BG1: Červení čarodějové

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

BG1: Červení čarodějové

Příspěvek od arion »

Obrázek
V baldurovi jednicece v lokaci je banda 4 cervenych magu-tam co je jednicka
sem myslel ze mam docela nebusene postavy, no jeden z nich zakouzli spawn takoveho monstra co vypada jak ogre mage, jenom cervenyho, ktery sousta samy firebaly a agarovy ohne, a toho kdo prezije dorazi jedinym cvenkutim mece, taky povolava takovy divny potvory co maj animaci ohne no stiny goblinu, co to je proboha za pekelnika (kuli cestine se mi k nemu nezobrazuje popisek)
magy zrazit dokazu(je mi ale divny ze kdyz je zmamim maji jiny kouzla nez kdyz sou svobodni), ale strasne me zarazil tenhle previt co bezproblemu vykosi mou partu na 6 levelu, co to je???
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Tohle je určitě z nějakého modu. Pravděpodobně to má být nějaký démon.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Monco
Sigilan
Příspěvky: 28
Registrován: 3.2.2006 11:27
Bydliště: ...divoká step

Příspěvek od Monco »

přiblž se k nim co to jde, hoď tam nějaký plošný kouzlo a není co řešit
Ty odložíš meč, já odložím kámen, a zabijeme se jako civilizovaní lidé.
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

mno to je ten problem, ten posuk je tak rychlej ze jen co (samozrejme za pomoci pauzy) namirim a seslu pavucinu, nebo smrdici oblak, uz ten pankhart poslal naproti fireball, a sam je napul ceste
dyt ten je tuhej jak samotnej PROROK, sakra
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
fongurn
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 20.2.2006 22:41

Příspěvek od fongurn »

no podle popisu jak naznacil Razfallow to bude demon, ten s oblibou haze firebalky (mimochodem je smutne ze si nepamatuju co je zac kdyz sem to dohral pomerne nedavno, popriade nic na me pri souboji nevyvolali?)
co se tyce taktiky nenapadne :-) sme prilezli z jihovychodu, "odhalili" si jen dva, myslim oblak sem jim predhodil na vstup na plosinu a teprve pak vlitl nahoru na zbytek
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

s necim takovym sem se nesetkal. pokud je to mod, tak ho chci :twisted: .
jinak zkus sipy bodani(arrows of biting). dej kazdymo kdo muze mit luk tak tři a napal to do toho mága co vyvolává toho démona. tyhle šípy sou na mágy nejlepší.
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Pokud ten démon vypadá jako ogre mage, taky by nebylo na škodu vyzkoušet ty šípy co zabíjej ogre magy...;)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
Killdozer
Sigilan
Příspěvky: 463
Registrován: 23.10.2005 15:13
Bydliště: Friendly Arm Inn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killdozer »

Wendeee píše:Pokud ten démon vypadá jako ogre mage, taky by nebylo na škodu vyzkoušet ty šípy co zabíjej ogre magy...;)
no, ty šípy sou v celé hře maximálně tak dva a stojí nehorázně peněz a sou až v BG city v čarodějových rozmanitostech(mozaikova kupole) a mozna este v high hedge. takze pomerne nedostatkove zbozi.(co teprv kdyz se netrefis :lol: )gdepak, arrows of biting sou na magy nejlepsi. pokud aspon ctyri lidi vystrelijou, je asi 90%sance, ze mag bude otraven a nesesle ani jedno kouzlo. a jak vsichni vime, magove maji se zivoty dost problemy. ;-)
je hezké, když se lidé spojí jako řetěz.. je ale krásné, když se spojí jako kroužková košile...

http://www.immortalfighters.net
Draci doupe ponetu
Valgard
Sigilan
Příspěvky: 238
Registrován: 14.10.2005 14:58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valgard »

Mne tam tí mágovia nikdy nič nevyvolali. Vetšinou to robím tak, že im na plošinu hodím mrak s výparmi (teraz neviem či smrdící, alebo smrtící) a z hůlky strach + moji strelci strieľajú na mágov. Vetšinou sú dvaja mrtví hneď. Potom tam hodím ešte pár fireballov tiež z hůlky, ak je potreba. Ak je to ale nejaký mód, tak neviem, ešte som sa s takým niečím nestretol. Jediný silnejší ogre mage (Kahrk ?) je u Firewine mostu, ak si dobre pametám. Ale ten hádzal vetšinou blesky.
Uživatelský avatar
Wendeee
Sigilan
Příspěvky: 266
Registrován: 2.10.2005 9:05
Bydliště: Taboard/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendeee »

Khark je lama, každej řiká že je silnej, mě se nezdá, prostě k němu vždycky naběhnu, seřežu ho, pár šípů mu přeruší kouzlení než k němu dojdu, a je pokoj...:)
Peace on you too you son of a beach!!:-P
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

zabit ty magy neni az takovy problem, dokonce na ne funguje hned prvnim pokusem cloak of algeron, takze jak sem rikal magove me neserou(sem je vshecny sundal alespon 6 krat), ale strasne me zarazi ze ten zmetek vykouzlenej mi vykosi celou partu bez mihnuti oka
a zda je to mod? mno nevim, jedine co mam je datak ToSC a pak jeste (neof data) Dark Side of ToSC
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Geralt
Šifrovač
Příspěvky: 810
Registrován: 9.2.2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geralt »

Arion: Mám datadisk ToSC (přímo v BG Complete, ale pochybuju, že by to něco měnilo) a čarodějové nic nevyvolali, takže bych to tipl, že za to může Dark Side of ToSC.
Možná pomůžou lektvary zvyšující odolnost proti magii, odolnost pro kouzlům <3 úrovně a zmíněné šípy bodání.
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

arion: Co takhle si přečíst info/readme/tipy k tomu modu, co jsi nainstaloval? Když ani nevíš, co přesně to "dělá" (soudě podle toho, že nevíš, že v normální hře nic takového není) tak pak nebuď překvapený :wink:
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
arion
Sigilan
Příspěvky: 29
Registrován: 6.3.2006 20:46
Bydliště: u Kokotskeho rybnika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od arion »

readme sem samozrejme precet, ale informace typu "mnoho drobnych zmen po cele hre" je dost vseobecna...
jo a toho infernalniho saska vyvolal ten mag(tedy chlap), ale ne ten co mluvil, a bez ohledu nato kde sam stal, objevil se ten typek v prvni leve tretine podstavce, asi to tedy udelal ten mod,
ale jestli nekdo mate nervy, dej te jim cas ta uviditeco vykouzli
omlouvam se ze pisu jak cune ale nece se mi to opravovat :(
Uživatelský avatar
Mecker
Sigilan
Příspěvky: 732
Registrován: 2.5.2006 16:16
Bydliště: Forgotten Realms
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Mecker »

Wendeee píše:Khark je lama, každej řiká že je silnej, mě se nezdá, prostě k němu vždycky naběhnu, seřežu ho, pár šípů mu přeruší kouzlení než k němu dojdu, a je pokoj...:)
Nepřipadal mi jako lama, ale určitě není nejsilnější z ogre mágů. Nejsilnější Ogremage je bezesporu Albert, který může konkurovat Drizztovi.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“