Big Metal Unit [Velká kovová jednotka]

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Katt píše:konzoli...
potvory? nejjednodussi je si rovnou dat ty itemy,ne?
No vis nikdy jsem zadnej cheat nezkousel, kde vemu tu konzoli.Fakt nevim jak na to.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Sir James:Otvoríš si súbor baldur.ini ( predtým samozrejme zálohuješ ;-) ) a por riadok Program Options dopíšeš "Cheats=1" a pod to Debug Mode=1".
Zapneš hru, nahráš save, stačíš ctrl+shift+c a môžeš na báze CLUAConsole:(hocijakýpríkaz) veselo cheatovať... jendotlivé cheat príkazy nájdeš napr. v Scorpions WinCheateri ... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Zakat píše:Mno, spíš takový vtípek ;-) ...Vypadáš jak Adamintový golem a máš AC až -18...a dostaneš ještě nějaké hůlky...
všechny 3 díly jsem prošel mnohokrát ale tohle n atohle jsem úplně zapoměl :cry: ale může to být dobrá sranda
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Siki: Tak podobne... BG som dohral x-krát, ale toto som nerobil... zaobišiel som sa aj bez toho... ;-)
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Tak to pro mne byly ty zlaté kalhoty nejdůležitější a nejoblíbenější předmět v BG1 už při prvním hraní a tušil jsem, že "z toho nakonec něco bude". :twisted:
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Ajantis píše:Tak to pro mne byly ty zlaté kalhoty nejdůležitější a nejoblíbenější předmět v BG1 už při prvním hraní a tušil jsem, že "z toho nakonec něco bude". :twisted:
ono je docela zajímaví když si tvůrci her vymyslí takovou nějakou zábavnou věc pro hráče.a v BG na to nezapoměli ;-)
Uživatelský avatar
Ajantis
Sigil Team
Příspěvky: 5040
Registrován: 28.9.2005 22:38
Bydliště: die beschattete Berge
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ajantis »

Siki: Možná s tím dopředu vůbec nepočítali. Prostě udělali takový zajímavý předmět "jen tak" a při tvorbě druhého dílu je napadlo, že by to mohli nějak ještě zajímavěji rozvést.
Uživatelský avatar
Siki
Sigilan
Příspěvky: 97
Registrován: 5.1.2006 18:50
Bydliště: to neznate
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Siki »

Ajantis:to máš asi pravdu ale tohle ví už jen tvůrci ;-) možná
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Yachiko píše:Sir James:Otvoríš si súbor baldur.ini ( predtým samozrejme zálohuješ ;-) ) a por riadok Program Options dopíšeš "Cheats=1" a pod to Debug Mode=1".
Zapneš hru, nahráš save, stačíš ctrl+shift+c a môžeš na báze CLUAConsole:(hocijakýpríkaz) veselo cheatovať... jendotlivé cheat príkazy nájdeš napr. v Scorpions WinCheateri ... ;-)
Napsal jsem to do toho souboru ale kdy zmáčknu ctrl+shift+c tak se mi objeví nějáký keci o postavě jako když dokončíš hru to co se s ní stalo.
''Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost, jen tím vesmírem si nejsem jistý.'' (A. Einstein)
Uživatelský avatar
Yachiko
Sigilan
Příspěvky: 3144
Registrován: 24.9.2005 23:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yachiko »

Sir James: :anxious: :oops: Prepáč, ja som si to pomýlil... to má byť ctrl+space...
The day is done
But I’m having fun
I think I’m dumb
Or maybe just happy...
Uživatelský avatar
Sir James 1
Sigilan
Příspěvky: 96
Registrován: 19.6.2006 17:16
Bydliště: ??!!!!!!!?? (přesně tam)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir James 1 »

Yachiko píše:Sir James: :anxious: :oops: Prepáč, ja som si to pomýlil... to má byť ctrl+space...
OK. V poho ja se pak kouknul na toho Scorpiona a tam to bylo taky vysvetleny takze uz to v celku funguje. Dik za snahu
Uživatelský avatar
Jacob
Sigilan
Příspěvky: 1
Registrován: 30.10.2006 10:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacob »

Zdarec. Chtěl sem se zeptat lidí co znaj BG tam i zpátky, jestli si dá nějak napravit chyba kterou sem zapřičinil sklerozou :oops: Prostě sem zapoměl při řešení vraždy na mostě na stříbrný kalhoty. Lady Elgeu sem vysvobodil a hrál dál. Sem stále ve 2 kapitole, ale mám splněny skoro všechny questy tudíš Save se mi použivat nechce. Je jiná možnost než cheat? Třeba Weltherem někde potkat a okráct?
Uživatelský avatar
Razfallow
Dabus
Příspěvky: 1373
Registrován: 24.9.2005 22:54
Bydliště: Sigil
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Razfallow »

Jacob píše:Je jiná možnost než cheat? Třeba Weltherem někde potkat a okráct?
Neni.

Kód: Vybrat vše

IF
  Detect([SPAMMER])
THEN
    RESPONSE #100
             ReallyForceSpell(WIZARD_POWER_WORD_KILL,LastSeenBy(Myself))
END
[/size]
Uživatelský avatar
Krokyn
Sigilan
Příspěvky: 205
Registrován: 29.9.2005 11:45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krokyn »

ten Welther by měl před Měděnou čelenkou stát, i když lady osvobodíš (i když já ji teď pustil až na podruhý, ale i tak tam stál a kalhoty mi dal)
čeká tě např. mj. pochvala od Viconie nebo od Valygara výčitka, že lady by nám dala víc :lol:, počítej se snížením reputace
Uživatelský avatar
Syneth
Sigilan
Příspěvky: 118
Registrován: 21.10.2006 16:56
Bydliště: Out ov thy sight...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Syneth »

ludia, ked si importujem postavu s bgI do 2, tak mi miznu vsetky predmety, nie?
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“