Reputace a družiníci

Putování jednoho hrdiny po Mečovém pobřeží, které navždy poznamená tvář Faerunu.
Stránky: Baldur's Gate, Baldur's Gate II

Moderátoři: Ajantis, yenn

Uživatelský avatar
Field Mouse
Sigilan
Příspěvky: 656
Registrován: 18.5.2009 14:50
Bydliště: U Lomu 38, Sigil, 585 03

Re: Reputace a zlí družiníci

Příspěvek od Field Mouse »

Myslel jsem ty stráže, co loví družinu, když má nízkou reputaci, ne obyč vojáky v ulicích. U těch silných stráží s čaroději za zády by se nikdo moc přidávat neměl, hra je bere jako necivilní nepřátele (dokonce obyčejní vojáci v ulicích tyhle vojáky a čaroděje napadají).
Elminster sem, Elminster támhle. Dejte mi tisíc let a špičatý klobout a nakopu mu.. zadek :op
Welwet
Sigilan
Příspěvky: 283
Registrován: 11.8.2009 16:39

Re: Reputace a zlí družiníci

Příspěvek od Welwet »

tak mam docela problem,uz jsem pozabijel polovinu chudinske ctvrti a pokazde me nikdo nevidel..hold take povest zustala stejna =o(

kdyz zabiju dva obchodniky tak se povest snizi zas o moc...=oD takze je to v loju..

chrm...tak konecne..nakonec jsme okradl tu prekupnici s kradenym zbozim v chudinske, este ze tam je :lol:
Obrázek
kikr
Sigilan
Příspěvky: 3
Registrován: 15.4.2012 6:26

povest

Příspěvek od kikr »

dobry den, mam takovy prblem uz sem mel povest 20 (hrdinskou) vcera koukam a byla zas prumerna, dneska sem dokoncil ukol s bandity a napsalo mi to ze povest se zvysila o 1 no kouknu se povest snizena o 3, takze mam 7 povesti, muzete mi nekdo poradit co stim ?proste se povest snizuje nez zvysuje..sem zakone dobro v druzine mam same dobre.
Uživatelský avatar
yenn
Sigil Team
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.9.2005 23:13
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

kikr: Reputace poklesne, když tě přistihnou při krádeži nebo když zabiješ „civilistu“. Ničeho takového ses nedopustil?
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
ElVen_Lore
Sigilan
Příspěvky: 23
Registrován: 14.5.2012 0:17

Re: Reputace a družiníci

Příspěvek od ElVen_Lore »

Pravděpodobně půjde o šestičlennou Drow partu. 8-)
Odpovědět

Zpět na „Baldur's Gate I & II“