BG2: Kangaxx

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

BG2: Kangaxx

Příspěvek od marad »

Sejmul jsem liche v hospodě u městkejch bran,ale měl u sebe jen předměty a nikoli hruď kangaxe. Nemám save před bojem, že bych to dal znova takže je způsob, jak ji dostat?samozřejmě cheatem..Díky
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Lebka - doky (od ní dostaneš úkol najít zbývající části)
Torzo - Elemantal Lich v hrobce na Mostě
Končetiny - Shade Lich v hrobce pod Chrámovou čtvrtí

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

Příspěvek od marad »

Razfallow píše:Lebka - doky (od ní dostaneš úkol najít zbývající části)
Torzo - Elemantal Lich v hrobce na Mostě
Končetiny - Shade Lich v hrobce pod Chrámovou čtvrtí
mam to hotový, ale pro změnu ho nejsem schopnej porazit. to první převtělení je rychlovka, ještě ho stačím i očorovat, ale demi- lich je neuvěřitelnej ne ani tak v tom, že mi něco udělá,ale nevím co s jeho kouzlem absolutní odolnost...Asi jsem na mizerné úrovni, neb nemám čím to prorazit...Ani zbraně +5, ani zmiňované meteority, nic...Pak si vykouzlí 3 mork.něco ...meče a začne mě kosit..žádný uvěznění,jak se všude píše, jde na mě jinak..fešák: :-x
asi se vrátím až po Podtemnu...
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

Podle toho co Marad popisuje to vypadá na Improved Kangaxxe, teď nevim z jakýho modu. Pokud máš povolání, který umí kouzlit/číst svitky, tak celkem dobrý - Imp. haste, Time stop, přeměna na slayera...
Nebo na Licha+Demilicha 4 bodcový pasti(asi) a prsten beranidla...postup jsem popsal v "Taktika a souboje v BG" na 1. straně, ale ne v tom delšim postu...
A pokud máš malej level, tak moc neporadim...přece nechceš dostat nejlepší ring zadarmo... :-D :twisted:
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

Příspěvek od marad »

Syf píše:Podle toho co Marad popisuje to vypadá na Improved Kangaxxe, teď nevim z jakýho modu. Pokud máš povolání, který umí kouzlit/číst svitky, tak celkem dobrý - Imp. haste, Time stop, přeměna na slayera...
Nebo na Licha+Demilicha 4 bodcový pasti(asi) a prsten beranidla...postup jsem popsal v "Taktika a souboje v BG" na 1. straně, ale ne v tom delšim postu...
A pokud máš malej level, tak moc neporadim...přece nechceš dostat nejlepší ring zadarmo... :-D :twisted:
Já ho v nejhorším teď ukradnu a pak zdrhnu:-)
Mám postavy 10-13 level takže to vypadá, že chci asi moc, nicméně mě nenapadá, kterej mód by to mohl zavinit, neb tactics nemám,,mám UB, acsension, ale jinak se soustředím na NPC, nové kity, obchodníky a předměty...Nejsem si vědom, že bych při instalaci módu zazanamenal něco o Kangaxovi..
Uživatelský avatar
Syf
Sigilan
Příspěvky: 237
Registrován: 3.10.2005 15:42
Bydliště: Trademeet Crypt
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syf »

No, normální Gaxx dává jen Imprisonment na nejbližší postavu, občas dá demilichovo kvílení, zranitelnej jen zbraněma +4 a víc, ikdyž má vysoký odolnosti na zbraně...a kouzla snad jen 9. lvl a výš :-D . Ten je jen otázkou času...
Nicméně abs. odolnost, Mordenkaienovy meče a kombo TS+IH+BBoD dává jen Improved...a už tolik neuvězňuje.
Jestli nemáš tactic, tak to možná je Improved battles nebo Deeper shadows of Amn :idea: :?: . Už nevim...
Which is worse - the sleep which never ends or that which never comes?
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

Příspěvek od marad »

určitě nemám ani jeden z jmenovaných módů, nicméně jsem ho alespoň obral, takže mám jeho "první" prsten a po underdarku ho definitvně sejmu...
Mimojiné, nemáte někde odkaz na přesné účinky kouzel?.Mám dojem, že některý jsou popsány velmi vágně.. Třeba teď jsem si pro sorcerera vybral Nishruu, ale něco mi říká ,že třeba na K. by nepůsobil..STejně tak, jsem nikdy nepoužil Rozptyl magii, ačkoli na foru je docela vychvalováno..
Uživatelský avatar
Thing
Sigilan
Příspěvky: 11
Registrován: 22.1.2006 16:49
Bydliště: chmelařská oblast Rakovníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thing »

Přesné účinky kouzel? Mně byl teda (většinou) popisek kouzla ve hře nebo manuálu vždycky dostačující. Ale nejlíp zjistíš, jak kouzlo funguje tak, že ho bude používat ;-)
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Jeste bych se chtel zeptat zabil jsem Kangaxxe ale uveznil mi jednu postavu. Dá se nekde v Athkatle nebo okoli pristupnym po podtemnu sehnat svitek s kouzlem Svoboda?
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

Sir James 1 píše:Jeste bych se chtel zeptat zabil jsem Kangaxxe ale uveznil mi jednu postavu. Dá se nekde v Athkatle nebo okoli pristupnym po podtemnu sehnat svitek s kouzlem Svoboda?
Zkus dobrodruhův krámek, tam by se mohlo nějaké povalovat.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

drake127 píše:
Sir James 1 píše:Jeste bych se chtel zeptat zabil jsem Kangaxxe ale uveznil mi jednu postavu. Dá se nekde v Athkatle nebo okoli pristupnym po podtemnu sehnat svitek s kouzlem Svoboda?
Zkus dobrodruhův krámek, tam by se mohlo nějaké povalovat.
Až v 6. kapitole. Další svitky jdou sehnat v Podtemnu.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

drake127 píše:
Razfallow píše:
drake127 píše:Zkus dobrodruhův krámek, tam by se mohlo nějaké povalovat.
Až v 6. kapitole. Další svitky jdou sehnat v Podtemnu.
Ani u tý holčiny v zadu?
Ne. Další možnost jsou až Tajemné archívy v Saradushi nebo Amkethranu.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
marad
Sigilan
Příspěvky: 37
Registrován: 7.7.2006 14:40

Příspěvek od marad »

hodně se tu vychvaluje kouzlo drači dech.. V kelseyho nabídce kouzel 9.úrovně vůbec není a nikde po cestě jsem na něj nenarazil.. Ví někdo kde ho sebrat?
Ještě jedna odbočka rád bych sehnal hvězdný safír na upgrade item, ale zjistil jsem, že mám akorát jeden a potřeboval bych 4.prošel jsem všechny obchodníky kam jsem věci prodával, ale nic..Není někde seznam cheatů pro konzoli drahejch kamenů?Díky
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

marad píše:hodně se tu vychvaluje kouzlo drači dech.. V kelseyho nabídce kouzel 9.úrovně vůbec není a nikde po cestě jsem na něj nenarazil.. Ví někdo kde ho sebrat?
Dračí dech je kouzlo 10. levelu, tedy HLA. Můžeš si ho vybrat až dosáhneš určitý level.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Castamir
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 24.7.2006 20:08
Bydliště: Socka aréna

Příspěvek od Castamir »

marad píše:Ještě jedna odbočka rád bych sehnal hvězdný safír na upgrade item, ale zjistil jsem, že mám akorát jeden a potřeboval bych 4.prošel jsem všechny obchodníky kam jsem věci prodával, ale nic..Není někde seznam cheatů pro konzoli drahejch kamenů?Díky
pokud si dobře vzpomínám jeden byl ve Tvrzi de´arnise a taky po dokonceni questu s pánem přízraků možná jeden vypadny z tý hraničářky (domněnka)
jinak bych jeste zkusil obchodníky s kradenym zbožím (ale když splníš všechny questy před odjezdem do Spellholdu tak bys měl na další 3 narazit) ;-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“