BG1: Jak prodat ulitu z ankegha?

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Stoneboy
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 19.5.2006 16:01

BG1: Jak prodat ulitu z ankegha?

Příspěvek od Stoneboy »

Zdravím všechny příznivce úžasné gamesy Baldurs Gate. Mám takový menší problém: na internetu jsem zjistil, že se dají uliti Ankeghů prodávat v kovárně v Beregostu, ale při rozhovoru s kovářem tam tuhle možnost vůbec nemám. Nevíte někdo, co dělám špatně? Díky moc za odpověď.
KOFi-chan
Sigilan
Příspěvky: 1417
Registrován: 2.10.2005 9:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOFi-chan »

U kováře v Beregostu si z plátů Ankegha buď můžeš nechat udělat brnění (4000gp), nebo mu je můžeš prodat jako jakoukoliv jinou věc (v nabídce nákupu/prodeje) za 500gp..
Naposledy upravil(a) KOFi-chan dne 19.5.2006 16:21, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Ithralsiel
Sigilan
Příspěvky: 423
Registrován: 7.4.2006 16:42
Bydliště: www.hattrick.org
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ithralsiel »

Neprodávej -zahod nebo si z toho za pět litrů nech udělat brnění(z OČ 1?Nevím to jistě.)
Souřadnice 1476 na 4972. Podívejte se, pánové. Je tam meteor větší než King Kongova ranní stolice.
Tak to seš vážně ty? Nevkusnej trouba se zubama, co vypadaj jako druidská svatyně ?

A.J. Rimmer, D.Lister, Kryton, Kocour
Stoneboy
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 19.5.2006 16:01

Příspěvek od Stoneboy »

Problém je v tom, že cena těch plátu je v zé nabídce nulová, takže to prodat nemůžu.
Uživatelský avatar
Gothmog
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 3.4.2006 18:17
Bydliště: Nové Město na Moravě (přes tejden Praha)

Jak prodat ulitu z Ankegha?

Příspěvek od Gothmog »

mám dojem že to ani prodat nejde je to stejný jak s rozbitým brněním v IWD
red great wyrm - můj favorit
Stoneboy
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 19.5.2006 16:01

Příspěvek od Stoneboy »

Ale jak se toho teda dá zbavit, když všude píšou, že se to dá prodat?
Uživatelský avatar
Gothmog
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 3.4.2006 18:17
Bydliště: Nové Město na Moravě (přes tejden Praha)

Příspěvek od Gothmog »

Stoneboy píše:Ale jak se toho teda dá zbavit, když všude píšou, že se to dá prodat?
myslím že tom prostě někam ulož ( pokuď máš utočiště ) nebo zkus všechny obchodníky ale pokuď toho máš víc tak to prostě zahoď protože na to kolik to váží to nemá cenu sebou tahat

jen pro úplnost hraješ bg nebo bg2
red great wyrm - můj favorit
Stoneboy
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 19.5.2006 16:01

Příspěvek od Stoneboy »

BG 1.... chci si zahrát kompletní trilogii ( nebo vlastně tetralogii, když počítám i datadisk k jedničce )
Uživatelský avatar
Gothmog
Sigilan
Příspěvky: 62
Registrován: 3.4.2006 18:17
Bydliště: Nové Město na Moravě (přes tejden Praha)

Jak prodat ulitu z Ankegha?

Příspěvek od Gothmog »

tak to beru vše zpět měl jsem na mysli bg 2 k jedničce jsem se bohužel ještě nedostal tak poradit nemůžu
red great wyrm - můj favorit
Stoneboy
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 19.5.2006 16:01

Příspěvek od Stoneboy »

V pohodě, nic se neděje..... snad na to příjdu.... a když ne, tak alespoň povýším svoje postavy.
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Stoneboy píše:V pohodě, nic se neděje..... snad na to příjdu.... a když ne, tak alespoň povýším svoje postavy.
Ty ulity jdou prodat v Baldurově Bráně v takovém zapadlém domečku úplně na JZ města. Ale jak tady bylo zmíněno, je to vzhledem k jejich váze zbytečné tahat.
Žralok, který štěká, nekouše.
Stoneboy
Sigilan
Příspěvky: 6
Registrován: 19.5.2006 16:01

Příspěvek od Stoneboy »

Ok, díky moc za pomoc.
kyron
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 15.4.2006 0:17

Příspěvek od kyron »

Prodáš jednu přibližně za 200-500 zlatých. To se fakt nevyplatí, vzhledem k tomu, že jedna váží 100lb, takže nejnařáchnutější postava veme max tři. Jinak, je pravda, že se daj prodat v Beregostu u kováře, ale mám dojem, že snad jedny pláty tejdně (ve Faerunu tuším deset dní) za 500 zlatých. Možná, že je pak už ani víckrát nekupuje. A pak ten térpajzl v Baldur's gate. Jmenuje se Fenten a je v západní části úplně na jihu, jakoby pod hradbama za budovou Flaming Fist. A kupuje pláty za pouhých 250 zlaťáčků, pak možná taky Officer Vai v Beregostu v Jovial Juggler, ale to nevím. Lepší je sbírat hlavy Wyvernů. Jsou lehčí a dostaneš za ně víc prachů.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

I kovář v Beregostu vykupuje (měl by) krunýře ankegha a afaik kdykoli, ale pozor - pokud jich máte v inventáři více, vezme si všechny, leč zaplatí pouze jeden. Je tedy třeba promlouvat s ním s jediným krunýřem v inventáři.

Nejsem si jist, zda je vykupuje také poté co si z jednoho necháte vyrobit brnění.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

yenn píše:Nejsem si jist, zda je vykupuje také poté co si z jednoho necháte vyrobit brnění.
Právě. Nejni tam ta nutnost volby mezi "nechat si vyrobit brnění" a "moci mu prodávat krunýře"?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“