BG2: Kangaxx

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

A nevytvoril sa ti náhodou autosave akonáhle si vkročil do hrobky?
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Sync
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 18.1.2007 21:26

Příspěvek od Sync »

A ty by jsi vedel jak? Ja se v tom moc nevyznam, ale za kazdou radu jsem vdecny :-)
Uživatelský avatar
durana
Sigilan
Příspěvky: 281
Registrován: 28.4.2006 20:08
Bydliště: Earth:/Europe/ Slovakia/Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durana »

Veď vždy pred zmenou lokácie ktorá vyžaduje prítomnosť celej družiny sa hra ukladá. Je tu úplne prvý save. Teda pokiaľ nejde o tú hrobku v stokách pod Chrámovou štvrťou. Lebo tam si mohol urobiť veľa vecí pred tým ako si sa dostal k hrobke s gaxxovými pozostatkami. Ale neviem o inom spôsobe, ako skúsiť načítať posledný save, lebo ako tu už povedali, hneď po otvorení hrobky sa kúsok od nej objavý lich ktorý ma hrobku strážit. Nasleduje krátky rozhovor a hneď boj. Preto to musí biť bug, a najlepší by asi bol save z inej lokácie. Alebo ak nemás naozaj niekde v okolí save, tak skus lokáciu opustiť a optom sa vrátiť.
Alebo ti možno niekto poradí príkaz do konzole na jeho vyvolanie. Alebo ak nič nepomôže, použi Shadow Keeper a časť gaxxovho tela si jednoducho nacheatuj.
And if that Mocking Bird don’t sing and that ring don’t shine
I’ma break that birdie’s neck, I’ll go back to the Jeweler
Who sold it to ya
And make him eat every carat
Don’t fuck with dad.
Sync
Sigilan
Příspěvky: 13
Registrován: 18.1.2007 21:26

Příspěvek od Sync »

Odcházim a vracim se, ale strážce pořád nikde :/ Takže mi asi zbývá jen ta konsole nebo nějaký ten cheat, ale ani u jednoho nevim jak a co mam dělat. takže potřebuji opět pomoc.. jestli by byl někdo ochoten, tak kdyžtak moje icq je- 302 326 977
Díky
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

No, mám před odjezdem do Brynlavi, ale ještě než odjedu tak musim na Kangaxe... Takže... Kde tedy vlastně je?
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

SlipKnoT: Prohledej Doky + viz FAQ.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Frosty
Sigilan
Příspěvky: 1726
Registrován: 2.10.2005 17:17
Bydliště: drsný sever:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frosty »

SlipKnoT: lol ....''Dobrý den - vyrážím zachránit svou kamarádku, ale ještě než odjedu - slyšel jsem, že tu někde žíje... tedy vlastně hnije přemocný lich, který má u sebe parádní věci. Svitky ochrany proti nemrtvým už mám, ale nějak nevím kde ho hledat'' .... ''Jó jasný - to asi máte na mysli starýho gaxe, tak to musíte po schodech dolu pak uhnout doleva a druhé dveře zleva. Jestli chcete - zavedu vás tam'' ... ''Ne ne - v pohodě, to už nějak najdu. Nashle.''

Omlouvám se za tuto 'zbytečnou' reakci, ale při slovech ''musim na Kangaxe'' následovaných ''Kde tedy vlastně je?'' jsem se málem osypal.

R a P si mezi sebe přibraly I, zamávaly na rozloučenou a zanechaly tak osamocené, bezmocné G napospas osudu...
Klacek i kámen kosti zláme, ale bacha na slova, bacha na ně...
Uživatelský avatar
90210
Sigilan
Příspěvky: 131
Registrován: 22.8.2007 21:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 90210 »

4frosty - slipknot je priklad jak se da taky hrat rpg. zasadne podle navodu, je treba udelat KAZDY quest, i ten na ktery jsem neprisel, pokud nejaky neudelam (coz se stava, protoze texty nectu a odpovedi strilim od boku), tak si jeho dalsi postup nacheatuju, abych tak mohl ziskat dvacate kopi +2, ktere je stejne k nicemu.
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

Já čtu texty... :roll:
Uživatelský avatar
Datur Barbatus
Sigilan
Příspěvky: 44
Registrován: 17.6.2007 13:38
Bydliště: HK

Příspěvek od Datur Barbatus »

Frosty píše:R a P si mezi sebe přibraly I, zamávaly na rozloučenou a zanechaly tak osamocené, bezmocné G napospas osudu...
Tohle je pěkně řečeno. Ale upřímě, kdo si chce zahrát skutečné RPG, tak jej určitě nehraje na kompu;-)

Jinak Kangaax je povinost, bez který bych do Brinlaw taky neodjel. Poprvý jsem ho zabíjel tak nějak questově a vím, že to lze. Když si vzpomenu jak jsem tehdá slintal nad věcičkama, který z něj vpadly :shock:...nedivím se, že je každej hráč chce mít v inventáři, než odjede zachranovat Imoen.
"The only thing that stands between YOU and DEATH on the battlefield is the AXE you are wielding in your hands!"
Datur Barbatus
Uživatelský avatar
Illuminating
Sigilan
Příspěvky: 816
Registrován: 17.10.2006 14:48

Příspěvek od Illuminating »

JJ, přesně ;-) Můj problém je ale v tom, že jsem už odjel... Nemohl jsem ho najít.
Uživatelský avatar
Edvin
Sigilan
Příspěvky: 188
Registrován: 2.11.2006 8:18
Bydliště: Stín

Příspěvek od Edvin »

Na výse míneného liche je jeden osvedcení zpusob ( sám jsem ho vynalezl ) jak ho zabít a zvládne to i ten nejvetsí prostácek.

Stací mít 2 prsteny beranidla ( 1 ukradený a jeden z mrtvoly ) a Valeriovu prilbu. Dáte to nejakému bojovníkovi s obema prsteny a udeláte si dvojníka ( musíte ho postavit trochu dál nebo vám ho ta potvora kdyz se bude menit na lebku zrusí ).

I kdyz je ten lich velmi odolný tak ho 2x dvojitá salva s prstenu baranidla na 100 % zabije a kdyz jste rychlí nestihne vyvolat jedinné kouzlo. Takto se dá tenhle obtízní boj snadno vyhrát.
Cool-T
Sigilan
Příspěvky: 14
Registrován: 12.8.2007 16:37

Demi-lich

Příspěvek od Cool-T »

Cau..vim, ze je na intosu hodne zpusobu jak ho zabit a vim i to, ze je zasazitelnej jen zbranema +4 a vys....ja mam trochu jinej problem... je normalni ze se furt leci???? ja do nej napalim beranidlem a do do nej s 4 postavama co maj zbrane +4 a on se do 3vterin vyleci do "nezranen" ....
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: Demi-lich

Příspěvek od Razfallow »

Gaxxův prsten mu regeneruje 1 život každé 3 vteřiny, ovšem to platí pro normální hru. Pokud máš nainstalován nějaký mod, který Kangaxxe upravuje, tak ta regenarace může být rychlejší.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Balduran
Sigilan
Příspěvky: 149
Registrován: 7.11.2008 12:19
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Kangaxx

Příspěvek od Balduran »

nevím jestli to zde už padlo ale měl bych dotaz jak mám porazit toho elemental liche
A glory for Amn.
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“