BG2: Valygar a drak

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

BG2: Valygar a drak

Příspěvek od marad »

Instalací některého z módů se mi ze srubu ztratil Valgyar, nevím teď kde ho mám hledat..Chci ho zneužít na Planet sphere...Poradíte kam se mohl zašíty?
Též se mi před vchodem do mimikovy jeskyně postavil modrej škaredej drak a nemám se do ní jak jinak dostat. Jserm na nizké úrovni, takže bych rád refernce jak je těžkej...Hraju mód Behind the law, kde pomoc pro Kovu se pohne když donesu mimikovu krev..Mimojiné jakým máte zkušenosti s tímhle módem? Kione i Kova jsou dle mě vynikající postavy, zapadají mi do mé koncepce družinky.. Trochu se ale utápím v jejich questu neb je to troche komplikovaný takže kdyby třeba někdo věděl kde najít návod nebo sdělil případné záseky bylo by to super...díky
Uživatelský avatar
Lumtr
Sigilan
Příspěvky: 45
Registrován: 30.9.2005 8:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lumtr »

Co je s Valigarem ti nepovím, asi to bude nějaký bug, navrhuju použít nějaký starší save, nebo SK, aspoň mám pocit že tam se dají NPC přivolat. Modrej drak je součást Saerileth módu a není ho nijak zvlášť složité zabít i a nižších úrovních. Kdyžtak se vrátíž zpět později. Pokud by to blblo víc byla by asi nejlepší reinstalace a předtím bych ještě zabrousil do topiku o módech kde ti poradí v jakém pořadí je je nejlépe instalovat.
QUIDQUID ERIT, SUPERANDA OMNIS FORTUNA FERENDO EST
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

Příspěvek od marad »

Lumtr píše:Co je s Valigarem ti nepovím, asi to bude nějaký bug, navrhuju použít nějaký starší save, nebo SK, aspoň mám pocit že tam se dají NPC přivolat. Modrej drak je součást Saerileth módu a není ho nijak zvlášť složité zabít i a nižších úrovních. Kdyžtak se vrátíž zpět později. Pokud by to blblo víc byla by asi nejlepší reinstalace a předtím bych ještě zabrousil do topiku o módech kde ti poradí v jakém pořadí je je nejlépe instalovat.
Zapomněl jsem dodat že při vstupu do srubu se objeví text, že tam někdo bydlel, ale momentálně je srub prázdný, čili to nevypadá na bug, ale záměr...
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Valygar -
1) prokecni jeho sluhu, a zeptej se ho na Valygarovi přátele; jedna z nich ti může říct, kde Valygar je
2) dále můžeš s truhly v prvním patře Valygarova domu (Doky) vzít listinu s daňovým výměrem, vem listinu do Vládní čtvrti a promluv si s některým s úředníků

Valygar se ve srubu neobjeví, dokud neprojdeš aspoň jednu z těchto možností.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

Příspěvek od marad »

Razfallow píše:Valygar -
1) prokecni jeho sluhu, a zeptej se ho na Valygarovi přátele; jedna z nich ti může říct, kde Valygar je
2) dále můžeš s truhly v prvním patře Valygarova domu (Doky) vzít listinu s daňovým výměrem, vem listinu do Vládní čtvrti a promluv si s některým s úředníků

Valygar se ve srubu neobjeví, dokud neprojdeš aspoň jednu z těchto možností.
dík, měl jsme právě pocit, že stačí objevit nahoře u něj v domě jen tu mapu...
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“