BG2: Změna přesvědčení v pekle

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od drake127 »

Ale je to docela zajímavá chyba (modu?), protože nepletu-li se, tak změna přesvědčení sama o sobě nezpůsobí pád paladina, to až funkce RemovePaladinHood(), která je volána v podmínce zkoušky a ve tvém případě zřejmě nebyla. Tedy se jedná o bug.
Žralok, který štěká, nekouše.
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Tarreb »

Otázka pro druidy: stanete se stejným způsobem "padlými druidy" pokud projdete peklem? Druid přece musí být neutrální a peklem nelze projít jako neutrální...
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od dodo »

Myslim ze presvedcenie sa ti zmeni ale padlym druidom by si byt nemal, co sa tyka oneho titulu tak mi stale zostal ten Arcidruidovsky
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Borg »

Ani náhodou, peklem se dá projít s jakýmkoli přesvědšení a zůstane vím to samé, posledně jsem byl neutrál a šlo to... Stačí se nenechat vyprovokovat od Sarevoka, nevzít si plášť nymf, dát černobřit džinovy, nebojovat s drakem (musí být zlatý), a obětovat sebe, přesvědčení se ti pak nezmění...
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Field Mouse »

Jo, jenomže nechat se vyprovokovat od sarevoka je třeba úplně super a některé jiné věci rovněž :)
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Tarreb
Sigilan
Příspěvky: 752
Registrován: 17.9.2008 16:14

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Tarreb »

Borg píše:Ani náhodou, peklem se dá projít s jakýmkoli přesvědšení a zůstane vím to samé, posledně jsem byl neutrál a šlo to... Stačí se nenechat vyprovokovat od Sarevoka, nevzít si plášť nymf, dát černobřit džinovy, nebojovat s drakem (musí být zlatý), a obětovat sebe, přesvědčení se ti pak nezmění...
A je za neutrála jiné i to zakončení hry?
Borg
Sigilan
Příspěvky: 107
Registrován: 26.2.2009 15:28

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Borg »

Mě ani nepříjde, přinejmenším nevím, ono v zásaděě přesvědčení samo o sobě moc nemění, jen pár rozhovorů (Drizzt, Saradush - chrám atd...) Ale nic významného...
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od PostTrauma »

Borg: Ještě na začátku máš reputaci podle přesvědčení hlavní postavy. Ale hlavně jde o předměty s omezením pro některá přesvědčení : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Miros »

Nechci zbytečně zakládat nový téma tak se ptám zde. Těd mi naskočil nejspíš ten dialog v TOB kde jde změnit Saverokovi přesvědčení. Tak sem mu řekl at koná dobro, ale ne tím stylem, že ho zabiju pokud bude zlý. Jenže to přesvědčení se mu nezměnilo i tak. Stále byl zmateně zlý a řekl, že si to rozmyslí. Bohužel mě pak zabili ještě před tím než sem to stačil uložit :D. Neznáte nějaký přikaz do konzole, aby se ten rozhovor vyvolal? Tak bych zase čekal až se vykecne a stejně bych to nějak pokazil. Dík
Uživatelský avatar
Cesare
Lim-Lim
Příspěvky: 1504
Registrován: 13.1.2006 21:50
Bydliště: Over the hills and far away... (Where Teletubbies come to play.)
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Cesare »

Zkus Ctrl+I.
These are like nostrils, like mouths, like ears, like beam-sockets, like drinking bowls, like mortars, like ditches, like sunken bogs. And the wind goes rushing through them - sniffing, snoring, singing, sighing, puffing, burbling, whistling, whirring--
Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: BG2: Změna přesvědčení v pekle

Příspěvek od Miros »

Dík za bleskurychlou odpověd a ono to i funguje! Ono je to v podstatě jedno jaké má přesvědčení, ale mám dobrý pocit, že sem mu ho ukecal, ale už to není ON ten zlý hajzlík co chtěl ovládnout svět. :( :-D
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“