouze" pohlcuje.
Inak ano. Akonáhle som preinštaloval po prvýkrát k SoA aj ToB, tak ma to dosť naštvalo.... a tá gula okolo postavy ešte viac ... :-?

LA : K, sorry ;-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“