BG2: Zkušenostní limit

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

zvyšování úrovně

Příspěvek od Sirine »

- vím, že to tu kdysi někde bylo (a možná pořád i je)...ale ač si sypu popel na hlavu, nemůžu to najít a ani přijít na to, jak povolit možnost zvyšování úrovně u své avatarky v BG II )stopla se u 2 666 666 zk. 18.úroveň a dál ani ťuk (to tak dopadá, když něco hrajete po pár letech nečinnosti :oops: )
- předem dík za helpnutí (návod a pak výmaz , dík :angel:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Sirine: Jelikož jsi dosáhla zkušenostního stropu (předpokládám, že hraješ za trojité multipovolání), můžeš si leda stáhnout nějaký XP Cap Remover: http://www.sorcerers.net/Games/BG2/index_editors.php
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Sirine
Sigilan
Příspěvky: 1283
Registrován: 3.10.2005 16:44
Bydliště: Ust Natha - Modrá Sféra
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Zkušenostní limit

Příspěvek od Sirine »

-dík za super rychlou odpověď (no, hraju za trojité multipovolání), jdu s tím něco provést (hm, angličtina mi leze na mozek...u vyhledávání jsem zadávala bez háčků a čárek :oops: )

-odkaz fungoval perfektně (a konečně mi ta angličtina i k něčemu je) :-) :shhh:
...Je přirozené, že když spojíme naši temnou minulost se světlým zítřkem, dostaneme naši šedivou současnost...
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Zkušenostní limit

Příspěvek od Field Mouse »

Není ani třeba hledat, stahovat a instalovat z netu, stačí jít jen do override a tam najít soubor "xcap", ten otevřít a přepsat příslušné xp limity ručně - pro zájemce se tak dá xp limit i snížit! :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“