BG2: Kangaxx

Sigilan

Příspěvek Napsal: 18.7.2011 10:04

Re: BG2: Kangaxx

No díky s tou radou s autopauzama. No a těch kozel se dá seslat víc, když například vyvoláš dvojníka tak můžeš kouzlit taky jedno kouzlo navíc. No a když hru stihneš zapauzovat 2x tak 10 kouzel není žádnej problém.
A glory for Amn.
offline  • 

Sigilan

Příspěvek Napsal: 20.8.2011 10:03

Můj příspěvek k zabití Kangaxxe

Kangaxx lich - ihned po započnutí souboje mu Keldorn a moje postava (mnich) šoupnou pár ran (ještě než lich stihne nahodit ochrany). Jakmile má Lich ochrany, tak na něj Keldorn zakouzlí "rozptyl magii" = ochrany odstraněny a následně je lich zabit (btw. tento postup fungoval na všechny liche z předchozích hrobek, takže jejich likvidace se stala velmi jednoduchou záležitostí).

Kangaxx demilich - tady je postup ještě jednodužší. Stačí se změnit v "Zabijáka" a Kangaxx nemá šanci, neboť jeho uvěznění na mě nefunguje. Po chvilce je Kangax umlácen.
offline  •  Zobrazit profil uživatele

Sigilan

Příspěvek Napsal: 10.9.2011 21:15

Pěkně funguje dračí dech, jeden zásah a je mrkev. Možná bude podobně fungovat i zpožděná výbušnina (ten fireball na 7. úrovni).

Sigilan

Příspěvek Napsal: 14.5.2012 1:12

Na Imprisonment funguje snadno Spell Immunity - Abjuration (bohužel neznám český překlad). Improved Kangaxx je lepší, jelikož není tak předvídatelný.

Sigilan Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 14.5.2012 9:09

Abjuration se překládá jako "ochrana". Mimo to se dá proti Uvěznění chránit i dalšími kouzly (odvrácení, odražení kouzel, Past na kouzla).
offline  • 
Zobrazit autorovy stránkyICQ
 •  Zobrazit profil uživatele

Sigilan

Příspěvek Napsal: 14.5.2012 20:49

To jsem nikdy ani nezkoušel, neb tato kouzla odvrátí jen určitý kombinovaný level nepřátelských kouzel. A vzhledem k tomu, že Imprisonment je 9. level, tak stačí seslat dvě a vyruší ochranu, krom Spell Trapu, který vydrží o něco déle. Nicméně i tak docela risk.

Sigilan

Příspěvek Napsal: 23.8.2012 17:40

ahoj, pls mám problém. Mám nainstalovaný bug fixy, mody tatics, UB, reinfeinsment, ascension a gaxx mi buguje. Mlátím do něj jako nevím co, a když se naštve a že se chce proměnit, tak se prostě nepromění. rubu jak chce a nic. jde to nějak vyřešit? díky

Sigil Team Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 23.8.2012 18:58

Zkus přestat "rubat" :) Tj. neklikej na něj v době, kdy se má přeměnit.
Eat all your school, stay in milk, drink your teeth, don't do sleep and get eight hours of drug.
offline  • 

Sigilan

Příspěvek Napsal: 21.9.2013 0:28

valcik píše:Hm, kúzlo "Mocné slovo: Omrač" funguje na základe HP, myslím. Záchranný hod proti nemu neexistuje, treba mať vysoký počet životov - minimum je tuším 90. Momentálne BG nehrám, ale presne je to uvedené v popise kúzla.

no ti nevim muj Paladim ma momentalne 160 HP a omracil mne taky tak lehce :-)

Dabus Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 21.9.2013 15:55

hadioci: Jsi si jist, že nebyl v té chvíli zraněn? Kouzlo počítá s HP, které postava v zrovna má a ne s maximem, které může mít.
Kód: Vybrat vše, Rozšířit náhled
IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
offline  • 

Sigilan

Příspěvek Napsal: 13.3.2015 1:34

Zlatá Lebka

Zdarec nějak tip a trik, jak zabít tu hnusnou, zku..ou, zlatou lebku. To je voprus s ní. :-? 1000 díky.

Sigil Team Uživatelský avatar

Příspěvek Napsal: 13.3.2015 19:38

milhaus007: Proti uvěznění pomůže Ochrana před kouzly: Ochrana (Spell Immunity: Abjuration). Další tipy viz zde: viewtopic.php?f=3&t=1926
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
offline  • 

Sigilan

Příspěvek Napsal: 13.3.2015 21:18

Re: Zlatá Lebka

1000 díky. Mne jde o jedno. Licha vykostím snad, ale pak přijde ta hnusná lebka :-P a je po srandě. Neumlátím ji. mám Rhyn +4, měc od draka +5, celkem rychlého mnicha s mečem od licha od hospody a prd. :-P

Ovšem tady to jde snadno. :-D Ovšem to kouzlo (nemohu si nyní vzpomenout jak se kouzlo jmenuje), co můžeš selat s oním mečem od licha z hospody mám jen jednou a prsten beranidla vyplácám před lebkou.

https://www.youtube.com/watch?v=0jewTDiI_Lw

Příspěvek Napsal: 15.3.2015 12:16

Kouzlo z meče je: Sluneční paprsek (je to kněžské kouzlo 7. úrovně), to je silnější varianta Falešného svítání 6. lvl.

Má taktika často byla Liche nechat zkamenět. Nejlépe pomocí Hůlky zázraků z doupěte Mozkožroutů pod městem.
offline  • 

Příspěvek Napsal: 15.3.2015 16:41

Stačí používat zbraně s očarovaním + 4 a vyšším, nejlépe tupé - takže hůl Rynnu, Everardův prak. Prsten beranidla do začátku dost pomůže. A na ochranu je nejlépe použít Ochranu před nemrtvými.

Každopádně už tady na fóru existuje vlákno, které se zabití Kangaxe věnuje, tam najdeš různé rady.
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
PředchozíDalší

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 3 návštevníků