BG Trilogy

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Odpovědět
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

vavr píše: Ono tam neni totiz ten spousteci soubor.
Nemá sa to len skopčiť do súboru ako v Oblivione??
**
Som sa vrátil z Nashkelu UFF lvl2 + som sa zbavil Montarona, ešte zlanárim Viconiu a som komplet ;-)
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

No to ja prave nevim? a kam bych to mel kdyztak zkopirovat? Pokud to neni mod, ktery ma instalaci, tak jsem lost… :-( :roll:

Nebo me tak jeste napadlo jestli to nemohl zpusobit nejky mod pro bg2... muzu to instalovat jeste pred instalaci bgt nebo po? :?: :idea:
8-)
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

Vsechno instalovat az po, ale ne-weidu veci bych ani neinstaloval...
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Vlasák
Sigilan
Příspěvky: 3017
Registrován: 26.9.2005 7:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

vavr píše:Tak jsem si to stahl... Ale nemuzu to nainstalovat... Ono tam neni totiz ten spousteci soubor :-( :-?
je tam setup-bp-bgt-worldmap.exe... instaluje se to klasicky jako weidu mod...
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Fórum plné RPG - RPG fórum


Obrázek
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

Super! Stahnul jsem si to znova a uz mi krasne jede BGT... Diky moc vsem ;-)

Akorat je trosku skoda, ze tam nehraje ta hudba z BG1... Nejde to nejak udelat, aby tam normalne fungovala :?:
8-)
Uživatelský avatar
Kalach
Sigilan
Příspěvky: 191
Registrován: 30.1.2007 14:42

Příspěvek od Kalach »

Nainstaloval som to BGT ale ked zacnem hrat vsetko je po cesky len rozhovory nie :cry: Pls neviete v com je chyba?? diki moc..
Uživatelský avatar
Resurrection
Sigilan
Příspěvky: 38
Registrován: 2.10.2005 11:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Resurrection »

vavr píše:Super! Stahnul jsem si to znova a uz mi krasne jede BGT... Diky moc vsem ;-)

Akorat je trosku skoda, ze tam nehraje ta hudba z BG1... Nejde to nejak udelat, aby tam normalne fungovala :?:
1. precti si readme :-)
2. spust soubor bgt-gui-weidu.exe nebo tak nejak v adresari s BG2. Je to ale zvlastni, jelikoz by se to melo samo spoustet po doinstalovani soucasny verze BGT-weidu. Musis ale vybrat nejaky typ menu, originalni=nenainstaluje se puvodni hudba.

A v dusledku limitace enginu je potreba GUI po prechodu do BG2 zase odinstalovat, jelikoz v soundlistu nemuzou byt obe hudby pro BG1 i 2 zaroven. Vsechno je to v readme..
Secrets are power.
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

Uz jsem si to stahnul a fajne mi to jede :-) Je to super!!! Sice ted moc casu na hrani nemam, ale kdyz mam cas, tak si to zahraju... Za chvili budu na konci jednicky, tak jsem zvedavy na ten prechod do BG2 :-P
8-)
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

vavr píše: ...tak jsem zvedavy na ten prechod do BG2
Prskni sem aj nejaké screeny a popis udalostí, tech problémov...
Uživatelský avatar
vavr
Sigilan
Příspěvky: 26
Registrován: 30.10.2006 9:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vavr »

No ja jsem to zacal hrat znovu, protoze jsem si nainstaloval jeste neco k tomu ;-) ale ted bohuzel nemam moc casu na hrani, takze nevim jak dlouho to bude trvat nez tady neco hodim :oops:
8-)
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Ja sa blížim do mesta /som pred Cloakwood-om/ tak niečo zosmolím /hra ma baví, čiže tiež to bude trvať/ ;-)
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

Tak som to skúsil a musím povedať, že je to fajn vec. Mám len jednu otázku... BG1 som nainštaloval aj s datadiskom, ale na mape sa mi Ulgothov Vous neukazuje... je to v poriadku, alebo sa niekde stala chyba ?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
drake127
Sigil Team
Příspěvky: 2358
Registrován: 24.9.2005 22:28
Bydliště: Jihlava, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drake127 »

DerAdler píše:Tak som to skúsil a musím povedať, že je to fajn vec. Mám len jednu otázku... BG1 som nainštaloval aj s datadiskom, ale na mape sa mi Ulgothov Vous neukazuje... je to v poriadku, alebo sa niekde stala chyba ?
Úplně v pořádku to není. Zkus aplikovat patch a zkus spustit MConvert.exe (ze složky hry). Měl bys ho vidět aspoň zašedlý.
Žralok, který štěká, nekouše.
Uživatelský avatar
DerAdler
Sigilan
Příspěvky: 409
Registrován: 16.6.2006 2:21
Bydliště: Auschwitz-Birkenau

Příspěvek od DerAdler »

drake127: mám Original Saga v 1.3.5521... tam to problémy nerobí, ale v BGT to neukáže. Takže nájsť novší patch na Orig. Saga, spustiť MPconvert v adresári BG1 a malo by to v BGT fungovať? Alebo ma potom čaká aj BGT reinstall?
"Das einzige Mittel gegen den Verstand zusiegen ist Stärke und Angst." Adolf Hitler, Mein Kampf
Obrázek
Uživatelský avatar
solxiger
Sigilan
Příspěvky: 70
Registrován: 30.7.2007 14:55
Bydliště: Ryhopský Les

Příspěvek od solxiger »

Neukáže ho /ani zašedlý/, ale stačí dôjsť k mostu do Baldur Brány prísť k okraju mapy a čáry máry fuk - je tam. ;-)
Inak ja som BGT inštaloval po opatchovaní BG1.
Resurrection píše:Mel bys nainstalovat v tomto poradi:
- BG1
- TotSC
- oficialni patch (5521, 5512 podle verze, pokud mas Original Saga tak nemusis myslim)
- cestinu do BG1
- BG2
- ToB
- oficialni patch (BETA patch nedoporucuju)
- cestinu do BG2
- BGT-weidu jakozto prvni mod
- ostatni weidu mody

BGT-weidu si bere zdroje z BG1, konvertuje je do formatu BG2 a kopiruje vysledek do adresare BG2. Pokud tedy pred instalaci BGT budes mit v obou dilech dialog.tlk cesky (=nainstalovanou cestinu), bude cesky i vysledny BGT a nevybavuju si ze by se mi to nejak rozhodilo (ackoliv jak rikam, s cestinou sem to delal asi jenom jednou). Cesky nebudou ty pridany texty jako nazvy zapisu v deniku apod. Vypada to ze si tam asi na neco zapomel. Mel si tu cestinu nainstalovanou pred instalaci BGT?
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“