BG2: Planární koule

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Miros
Sigilan
Příspěvky: 75
Registrován: 25.11.2008 16:13

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od Miros »

A když už bude moje planar sphere a nezabil sem ty tři golemy tak mi budou sloužit jako ten golem, kterého sem si postavil? Nebo po mě budou utočit? Četl sem, že je možné modama rozšířit význam Planar sphere, tak co v ní bude nové?
Girtmen
Sigilan
Příspěvky: 68
Registrován: 5.3.2009 16:17

planární koule

Příspěvek od Girtmen »

hale pls nevíte jak se dostad do akatli lavoka ma červený ho a leží na zemi a srdce nevim kde je pls help netemi aktivoval jsem golema aktivoval jsem runy ale nevim co mám dělat pls help :cry:
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od Razfallow »

Prvně, co kdybys ses snažil, psát své dotazy tak, aby se jim dalo porozumět, ano?

Srdce - vyjdi vchodem, kterým jsi vstoupil a ocitneš se v jiné sféře. Tam vyhledej démona (jsou tam tři), udělej s nim krátký proces a seber jeho srdce. Vrať se zpět do Koule a v mistnosti s runami najdeš vstup do další oblasti, kde použiješ to srdce.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Adieu
Sigilan
Příspěvky: 1409
Registrován: 30.1.2006 11:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adieu »

Dyť to je jasná vznešená staročeština! Druohové, help nětemiž mi, jin áč zkončim nakr chofkově!
"Za život si nic nekoupíš, ty čůzo! Haahahahahahahaahahaa…"
Uživatelský avatar
anticlovek
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 12.8.2009 2:04
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od anticlovek »

uff tak jsem jí tedka prolezl.... a nevíte jestli je nějakej tríček na Adamantiové golemy? zkoušel jsem všechno ale nic nepůsobilo... obyč zbraně, magický zbraně, kouzla, summon creepy, šípy atd atd... teda až Minsc se svym Lilarcorem (+3; keci ostupující mysl +10) je uprděl po třech životech (díky bohu jak je Lilarcor dlouhej tak ho nezraňovali..)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

anticlovek: Na golemy klasicky zbraně způsobující drtivé zranění. Myslím, že platí i na tyhle.
Uživatelský avatar
anticlovek
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 12.8.2009 2:04
Kontaktovat uživatele:

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od anticlovek »

Ajantis: taky jsem zkoušel a nic, to mi právě přišlo divný :wall: chvilku jsem se tam na nich zaseknul no :-D
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Na železné a adamantitové golemy jsou třeba zbraně s očarováním +3 a vyšším. Na druhu (drtivé, sečné...) myslím nezáleží, ačkoli drtivé možná budou účinnější.
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Uživatelský avatar
Carlos
Sigilan
Příspěvky: 1917
Registrován: 24.2.2007 16:51
Bydliště: Špína pod špínou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Carlos »

Já mám zase ten dojem, že drtivé byly na hliněné a sečné na kamenné. Ale už jsem BG nějakou dobu nehrál.
"Hey, sugar, I'm gonna smash you with that heavy truck!"
"That's what I call rough love."
Uživatelský avatar
anticlovek
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 12.8.2009 2:04
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od anticlovek »

yenn píše:Na železné a adamantitové golemy jsou třeba zbraně s očarováním +3 a vyšším. Na druhu (drtivé, sečné...) myslím nezáleží, ačkoli drtivé možná budou účinnější.
jak říkám obouručák +3 fungoval ale sekera +3 ne :/ divný ale tak co, už je to za mnou :D
ЇЯMA

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od ЇЯMA »

Na adamantitový jen sečný myslim, na železný všechno => +3 samozřejmě. Na Clay pak zas jen drtivý (cep/kladivo).
Uživatelský avatar
dodo
Sigilan
Příspěvky: 230
Registrován: 22.10.2005 16:13
Bydliště: krasna malebna dedinka pod Tatrami, Novosad

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od dodo »

Adamantinovy golem ma odolnost 80-90% na vsetky druhy fizickeho zranenia, 100% odolnost voci magii a je zranitelny iba zbranami +3 a viac. V kombinaci s jeho nizkym thacom a naozaj vysokym damage je to v celku velmi zaujimava vyzva :-)
http://s6.bitefight.sk/c.php?uid=43240
ale nic to preto aj bezo 100 lastoviciek bude este leto
ЇЯMA

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od ЇЯMA »

Vy mě tady normálně motivujete, ještě pár dní a zas to rozjedu :lol:
Uživatelský avatar
PostTrauma
Sigilan
Příspěvky: 1256
Registrován: 6.8.2009 16:02
Bydliště: Asteroid B-612

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od PostTrauma »

Naštěstí se ve většině případů dá Adamantinový golem sejmout bez zranění, protože se zasekne ve dveřích apod. Stačí mít zbraň s delším dosahem (hůl, obouručák, kopí...) : )
Marně se snažím přijít věcem na kloub, neboť většina věcí klouby vůbec nemá.
Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: BG2: Planar sphere

Příspěvek od Field Mouse »

Jo, nebo se dá velký golem zabít tak, že se naláká do užší chodby, kterou sice projde, ale doprostřed se dá ukrytý zloděj, o kterého se sekne, případně se zablokuje více neviditelnými postavami.
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“