BG2: Jak získat Edwina?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Lord Michal
Sigilan
Příspěvky: 10
Registrován: 13.4.2006 11:21
Kontaktovat uživatele:

BG2: Jak získat Edwina?

Příspěvek od Lord Michal »

Zdar všichni! Já mam problem, spojil sem se s Bodhi a prošel sem Podtemnem. Teď sem v Amnu a chci se spojit s Edwinem, ale nevim jak se mam dostat přes ty dveře za tim obchodníkem v Mae´Varově gildě. Prosim nevíte někdo jak se daj ty dveře otevřít? Díky...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Musíš mu předat to doporučení od Renala. Pokud nebudeš plnit questy pro Maevara tak se tam Edwin AFAIK neobjeví. Tj. pokud nemůžeš mluvit s Renalem, tak máš nejspíš smůlu.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

Lord Michal: Ty dveře už neotevřeš a na Edwina tudíž můžeš zapomenout - do té gildy jsi se mohl dostat jedině ještě před spoluprácí s Bodhi.. 8-) ;-)
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 19.4.2006 18:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Lord Michal: Jj, pokud už ses spojil s Bodhi, tak nemáš šanci. Edwina můžeš získat jen když se se Stínovými zloději spojíš nebo ještě než se vůbec k někomu připojíš, když splníš pro Renala jeden "menší" quest.
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Příspěvek od dodo »

tak ci onak v tak neskorej faze hri (ak bi si nabral edwina mal bi kriticki malo skusenosti) bi podla mna mozno bolo ovela lepsie si pockat az na ToB a tam ho cez svoju planarni sfeeru najat do grupi
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

Tak otázka trochu mimo, ale týká se Edwina a nechci zakládat nové téma (stejně to tu 100%ně v nějakém threadu již psáno je, ale...)

Nějak jsem pozapomněl, že i Edwin začne při vysoké reputaci zdrhat.
Pomohlo by, kdybych ho z družiny vyhodil a znovu přijal? (souč. stav reputace je na 19i)... Ale má to háček - Edwin momentálně běhá v sukni. Pokud ho teď vyhodím - bude mít šanci se i po znovu přijetí přeměnit zpět ?
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Proměna do Slayera padá?

Pokud máš v partě Vici, tak ji vyhoď a zase naber. (19+2=20; 20-2=18). Pokud ne, tak se střež toho, aby Edwin mluvil s PC a hledej jak snížit reputaci.
Jinak můžeš Vici nabrat i tak .. získáš trochu času (i když, jaká družina je bez ní úplná, že?).

Vyhození a nabrání nepomůže .. snad jen velmi krátkodobě. Quest by se rozbít nemusel, ale ruku do ohně za to nestrčím.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

drake127: Áha - tak to asi budu snižovat :-? Chtěl jsem právě vědět jestli to jde nějak 'obejít' bez snížení reputace. Viky do party tentokráte brát nebudu (mám rozjetou romanci s Jaheirou), do Slayera mi ještě nějaký ten čas chybí, takže to vidím na eliminaci 'zatoulaných' pocestných... To pravé pro LG postavu :anxious:

EDIT: Tak to nakonec odnesla jedna půlčice v Chudinské čtvrti. Pověst šla dolů o 10, takže Edwin(a) už neřekne ni popel.
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
sevencreature
Sigil Team
Příspěvky: 7394
Registrován: 26.9.2005 1:24
Bydliště: Země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sevencreature »

Frosty: Že se nestydíš :naughty: Pokud si vzpomínám, tak jsem se ve smíšené družině NIKDY nesnížil k zabíjení nevinných...
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

7c: Nestydím - no prisoners ! no mercy ! :twisted: ..uhm - celé to vlastně byla jedna velká nehoda :anxious: Vykračuji si takhle ulicí a náhle mě přepadla jakási slabost, má duše se náhle ocitla na přívalové vlně, která se vzedmula na řece vinoucí se hořící krajinou a pak už jen hluboká temnota zahalila mou mysl a.... jak že se to - á ano, už vím - čin v afektu, nepříčetnost, odkaz mého zesnulého otce, má poskvrna :whistle: :twisted: :mrgreen:

Néé - obhajovat se vážně nechci. Toto putování tentokráte nepojímám nikterak RP, jelikož kdyby ano - Edwina bych sebou ani neměl ;) Šlo mi čistě o technické vyřešení věci...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“